آیا شما دیده می شود یک روح ؟

آیا شما دیده می شود یک روح ؟ – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 08:22 IST | جین Borges | بمبئی

محبوب, پارتی, یخ شکن, داستان های ارواح در نهایت پیدا کردن محل خود را در مدرن هند, زبان و ادبیات انگلیسی. و ما فقط ممکن است Karan Johar و شرکت. با تشکر

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

در ایرانی, داستان سرایی, سنت ترسناک پادشاه است. از خوردن گوشت pishachas شکل-تغییر rakshasas خون آشام chudails و ‘بوری’ aatmas هستند و قهرمانان آن دو ترسیدند و جلال. اما این داستان هم به پایان رسید وجود دارد یا پنهان شده است در قریب به اتفاق طعمه منطقه ای نوشتن. هندی زبان و ادبیات انگلیسی است برای مدت طولانی رها “خوب داستان ارواح”; استثنا بودن اواخر Satyajit Ray و رسکین اوراق قرضه.

آن را تنها در سال گذشته ادبی جشنواره آغاز شده دعوت پانل به بحث در مورد ترسناک نوشتن که جزر و مد به نظر می رسید به تبدیل شود. “این بود [برای ما] چون ترسناک بود هرگز در نظر گرفته شده ادبیات در وهله اول می گوید:” نیل d’سیلوا که نوشته شده است بیش از شش کتاب ترسناک تا به امروز است اما در حال حاضر تنها تامین آلو قرارداد از طریق آژانس ادبی, کتاب نانوا. اخیر خود کار خالی از سکنه با همكاري محقق ماوراء الطبیعه جی Alani منتشر شد توسط Penguin Random House و به فروش نزدیک به یک هزار نسخه از نوامبر سال 2019. “هر ناشر است که به دنبال وحشت امروز. من فکر می کنم این جهش آمده است از فیلم ها و OTT سیستم عامل که در آن نوع را گرفته است. ما تا به حال ماشین تحریر و داستان های ارواح در Netflix بکشد. بالیوود بازی تعویض شد لبا می گوید:” d’سیلوا. در 2019, لیست ناشران, پنگوین, HarperCollins و Hachette پیوست ارابه موسیقی با انتشار هر دو داستانی و غیر داستانی ترسناک عناوین. بسیاری از آنها هنوز هم در آثار.

Anita Krishnan, 65, from Shimla says she grew up hearing stories about haunted tunnels and graveyards and the infamous headless ladyآنیتا Krishnan, 65, از Shimla می گوید او از شنیدن داستان در مورد خالی از سکنه تونل ها و گورستان و بدنام بانوی بی سر

انگلستان با تجربه یک روند مشابه سه سال پیش با انتشار فوقالعاده وب را نشان می دهد و فیلم های ترسناک مثل غریبه چیزهایی و آن را. با توجه به یک سال 2017 گزارش تلگراف انگلستان, داستان ترسناک به فروش نزدیک به 5.5 لاخ نسخه مجموعا £4.2 میلیون نفر است. “شاید ما باید تشکر Karan Johar برای این [Johar را Dharma Productions عرضه در ژانر وحشت با Bhoot: خالی از سکنه کشتی است که در هفته جاری منتشر شد] می گوید:” K هری کومار یک نویسنده فیلمنامه و نویسنده داستان عنوان خالی از سکنه ترین هند (هارپر کالینز). “اگر بزرگ تولید کنندگان مبادرت به وحشت آن است که رفتن به سوء استفاده توسط سیستم عامل های دیگر بیش از حد” او می گوید:, و اضافه کرد که ترسناک است پس مسیر اساطیر هندی داستان. “من تا به حال بسیاری از تولید کنندگان رویکرد من پرسید اگر من می تواند نوشتن یک داستان ترسناک [برای آنها].”

Gurveen Chadha ارشد راه اندازی ویرایشگر پنگوئن اعتراف کرد که با وجود علاقه به این ژانر است. “اما ما باید به سختی لمس سطح. نکته خوب این است که بسیاری از نویسندگان در حال آزمایش” او می گوید.

