‘خوشحال برای دیدن او این کار را به خوبی’: Jason Gillespie نشان می دهد عوامل کلیدی در پشت Ishant Sharma s, Wellington, تست موفقیت

سابق استرالیا سریع کاسه Jason Gillespie ابراز افکار خود را در Ishant Sharma طلسم در مقابل نیوزیلند در حوضه رزرو در ولینگتون روز یکشنبه (23 فوریه).

گیلیسپی ستایش شارما عالی نگرش و ادعا کرد که دهلی نو-هاي است که در فرم بالا به علت گرسنگی خود را به “یادگیری و بهبود و بهتر” هر بار که او بازی می کند.

44 سال در زمان به توییتر برای تبریک Ishant خود را برای صفحه نمایش عالی برابر Getsmart در باد می وزد, Wellington.

“بسیار خوشحال برای دیدن Ishant انجام این کار به خوبی همه را به نگرش خود را به می خواهید به یادگیری و بهبود و بهتر است. در زمان مربیگری کارکنان @BCCI تیم نیاز به مقدار زیادی از اعتبار” Gillespie را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

شارما صعود خود را 11th, پنج حلقه در مسافت طولانی ترین فرمت از بازی در روز سه آزمون اول مسابقه بین هند و نیوزیلند.

با این شاهکار شارما نیز پنجمین هندی کاسه – در کنار ظاهر خان – به بیشتر از پنج-fors قرمز-توپ کریکت.

شارما وارد فقط 4 روز قبل از شروع مسابقه از ولینگتون آزمون پس از دوره نقاهت بعد از آسیب خود را. با این حال او شده است بازدید کننده ایستادگی کردن مجری با توپ تا کنون.

31 ساله شده است در فرم برای هند در تست کریکت برای آرام برخی از زمان در حال حاضر و او روز یکشنبه سنجش سوم خود را پنج-حمل و نقل چوگان در نیوزیلند و 9 به طور کلی در خارج از هند است.

این بادپا پاره پاره از طریق دفاع از تام Latham, تام Blundell راس تیلور, تیم Southee و ترنت Boult و به پایان رسید تا به دور فقط 68 اجرا می شود از خود 22.2 اور دگرگون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im