‘برنامه ریزی شده اند یک پایان فوق العاده برای Naagin 4’: Ekta کاپور تخلیه هوا در شایعات

Ekta کاپور فوقالعاده نشان می دهد Naagin 4 رفته-هوا با توجه به ادامه مستند. تیراندازی برای نشان دادن بازیگران نیا شارما در عنوانی نقش متوقف شد با توجه به بحران است. در حال حاضر گزارش شد ساخت دور که نیا ترک کرده است و این نشان می دهد همراه با Rashami دسای و Vijayendra Kumeria. در حال حاضر Ekta به او در زمان Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که در آن او به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در Naagin 4 و همچنین Naagin 5.

Ekta اظهار داشت: “من همواره در مورد خواسته Naagin 4 و اینکه آیا ما خواهد بود و ادامه آن است. بسیاری از مردم نیز خواسته من در مورد فصل جدید است. من در خلق و خوی به مصاحبه ها و است که منجر به بسیاری از شایعات در آینده است.”

های جزئیات بیشتر در مورد پایان Naagin 4این تهیه کننده در ادامه گفت: “بنابراین ما باید برنامه ریزی یک پایان فوق العاده برای Naagin 4. ما حدود چهار قسمت از همان. و سپس بلافاصله ما را دریافت کنید Naagin 5 نورد.”

Ekta نیز عذر خواهی کرد به بازیگران و به نام فصل ‘متوسط’. او گفت: “من می خواهم برای تشکر از تمام بازیگران نیا, آنیتا, Vijayendra و جاسمین. شما انجام یک کار درخشان. اگر هر چیزی من باید اجازه دهید شما همه را. من فکر می کنم ما کار کمی کمتر در اسکریپت در این فصل است. آن متوسط بود و من قول می دهم ما را انجام خواهد داد بهتر است در این زمان. امیدوارم که همه شما (مخاطب) خواهد آمد. ما می خواهیم به چیزی خاص و شگفت انگیز است. ما در حال کار سخت و پشتکار برای فصل جدید است.”

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

در اینجا چگونه تلویزیون مشاهیر و بازیگران Naagin 4 در واکنش به Ekta ویدئو:

width: 640px; height: 1461px;

, Anita Hassanandani همچنین بخشی از Naagin 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>