Harinder سیککا متهم Meghna گلزار از تخریب او پس از Alia Bhatt را ‘رازی’ انتشار

Harinder سینگ Sikka, نویسنده کتاب تماس Sehmat که در آن Alia Bhatt و ویکی Kaushal فیلم رازی بود بر میان خویش و قوم پرستی بحث به نام Meghna گلزار و گفت که او تا به حال او را برداشته از همه چیز حتی تاخیر در انتشار کتاب خود و او را برداشته از جیپور ادبیات جشنواره و جوایز توابع.

در طول بحث با یک کانال ها در حال حاضر با یک پرینت از ایمیل BollywoodLife به نقل از Harinder گفت: “من نوشت رازی و این اثبات شده است در برابر من نام (Meghna) گلزار. آن نوشته شده بود به من جیپور جشنواره ادبیات. من حذف شد, از همه چیز از فیلم فیر, کتاب من اجازه داده نمی شد راه اندازی می شود توسط گلزار در فرد است. شما می خواهید من خواندن این ایمیل که در آن جیپور جشنواره ادبیات سر می گوید: “من 35 سال از زندگی حرفه ای من را دیده اند هرگز کسی bulldozing برای حذف یک فرد است.’ در این مورد خاص گلزار است که این مورد در نقطه است.”

او در ادامه افزود: “کتاب من بود که سعی کردم به تاخیر? چرا ؟ هر اعتباری باید به Meghna گلزار. اولین جیپور جشنواره ادبیات و سپس Filmfare Awards. بهترین فیلمنامه اصلی جایزه بود که به من داده بود اما حذف آن داده شد به برخی از فیلم به نام Andhadhun که یک کپی از کتاب چون من برداشته شود.”

علاوه بر این Harinder نیز روایت یک حادثه در جایی که خود فیلم ناناک شاه فاکر رد شد برای اسکار چرا که او یک خارجی حتی اگر این فیلم تا به حال برنده سه جایزه ملی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net