هلی بری نیست نگران اگر شما ناراضی هستید با پوشیدن کفش پاشنه بلند


Illustration for article titled Halle Berry Isnt Concerned if You Were Unhappy With Her Son Wearing Heels

عکس: Paul R. حکومت نظامی (گتی ایماژ)

با کلی احساس سرخوردگی که با COVID-19 پچ پچ مردم در حال انجام همه چیز آنها می توانید به منظور حفظ و اضطراب خود را در مورد وضعیت در خلیج. در هلی بری‘ثانیه خانواده او و فرزندان او در حال مبارزه با ترس با خنده—هنوز تلاش خود را در سرگرمی به ارمغان آورد بدترین در تعداد کمی از او Instagram followers.

در یک ویدیو ارسال شده در هفته گذشته Maceo, توت, پسر با شوهر سابق گابریل مارتینز ثبت شد راه رفتن در اطراف در یک جفت لعنتی خیلی شدید سفید زانو چکمه های پاشنه بلند بالا. 6 ساله بود که تلاش برای پیدا کردن جای پای خود را (به عنوان بسیاری از کودکان خواهد) کلیک کنید-clacked پله بالا در اندازه بیش از حد بزرگ کفش. در حالی که بسیاری از مردم به طور کلی نمی بینید آسیب در این ویدئو بسیاری دیگر عشق برای پیدا کردن بد در تقریبا هر چیزی پس از دوره زشت نظرات ساخته شد.

تبلیغات

چند نظر گفته آنها “امید” فرزند پوشیدن کفش بود بری پیش پدر نهلا در حالی که یکی دیگر گفت که “این است که چگونه آن شروع می شود.” (اگر آنها با اشاره به همجنسگرایی به عنوان “آن” است که perceivably شروع در اینجا نفرت را به شکستن آن را به آنها را, اما این است که نه چگونه آن شروع می شود. ما هفته مانده در خانه ممکن است, توصیه ما به برخی از مطالعه مستقل با توجه به جنسیت و تمایلات جنسی?)

درجه یک است که به عنوان درجه یک می کند و بازیگر برنده جایزه اسکار است که به طور کامل unbothered توسط کل غیر troversy. او نوشت: در پاسخ به نظرات بی ادب: “[این است که] بی ضرر سرگرم کننده است. آن را در این بچه ها در حال حاضر. بیایید با هم خنده و برخی از شفقت yawl!” او همچنین تصریح کرد که زمان در حال تخریب هستند و مهم تر از همه چیز برای نگرانی خودمان را با امروز. “Tryna زنده ماندن در حال حاضر شما احساس می کنید به من ؟” او نوشت.

بری صحبت در مورد آموزش کودکان خود در مورد پذیرش در یک 2019 مصاحبه با Us Weekly, و اشاره کرد که او در زمان پسر او را به L. A. افتخار جشنواره به طوری که او می تواند احاطه شده توسط افراد مختلف و شکل همه چیز در مورد خود را به عنوان زمان می گذرد.

تبلیغات

“کار من این است که او را در اینجا به او اجازه دهید تجربه عشق و وحدت و کشف خود را چه در این مورد تمام شده است,” او گفت:. “من فکر می کنم که چه کار من است. آن را به ذهن و سرب و آن را منجر به یک تجربه است.”

او کار مال شما نیست. پس لطفا: تمرکز بر مسطح منحنی شستن دست های خود را و تلاش برای ماندن TF داخل خانه بنابراین ما می توانیم همه بر-clack ما راه را به آخر هفته صبحانه هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im