فروشگاه اسلحه با برچسب غیر ضروری در لس آنجلس و باید


Illustration for article titled Gun Stores Labeled Non-Essential in Los Angeles and Must Close

عکس: ماریو تاما (گتی ایماژ)

در هفته های اخیر coronavirus همه گیر باعث شده است تا مردم احتکار کاغذ توالت و اسلحه به دلیل این است که امریکا dammit. در لس آنجلس, اگر یکی از کسانی که همه چیز شده است هیئت مدیره.

سی ان ان گزارش داد که لس آنجلس کلانتر الکس بیانوبا دارای برچسب فروشگاه اسلحه به عنوان یک غیر ضروری سرویس و سفارش آنها را به تعطیل. بیانوبا در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه اعلام تعطیلی و گفت:

“وجود دارد صدها نفر از کسب و کار است که از طریق هیچ تقصیر از خود نمی افتد تحت فرماندار تعریف زیرساخت های حیاتی. به عنوان یک نتیجه, من دستور من نمایندگان به اجرای تعطیلی کسب و کار است که باید نادیده فرماندار سفارش (تفنگ فروشگاه های تهران و دیگر عدم تعیین شده کسب و کار).”

تبلیغات

در هفته های اخیر تفنگ فروشگاه ها را دیده اند یک افزایش در فروش و گسترده خطوط. این تعطیلی به اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله پروتکل ها به دنبال داشت. کالیفرنیا در حال حاضر تحت یک پناهگاه در محل سفارش که اساسا ترجمه برای “اقامت خود را در خانه مگر اینکه شما نیاز به غذا و مراقبت های پزشکی و یا سریع یک نفس هوای تازه.” کالیفرنیا یکی از ایالتهای بدترین ضربه توسط ویروس با بیش از 2800 تایید کرد موارد از شنبه.

من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت کسانی که فریاد “اما آنچه در مورد 2A, متعجب? متعجب؟!” که به من پاسخ “بله, آنچه در مورد 2A?” این یک بحران بهداشت عمومی. شما نمی توانید به ساقه ویروس. یک وضعیت شبیه به این نیاز همه ما به ما selves و به نگاه کردن به یکدیگر not شلیک کسی در چشم چون شما می ترسم. مگر اینکه مرده شروع به افزایش و من فکر می کنم آن را ایمن می گویند ما احتمالا باید آن را سرد بر روی تفنگ برای لحظه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de