Kiran Manral switched from chic lit genre to horror in 2016 with The Face at the Window (Amaryllis). Her horror short story, Upon His Return, was selected for The Best Asian Speculative Fiction Anthology (Kitaab) in 2018.Kiran Manral روشن از شیک روشن ژانر ترسناک در سال 2016 با چهره ای در پنجره (گل نرگس). او ترسناک داستان کوتاه پس از بازگشت او انتخاب شد برای بهترین آسیایی, نظری, داستان گلچین (بشريت) در سال 2018 است.

نویسنده Kiran Manral تاسیس صدا در شیک lit نوع تبدیل به ترسناک در سال 2016 با چهره ای در پنجره (گل نرگس), یک روانی, وحشت, که می گوید داستان از خانم McNally, بازنشسته, معلم مدرسه, زندگی به تنهایی در یک کلبه در کوهپایه های هیمالیا. “صادقانه بگویم ما همیشه در حال بزرگ فرهنگ ترسناک folktales اما هیچ کس قادر به formulise آن را به عصر جدید و معاصر وحشت پس از رمزی برادران” او می گوید.

در حالی که Ramsays محبوبیت این ژانر d’سیلوا احساس می کند که ’90s typecast وحشت به عنوان “کلاس B” به دلیل ضعیف کیفیت تولید. “آن را بد نام به دلیل آن بود که اغلب همراه با سکس—آنچه ما تماس بگیرید horex [وحشت و شهوت]. خواندن ترسناک بود هم تابو محسوب می شود به همین دلیل” او می گوید. این استعاره ادامه داد: برای استفاده در فیلم هایی مانند Ragini MMS. “به عنوان یک نویسنده که یک ننگ من تا به حال به مبارزه با. بسیاری از کسانی که خواندن کار من پرسید که چرا وجود نداشت عاشقانه.”

که در حال حاضر در حال تغییر به دلیل تقاضا برای مطالب تازه ریشه در افسانه هاو روایات قومی. “من فکر می کنم این نسل جدید از خوانندگان و مصرف کنندگان از ویژوال داستانی در حال تغییر بازی; آنها باز به خواندن وحشت در این زمینه می گوید:” Manral که دیگر ترسناک کوتاه پس از بازگشت او انتخاب شد برای بهترین آسیایی, نظری, داستان گلچین (بشريت) در سال 2018 است.

K Hari Kumar, a screenplay writer and author of the fiction title When Strangers Meet (HarperCollins), says he has now been approached by producers to write a horror story
K هری کومار یک نویسنده فیلمنامه و نویسنده داستان عنوان زمانی که غریبه ها و ملاقات (هارپر کالینز) می گوید: او در حال حاضر نزدیک شده است توسط تولید کنندگان برای نوشتن یک داستان ترسناک

دیگر نویسنده برای پیوستن به فهرست ترسناک سرایان است Gurugram مبتنی بر آنیتا کریشنان و 65 که ارواح از Silent Hills (اثر انگشت) در هفته جاری منتشر شد. در حالی که رمان قبلی بودند با الهام از دوران کودکی خود را در شیملا و کشمیر با تروریسم و درگیری های او تصمیم گرفت به تلاش های ترسناک, چرا که او تا به حال شده است “حمل این داستان” با او برای مدت طولانی. “من نیز از Shimla جایی که الهام گرفته از رسکین باند ghost stories. همیشه وجود دارد برخی از رمز و راز در اطراف تپه. همه ما بزرگ شده شنیدن قصه های خالی از سکنه در مورد تونل ها و گورستان و یا بدنام بی سر ، بسیاری از اعضای این خانواده تا به حال در زندگی واقعی تجربه است. من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این داستان می گوید:” کریشنان. در آن زمان او تا به حال اتمام مقاله اواسط سال گذشته وجود داشت در حال حاضر عرضه بیش از تقاضا از کتاب ترسناک در بازار است. “شاید آن را در زمان مناسب به تلاش برای گفتن این داستان خوب,” او اضافه می کند.

“خوب داستان ترسناک نیز درخواست تجدید نظر به همه می گوید:” فیلمساز Sujoy Ghosh که همکاری و نوشت: ماشین تحریر همراه با Suresh Nair. “تئوری من این است که تقریبا هر کس می خواهد به این باور است که ارواح وجود دارد; آن را به ما می دهد احساس راحتی و همچنین چیزی برای نگاه به جلو به.”

