عشق مو در سراسر کشور: 3 متحده تصویب قوانین پایان دادن به موهای سیاه و سفید تبعیض در عرض یک هفته


عکس: Roy Rochlin (گتی ایماژ)

همه دیده ایم و یا شنیده داستان در مورد سیاه و سفید کودکان در حال خروج از کلاس و کارکنان داشتن شغل خود قرار داده و در معرض خطر بیش از مدل های خود را. ماه گذشته, برای مثال, تگزاس, دختر مدرسه Deandre آرنولد عناوین ساخته شده و پس از او به بیش از خود را قفل و گفت: او نیاز به آنها را قطع قبل از او اجازه داده می شود به تحصیلات تکمیلی.

هست. وجود دارد به نظر می رسد در نهایت به یک حساب اتفاق می افتد در سراسر کشور در مورد این تبعیض آمیز عمل است که در جریان بوده است برای سال اگر نه دهه به عنوان بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال عبور صورتحساب ممنوعیت آن.

تبلیغات

سی ان ان گزارش داد که فقط در یک هفته سه متحده معرفی شده و یا پیشرفته صورت حساب است که بان کی مون مو تبعیض به عنوان بخشی از یک تلاش ملی شناخته شده به عنوان تاج عمل می کنندکه مخفف “ایجاد احترام و جهان باز برای موی طبیعی.” تاج عمل به دنبال اطمینان از حمایت در برابر تبعیض بر اساس بافت مو و محافظ سبک.

ایالتی کلرادو خانه گذشت و تاج و تخت عمل و روز چهارشنبه مجلس سنا دولت در معرفی این لایحه در روز پنج شنبه.

دولت واشنگتن و خانه تصویب یک لایحه در همان روز شنبه که منع کارفرمایان و مدارس از تبعیض علیه مردم بیش از مدل مو و بافت از جمله afros نوارهای قفل و تاب. این لایحه معرفی شد در دولت سنا در روز جمعه.

در مینه سوتا یک لایحه معرفی مشابه قانون قبلا در این هفته است.

شما ممکن است به یاد داشته باشید که فقط چند هفته پیش مدیر Matthew A. Cherry برنده جایزه اسکار برای فیلم کوتاه مو عشقیک داستان در مورد یک پدر در تلاش برای فراموش دختر خود ، گیلاس همراه با تولید Gabrielle Union و دواین وید دعوت آرنولد به این مراسم و طی سخنرانی, گیلاس تحت فشار قرار دادند برای تاج و تخت عمل منتقل شود به همه جا در کشور است.

تبلیغات

“‘داغ’ انجام شد چرا که ما می خواستیم برای دیدن بیشتر نمایندگی در انیمیشن ما می خواستیم برای عادی, سیاه, مو وجود دارد و یک مسئله بسیار مهم وجود دارد تاج عمل می کنند. اگر ما می تواند کمک به دریافت این گذشت در تمام 50 ایالت این کمک خواهد کرد که داستان مانند Deandre آرنولد … توقف اتفاق می افتد” گیلاس گفت. یک شرکت است که به خوبی ممکن است در راه خود را به اتفاق می افتد.

به عنوان ریشه است که قبلا گزارش شده تاج عمل در حال حاضر ساخته شده در کالیفرنیا, نیویورک و نیوجرسی. و حداقل 22 متحده به دنبال کت و شلوار با توجه به این قانون در حالی که حوزه های قضایی محلی مانند سینسیناتی اوهایو و Montgomery County Maryland در حال حاضر به تصویب آن را به عنوان به خوبی.

تبلیغات

و در نهایت چون همه ما رو برای رسیدن به شکوه و دیر یا زود این هفته قانونگذاران تگزاس گفت: آنها را در نظر عبور از قانون و یا چیزی مشابه بیش از حد. اعضای دولت را قانونی, سیاه, انجمن , این هفته اعلام کرد که آنها کار بر روی یک لایحه برای 2021 جلسه قانونی. این آمد و البته بعد از آرنولد داستان را شکست و گسترش یافته است.

تاج و تخت عمل نیز به تازگی معرفی شده در کنگره.

چه زمان برای موهای سیاه زنده است. (و برای من آرزو می کنم من هنوز هم تا به حال ، *پاک و گریه می کند کمی*)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im