Haters Gonna می گویند این فتوشاپیه: مغلوب ساختن پیشی جستن است که در اینجا به دنبال مانند رنگ آمیزی Tupperware


عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت مانند بسیاری از IG “مدل” حاضر به اعتراف است که او بر نمی آید و این به طور طبیعی نارنجی. همه ما می دانیم که روزانه آرایش معمول شامل حداقل, نقاشی چهره خود را با فاسد coyote خون. هنوز و هنوز هم رئیس جمهور را نگه می دارد و این ادعا که تصاویر فوتوشاپ شده توسط متنفر.

اواخر جمعه یک تایید نشده کاربر توییتر ارسال شده یک عکس از رئیس جمهور با چهره خود را به دنبال مانند او هنوز یاد نگرفته که چگونه به ترکیب خود ماکارونی رنگی بنیاد به Tupperware پوست.

تبلیغات

با توجه به بورسی “این عکس به اشتراک گذاشته شده توسط حساب کاربری @photowhitehouse که ادعا می شود اجرا شده توسط یک عکاس به نام “ویلیام ماه.” این ویژگی مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال wryly بیش از شانه خود را با باد چیدن موی خود را در راه است که نشان می دهد یک تضاد بین رنگ صورت و اطراف خود را خط.”

عکس رفته ویروسی با چند کاربران توییتر تعجب آنچه در اب و هوای بسکتبال چهره جهنم در جریان است. البته این تصویر به خوبی می تواند بوده ام فتوشاپیه به عنوان رئیس جمهور صورت به نظر می رسد بیشتر کدو تنبل تر از نرمال اما همسرم که مرد.

آنچه ممکن است با شکوه ترین بخش از کل عکس شکست مفتضحانه است که آن را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن نارنجی رنگی پوست بد است که او در زمان استراحت از رنگ آمیزی به صدای جیر جیر در مورد آن.

تبلیغات

به دلیل تهمت صرف بیشتر وقت خود را در تلاش برای انکار کند که او با استفاده از Taylor Swift آرایش خط “شیطان استفراغ” شده است وجود دارد مقدار حدس و گمان به آنچه باعث می شود پوست خود را به مانند یک unroasted سیب زمینی شیرین. Vox اشاره می کند که رئیس جمهور حتی تا آنجا پیش رفت به سرزنش “انرژی کارآمد lightbulbs برای نارنجی شین.”

تبلیغات

“جدید lightbulb هزینه پنج برابر بیشتر و این باعث می شود شما نگاه نارنجی. و من بیشتر علاقه مند در نارنجی از من شد در هزینه او گفت:” در طول یک تظاهرات در میلواکی در ماه ژانویه است.

چون اینترنت شکست نخورده است, وجود دارد و این شگفت انگیز است.

تبلیغات

در هر صورت این مرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im