اما نوشتن وحشت در زمانی که به نظر می رسد مازاد از محتوا است از یک چالش در خود دارد. “داستان خود را باید به لایه. چرا که در درجه اول در یک داستان ارواح وجود یک شبح که مردم هراسان. اما چه مدت می تواند شما همچنان با که ؟ آن را تنها تبدیل به تکراری و خسته کننده می گوید:” Ghosh. “یک داستان ارواح است و همچنین در مورد افراد و زندگی خود را و چگونه ارواح را مختل همه چیز است.”

Author Neil D’Silva first got hooked to horror at 13, because of his father, who used to do the English subtitles for Ramsay movies. His first novel, Maya’s New Husband (2015), was originally self-published, before it was picked by an Indie publisher. It was on Amazon India’s Top 10 Horror Books from 2015 to 2017. PIC/SATEJ SHINDEنویسنده نیل d’سیلوا اول قلاب کردم به وحشت در 13 چرا که پدر خود را که استفاده می شود به انجام زیرنویس فارسی به صورت رمزی ، اولین رمان مایا شوهر جدید (2015) در اصل خود منتشر شده قبل از آن بود و توسط یک ناشر مستقل. آن را در آمازون هند Top 10 Horror کتاب از سال 2015 تا 2017. عکس/ Satej Shinde

برای d’سیلوا یک داستان خوب است که تداعی ترس است. “تنها اگر من وحشت زده آن را ترساندن خواننده هم می گوید:” d’سیلوا که اغلب سفر به خالی از سکنه سایت برای پیدا کردن الهام بخش است. “من فکر می کنم خوب ترسناک همچنین رشد بر ترس از ناشناخته ها می گوید:” کریشنان. اما این نوع از تجربه نیز می تواند ذهنی احساس کومار. “گرفتن در آسانسور گیر کرده می تواند ترساندن من اما نه هر چیزی را به خواننده مثلا.”

جدا از صنعت چاپ و نشر وحشت است و همچنین پیدا کردن دوستان جدید در کتاب های صوتی در فضا. هنگامی که شنیدن سونو راه اندازی شد در ماه دسامبر گذشته, رایگان صوتی قصه گویی پلت فرم معرفی سه را نشان می دهد Kaali Awaazein, Chuppe Saaye و Bhoot Kaal—همه با الهام از پدیده های مافوق طبیعی. “وجود دارد یک افزایش اشتها برای ترسناک در هند” اذعان می کند Shailesh Sawlani, کشور, سر, شنیدن هند است. “صوتی متوسط آشنایی خود را کاملا به سبک و تجربه همهجانبه منجر به بزرگتر لرزش و پرش از پوست خود لحظات وحشتناک.”

سرود (RJ سرود) که طناب در آمیتا باچان به روایت برای نشان دادن خود Kaali Awaazein می گوید: “قرار گرفتن در معرض به سمت دنیای سینما و ادبیات” کمک کرده است تا بهبود محتوا. “اما شما نمی نیاز به نگاه در ادبیات خارجی برای الهام. وحشت واقعی شده است بازی کردن در مقابل ما در تمام طول. در Jatinga یک روستا در آسام وجود دارد عجیب و غریب و دیوانه پدیده که در یک شب moonless, پرندگان, پرهای همه با هم در آسمان و شروع به رها کردن مرده است.”

Sujoy Ghosh, filmmaker, TypewriterSujoy Ghosh, فیلمساز, ماشین تحریر,

Neelesh Misra که ایجاد شده و روایت های صوتی نشان می دهد Bhoot Kaal می گوید: آنچه هندی ترسناک نوشتن نیاز در حال حاضر است “بهتر خصلت و عمق روایت”. “بالا مصرف تنها رفتن به فشار نویسندگان برای ایجاد مطالب جالب.”

“این همیشه محبوب با فرمت” احساس Indrani Chakrabarti از Chuppe Saaye. “اما ترسناک نوشتن از امروز هوشمند و استعاری با تعداد زیادی بیشتر تمرکز روانی اکتشاف. و هر چند ما هنوز در مرحله نوپای دامنه گسترش یافته است. که خبر خوبی است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im