تندروها را در اوایل رهبری در ایران انتخابات پارلمانی

دولت ایران تلویزیون در روز شنبه نشان داد که برای اولین بار نتایج قسمی پس از انتخابات برای کشور انتخابات پارلمانی به این نتیجه رسیدند در روز جمعه.

نتایج نشان می دهد که اصلاح طلب پیشرو در تهران AFP گزارش شده است.

دولت تلویزیون بدون دادن رای, حاشیه نشان داد نام از نامزدهای پیشرو در 30 کرسی مجلس از تهران.

همه آنها تندروهای تهران و شهردار سابق محمد باقر Qalibaf خبرگزاری فرانسه اطلاع داد.

رای دهندگان شد کاهش می یابد به یک گزینه محدود به بیش از 7000 نامزدهای بالقوه-عمدتا اصلاح طلبان و میانه رو-رد صلاحیت شدند.

کسانی که رد صلاحیت شده نیز شامل 90 نشسته اعضای ایران 290 کرسی مجلس.

انتخابات آمد ماه پس از اعتراض ایرانیان در نقاط مختلف کشور در میان یک رکود اقتصادی در ماه نوامبر سال گذشته است که در آن حداقل 300 نفر کشته شدند به گزارش های مختلف بین المللی و گروه های حقوق بشر.

اگر چه آمار و ارقام نیستند و در عین حال گزارش های رسانه ها اشاره کرد و به سمت مشارکت کم.

بسیاری از کارشناسان استدلال می کنند که اگر تندروها به قدرت تنش میان تهران و واشنگتن می تواند بدتر. تنش به زمین تب رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ‘ایران هسته ای’ در سال 2018 و تحریم که سوار این کشور به رکود است. آنها همچنین استدلال می کنند که یک خط سخت مجلس شورای اسلامی همچنین نگاه کنید به افزایش بودجه از پاسداران سپاه یک شعبه از ایران نیروهای مسلح. جدای از این, آن می تواند منجر به افزایش اجتماعی و فرهنگی, محدودیت با توجه به این که فشار از گروه های محافظه کار مجبور مقامات به ممنوعیت کنسرت و block Facebook, Twitter و YouTube در سال های اخیر است.

در نظر گرفتن سهام از جرم disqualifications متوسط و کاندیداهای اصلاح طلب گزارش های رسانه ها می گویند که مبارزه خواهد بود بین محافظه کاران اطراف محمد باقر قالیباف و فوق العاده محافظه کاران است.

  

  

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>