گجرات دولت به حرکت HC به دنبال مجوز برای برگزاری Jagannath Yatra در احمدآباد

به گجرات دولت تصمیم گرفته است به پرونده دادخواست در گجرات دادگاه عالی به دنبال کسب اجازه برای برگزاری yatra Jagannath خداوند در احمدآباد گفت: وزیر Vijay Rupani روز دوشنبه پس از دادگاه عالی اجازه رته Yatra در Odisha را پوری.

“دادگاه عالی اجازه داده است سازمان رته Yatra با محدودیت های خاصی در Odisha. نگه داشتن این در ذهن در گجرات دولت تصمیم گرفته است به پرونده دادخواست در گجرات دادگاه عالی به دنبال کسب اجازه برای برگزاری yatra Jagannath خداوند در احمدآباد بیش از حد” Rupani به خبرنگاران گفت:.

پیش از آن در روز دادگاه عالی روز دوشنبه خود را اصلاح زودتر سفارش و مجاز سالانه Jagannath رته Yatra در Odisha را پوری برگزار می شود با هماهنگی معبد کمیته ایالتی و دولت مرکزی بدون به خطر انداختن با موضوع سلامت مربوط به COVID-19.

سه قاضی نیمکت به ریاست رئیس دادگستری هند (CJI) Sharad Arvind Bobde گفت که دادگاه راس است که تنها با توجه به انجام yatra در پوری و نه هر جای دیگری در Odisha.

دادگاه راس قبلا ماند سالانه رته Yatra در Jagannath معبد در پوری است که میله میله برگزار می شود در تاریخ 23 ژوئن و همه فعالیت های مربوط به جمع آوری و با در نظر گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس این سال است.

دادگاه بالا تلفظ منظور پس از شنیدن یک دسته از مداخله برنامه های کاربردی به دنبال اصلاح آن در اوایل منظور از اقامت سالانه رته Yatra در Jagannath معبد در پوری در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

دیوان عالی کشور در حالی که خلاصی از آن درخواست ثبت در این موضوع اشاره کرد که دولت می تواند به توقف yatra یا جشن اگر آنها احساس می کنید آن است که از دست رفتن و اضافه شده است که آن را از وضعیت آگاه و گذشت نظم درآمده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de