Harlem Globetrotters افسانه فرفری نیل مرده در 77


Illustration for article titled Harlem Globetrotters Legend Curly Neal Dead at 77

عکس: تیلور هیل (گتی ایماژ)

برای دهه فرد “فرفری” نیل سرگرم عظیم جمعیت با ترکیب منحصر به فرد از طنز ورزشی و اغراق آمیز نمایشهایش به عنوان چهره Harlem Globetrotters. متاسفانه این تیم نشان داد که نیل دگرگون شده در سن 77.

“فرد ” فرفری’ Neal—the Harlem Globetrotters نماد شناخته شده در سراسر جهان برای علامت تجاری خود را اصلاح سر و کاریزماتیک لبخند—درگذشت صبح امروز در خانه اش در خارج از هوستون در سن 77″ این جهانگردان عاشق توییتی پنجشنبه گذشته.

تبلیغات

در سال 2008 نیل پنجمین جهانگرد به نیوجرسی بازنشسته پیوستن معتبر صفوف پژمردگی چمبرلین Marques Haynes, Meadowlark لیمو و غاز تاتوم در آن زمان با توجه به ESPN. او همچنین ادامه داد: به ظاهر عمومی برای تیم خود را به عنوان “سفیر حسن نیت” و با استعداد بود با یک “افسانه” حلقه در سال 1993 برای “سهم مهمی در موفقیت و توسعه Globetrotters سازمان است.”

از سال 1963 تا سال 1985 او با بازی بیش از 6000 بازی در 97 کشور جهان خیره کننده مخاطبان خود اهل تفریح بورسی و آخرتی ball-handling به عنوان یکی از قابل تشخیص ترین ستاره در این تیم است.

“قبل از اینترنت و تلویزیون کابلی واقعا وجود داشته آن فرفری نیل و Harlem Globetrotters که برای اولین بار معرفی ورزش بسکتبال به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان برای اولین بار” این تیم گفت: در یک بیانیه. “آن فرفری توپ جادویی-دست زدن به تیراندازی کاریزماتیک لبخند و یاد طاس سر…ساخته شده است که آنها شروع به بازی و سقوط در عشق با این بازی. یکی از جادویی dribblers و بورس در بسکتبال, تاریخچه نیل به جاست برای 22 فصل در قرمز و سفید و آبی پوشیدن شماره 22.”

تبلیغات

“ما از دست داده اند یکی از واقعی ترین انسان جهان تا به حال شناخته شده” جف مون مدیر کل Globetrotters گفت. “او مهارت های بسکتبال شد, بی نظیر ترین و قلب گرم و لبخند شادی به ارمغان آورد به خانواده ها در سراسر جهان است. او همیشه زمان برای بسیاری از طرفداران خود را و الهام بخش میلیون ها نفر.”

نیل نیز دریافت فوق العاده ای فوران عشق در رسانه های اجتماعی با دوستان و طرفداران به طور یکسان در نظر گرفتن یک لحظه به جشن میراث او به عنوان یک انسان دوستانه و سرگرم کننده است.

تبلیغات
تبلیغات

در یک op-ed منتشر شده در سال 2016, Neal منعکس شده در این مسئولیت که با بودن هارلم جهانگرد در دوران اوج و نقش محوری که او و هم تیمی های خود در بازی فشار برای توازن نژادی.

تبلیغات

“بودن یک جهانگرد به خصوص در آن زمان بود که به اندازه یک مسئولیت آن را به عنوان یک شغل,” او نوشت. “ما نیست فقط هنرمندان. من واقعا معتقدم که ما به سهولت بسیاری از تنش هایی است که کشیده در کشور است. مهم نیست که اگر شما سیاه و سفید و یا هر چیز دیگری—خنده و لذت بردن از بازی های ما ساخته شده این موانع ناپدید می شوند.”

نیل رسمی علت مرگ او هنوز اعلام نشده اما بقیه در قدرت واقعی نماد و افسانه بسکتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im