‘خوب بدن را جولان دادن آن’: Sushmita Sen خواهر در قانون Charu Asopa می دهد آن را به عقب به ترول

بازیگر تلویزیون Charu Asopa, ازدواج به Sushmita Sen برادر Rajeev Sen شد و هدف از عضو شورای نظارت مدت یک بار دیگر. Charu داد و آن را به عقب به ترول با بی احترامی صحبت کردن او به عنوان تضمین کاربر ناشناس می داند او می نمایی اگر او دارای یک بدن خوب.

“اگر من یک بدن خوب من به رخ کشیدن آن است. Tumhare paas hai به tum bhi dikhao! (من یک بدن خوب و من آن را نشان می دهد چرا شما بیش از حد رخ کشیدن بدن خود را اگر شما یک خوب است؟),” Charu در پاسخ به این ترول که نوشت: “بدن dikhane ka itna سلام shauk hai به thoda kyu پورا هوی dikha deti (اگر شما علاقه مند هستند تا از نشان دادن پوست چرا شما نشان می دهد تمام بدن خود را? چرا فقط آزار دادن با بیت؟).”

نگاهی به اینجا:

width: 640px; height: 965px;

Charu کردم پشتیبانی از بسیاری از پیروان او بیش از حد. “به دنبال زرق و برق دار قرمز charu دی من مرگ قلب از طرفداران شما و من هم دیدن تمام فیلم های یوتیوب خود را و می خواهم به اشتراک گذاری,اشتراک و نظر شما ممکن است دیده می شود نگه داشتن رفتن دختر” نوشته کاربر.

Asopa قبلا به اشتراک گذاشته تصاویر خصوصی با شوهرش Rajeev کردم و به شدت trolled برای همان. این رویداد در مارس و هر دو Charu و Rajeev ناراحت بودند منفی بیش از یک تصویر آنها بر این باور بود که فقط یک لحظه پرده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>