تولدت مبارک MS Dhoni: روز جهانی ایستاد و در زمان اطلاع

این یک بعد از ظهر آفتابی ما تمام شد چسب به تلویزیون ما به عنوان هند بازی می کردند توانا سریلانکا. آنها تور ما بود و خود را بهترین تیم در محل برای این مسابقات است. خود بازی XI کارت ویژه برخی از مهیب ترین نامها مانند کومار Sangakkara, Sanath Jayasuriya, Marvan Atapattu, Mahela Jayawardene Chaminda Vaas و Muttiah Muralitharan. آن را یک وظیفه دلهره آور به حتی چهره این تیم قهرمان اما هند در حال بازی در کشور خود و آنها در حال حاضر موفق به کسب دو بازی اول از این 7-مسابقه ماراتن سری ODI.

سریلانکا به دنبال یک پیروزی در اینجا و جیپور را آهسته زمین شد و یک مکان ایده آل برای آنها را به نمره یک. در این زمان تیم کریکت هند نیز برای جستجو قابل اعتماد wicketkeeper. زمانی که Nayan Mongia آویزان دستکش خود را و اعلام بازنشستگی خود را از تیم هند تا به حال هیچ کس در روی نیمکت به جای او. Mongia بود و به طور متوسط wicketkeeper اما ورودی با خفاش ساخته شده او خاص است. او در خرج کردن hitter وظیفه و استفاده می شود به جمع آوری بسیاری از اجرا می شود در تقلا اور.

تیم هند می خواستم کسی مثل او.

صبا کریم در زمان باتوم اما تاسف صدمه به پایان رسید کار خود را قبل از موعد مقرر. تیم هند سعی کردم چند نام – سمیر Dighe, Ajay Ratra ویجی Dahiya, Parthiv پاتل و دینش Karthik. همه این بازیکنان در یک چیز مشترک بودند – آنها تا به حال خوب داخلی رکورد با خفاش, اما آنها خیلی متوسط نشان می دهد در پشت درها. مشکل این بود که آنها در رقابت با Rahul Dravid به عنوان او برای بازی در نقش یک قسمت-زمان wicketkeeper در تمام مسابقات ODI و هیچ وقت wicketkeeper می تواند مطابقت با مهارت پنبه حلاجی شده.

در آمد Dhoni, مو بلند صورت مستقیم و سرد رفتار. این مسابقات برای همه به جز خانم, برای او, این دوره از مسابقات شد در این آزمون از زندگی خود را. او تا به حال طولانی داخلی حرفه ای را پشت سر گذاشت اما هرگز فرصت بازی برای هند به وجود حافظه در دسترس برای یک wicketkeeper در تیم است.

اما این شانس خود را به او گفت: من در طول مصاحبه در حالی که آنها ترویج فیلم “MS Dhoni – داستان ناگفته” در سال 2016 که او نگران نیست اما به طور کامل آگاه از آنچه اتفاق می افتد اگر او نمره در این سری است. “آنها (BCCI) بودند تغییر wicketkeepers مانند افزودنیهای پیشنهاد شده و من تا به حال این یک فرصت با من. من نمی خواهم به شکست وجود دارد.”

این یک روز خاص است. سریلانکا به دنبال اولین پیروزی خود در این مسابقات و Sangakkara را 138 خاموش 147 توپ مجموعه تمام چیزهایی که برای آنها مناسب است. Jayawardene سون در با جذاب 71 کردن 70 و Lankans ارسال شده 298 در بیاد.

جیپور در سوائی Mansingh ورزشگاه بسته بندی شده بود با این جمعیت و مردم بودند چسب به تلویزیون خود را به عنوان هند افتتاحیه Ganesh raina vijay and Sachin Tendulkar شد در مورد شروع نوبت دوم. 298 شبیه cakewalk به عنوان “استاد بلستر” و “مولتان ka سلطان” در زمان خود ایستاده بر روی زمین. ما فکر بودند که Sachin نمره خواهد شد یکی دیگر از قرن امروز اما او نبود. Vaas او را نیک یک حرکت سریع outswinger و Sangakkara به اشتباه نمی کند پشت کنده. Sachin شروع به راه رفتن خود را به غرفه و کل استادیوم ایستاده بود نژند که اگر این بود که پایان بازی.

این یک بعد از ظهر آفتابی و ما از تماشای این کل چیزی که در تلویزیون ما. Rahul Dravid بعدی مرد و ما می دانستیم که در حال حاضر این بازی پیشرفت خواهد کرد به آرامی اما Rahul نمی آمد کسی دیگری راه می رفت در آن Dhoni!

پدر من تقریبا فریاد زد: “Isko kahan رایگان bhej دیا (چرا آنها ارسال،”

او به ثمر رساند چند اجرا می شود در اولین مسابقه از سری و آیا فرصتی برای خفاش در دوم. در حال حاضر او در آینده به عنوان شماره سه ضربه برای تیم کریکت هند. هیچ کس را تشویق می کردند او را به عنوان او در زمان موضع خود را در وسط آن زمین است. Raina vijay به او گفت که او فقط در آمد و در زمان خود موضع و آن را به ذهن من آمد که او را نمی خواهد آخرین طولانی است.

قابل توجه ترین چیز تمام شخصیت بود کسانی که موی بلند پرچین قفل. هیچ کس تا به حال دیده می شود یک بازیکن کریکت با این نوع از مدل موی. مفسران شروع به اظهار نظر در مورد مدل موهای خود را به عنوان آنها تا به حال هیچ چیزی برای گفتن در مورد هنر و صنعت خود را از کریکت اما پس از آن اتفاق افتاده است. آن را اجرا طوفان که آمار Lankans سمت راست وجود دارد در سوائی Mansingh ورزشگاه. Dhoni تنهایی لعنتی توانمند حمله از سری لنکایی, بازی بولینگ.

او زده 15 مرزها و 10 قوی sixes در طول عظیم نوبت 183 خاموش 145 توپ. سری لنکایی bowlers نگاه کوچک در مقابل کاریزماتیک پنبه حلاجی شده و حتی سریلانکا هواداران شروع به تشویق او. من به یاد داشته باشید که روز بسیار واضح است. Dhoni سرقت نور افکن از امثال raina vijay, Dravid و د و در زمان هند به یک پیروزی.

آن را آسان بازی اما او ساخته شده آن را آسان. سریلانکا سختی بود اما تیم آنها نگاه مانند یک گروه آماتور آن روز.

آن روز هند جستجوی بعدی wicketkeeper به پایان رسید و پدر من گفت این بار محکم “شما ladka kuch karega (این پسر چیزی را انجام دهید)!”

که ‘ladka’ شد جالبترین کاپیتان تیم کریکت هند تا کنون بود و ما برنده دوم ما ICC جام جهانی 2011, پایان خشکسالی 23 سال های طولانی.

در 39th تولد همه ما به یاد داشته باشید که بعد از روی علاقه. اما ae نیز در انتظار او اعلام بازنشستگی خود را پس از یک شکوه حرفه ای. او را یک روز آن را و راه رفتن به غروب آفتاب مانند تمام بزرگان قبل از او انجام داد. اما من همیشه به یاد داشته باشید زمانی که آن را تمام شده – آن است که یک بعد از ظهر آفتابی و همه ما فکر می شد – “ای ladka kaun hai?”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de