‘تا به حال خودم را یک دقیقه به خودم یادآوری کنم چگونه آن را انجام شده است’: کاترینا کایف در تصویری از شستن ظروف در میان مستند

بازیگر هندی کاترینا کایف یکی از چند مشهور است که به او طرفداران یک نگاه اجمالی به او مستند معمول با ارسال تصویری از شستن ظروف. اما در مصاحبه اخیر کاترینا گفت که آن را در زمان برخی از زمان به آن شکل خودش را به عنوان او تا به حال پا به آشپزخانه و در حالی که برای.

صحبت کردن به Rajeev Masand کاترینا گفت: “من رفتم به آشپزخانه با پهلوانان…مثل من این برنامه رو دارم. من به وضوح آن را نمیفهمد اما برای دوم بودم: “آیا شما هر ظرف شستن به صورت جداگانه? اما این به هدر رفتن خیلی افتضاح از آب!’ Izzy و من تا به حال بحث در مورد آن.”

کاترینا در حال حاضر منزوی در بمبئی با خواهر او ایزابلا کایف. وی در ادامه افزود: “من خودم را یک دقیقه و خودم یادآوری کنم چگونه آن را انجام شده است. برای چند روز اول من رفتم به آن را با مقدار زیادی از هیجان اما در حال حاضر که قطعا فرسوده است.”

کاترینا گفت که در حال حاضر است که آنها که در مستند در حالی که برای او قابل درک است که او بهتر است در تمیز کردن بخش در حالی که ایزابل طول می کشد مراقبت از پخت و پز چرا که او ‘فوق العاده’ در آشپزخانه. “آن همه شروع می شود با” ما در حال رفتن به طبخ چیزی. چرا نمی *ما* طبخ چیزی این یکشنبه؟’ این نوع از به پایان می رسد با ” ما ” رفتن به آشپزخانه و من ایستاده در کنار شبیه به این و Izzy انجام پخت و پز چرا که او واقعا در آن خوب,” او گفت:.

در مقابل کار قبل از این مستند به اجرا گذاشته شد کاترینا بود که در انتظار انتشار Rohit Shetty به پلیس درام Sooryavanshi بود که به علامت خود را روی صفحه مراسم با آکشی کومار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>