Hardrock 100 لغو میان عدم قطعیت بیش از coronavirus همه گیر

این Hardrock 100 ultrarun لغو شده است برای دومین سال متوالی تبدیل شدن به آخرین استقامت رویداد ورزشی در کلرادو به اوراق بیش از نگرانی های سلامت از coronavirus بیماری همه گیر.

مسابقه هیئت مدیره اعلام کرد تصمیم گیری علنی در روز شنبه. این چهارمین بار که اجرا لغو شده است پس از آن عرضه در سال 1992.

“ما از نظر سلامت و ایمنی ما دونده و جامعه ما تورنسل” اجرا مدیر دیل گارلند گفت: در مصاحبه با دنور پست. “نقطه اوج بود و عدم قطعیت با آنچه که ما در حال برخورد با. ما احساس می کنیم مثل ما خیلی خوب سازمان ما انجام یک کار خوب از مدیریت آنچه که ما می توانید کنترل کنید. اما ما نمی تواند کنترل همه چیز است.”

یاد 100.5-مایل حلقه دوره یکی از سخت ترین ultramarathons در جهان حدود 140 دونده هر تابستان از طریق San Juan کوه در جنوب غربی ایالت کلرادو هدف قرار دادن شهرهای Silverton, Ouray, تلورید و لیک سیتی. مخلوطی از نخبگان و نفرات دوم و حمایت خود را از خدمه — فرود در سیلورتن از ایالات متحده و در سراسر جهان برای شروع.

این تصمیم پس از آن Lake County کمیسیون رای دادند مارس 12 به ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر از طریق سپتامبر را وادار به لغو این Leadville سری مسابقه از جمله Leadville 100 ultrarun که معمولا تساوی بیش از 700 دونده و خدمه خود را در اواخر ماه اوت.

برای قرار دادن در این رویداد Hardrock سازمان کار با 13 مختلف فدرال و ایالتی و محلی در حوزه های قضایی که هر یک از آنها در حال حاضر در سطوح مختلف محدودیت. گارلند گفت: کمیته برگزاری در نظر گرفته شده از جمله مبهوت شروع می شود محدود و یا بدون حمایت خارج خدمه در کمک های اولیه ایستگاه و لغو فرد قبل از مسابقه مطبوعاتی و پس از اجرای مراسم اعطای جوایز.

“ما چه-اگر ساده این چیزی که به مرگ” گارلند گفت.

این رویداد می تواند به دست آمده اند مجوز و بیمه اما شرکت کنندگان ایمنی و نگرانی است که یک رویداد ممکن است منجر به شیوع است که می تواند پایمال منطقه کوچک روستایی در سیستم بهداشت و درمان بیش از حد در مورد.

سازمان در سال گذشته مجبور به انصراف از اجرا به دلیل مقادیر بالایی از اواخر فصل برف و بهمن باقی مانده در سمت چپ بسیاری از جاده ها عبور می کند و در طول این دوره غیر قابل دسترس و حتی از طریق اواخر تابستان است. این رویداد نیز لغو شد در سال 1995 به دلیل شرایط برف و در سال 2002 به دلیل نزدیکی یک آتش سوزی. دونده که به دست آورده بودند برای ورود 2019 مسابقه بودند معوق برای ورود به این سال و برنامه ریزی برای چگونه به افتخار این سال کسانی بودند که هنوز هم در نظر گرفته می شود گارلند گفت.

تصمیم به اجرای معاملات یکی دیگر از ضربه به گردشگری تابستان, یک منطقه مهم ترین منابع اقتصادی ثبات است. این Hardrock 100 خود را اجرا باقی می ماند مالی قابل دوام با وجود دو سال از اختلال گارلند گفت و زنجان را در سال آینده در جولای 16.

“اجرا مدیر دوست دارد به طور مستقیم اجرا شود. من غمگین در مورد آن, اما من نیز در یک حس رها چرا که این اشغال ذهن ما برای دو ماه و من رها هستم را ساخته اند یک تصمیم” گارلند گفت. “من سنگین قلب به عنوان بسیاری از ما اجرا از کمیته.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de