مهمان تفسیر: trump’s مقررات جدید برای محیط زیست بررسی رفع خواهد شد یک روند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته جسورانه اقدام به رفع ما شکسته زیست محیطی فرایند بررسی. امروز کاخ سفید شورای کیفیت محیط زیست است انتشار نهایی قانون به صورت جامع به روز رسانی های ملی خود سیاست های زیست محیطی عمل می کنند (NEPA) مقررات برای اولین بار در بیش از 40 سال است.

تحت NEPA و این مقررات فدرال و آژانس های ارزیابی اثرات زیست محیطی ده ها هزار نفر از فدرال اقدامات هر سال است. چنین NEPA بر جوامع در سراسر کشور از ساخت و ساز جاده ها و پل ها و فرودگاه ها و بنادر به متعارف و پروژه های انرژی تجدیدپذیر به زمین جنگل و شیلات فعالیت های مدیریت. این قانون همچنین شامل فدرال کمک های مالی از جمله برای کسب و کارهای کوچک و مزارع خانوادگی. رفتن را از طریق NEPA فرایند است و حتی مورد نیاز برای پروژه های فدرال به وضوح بهره محیط زیست مانند بازسازی زیستگاه.

پس NEPA تصویب رسید فدرال بررسی های زیست محیطی و اجازه فرآیندهای شده اند بی ارزش پیچیده و آن را منجر به بیش از حد کاغذ بازی و تاخیر. این مقررات منسوخ در بحرانی نیاز به اصلاحات است. امروز محیط زیست بررسی برای فدرال بزرگراه پروژه های متوسط بیش از 7 سال و در سراسر دولت فدرال بررسی میانگین 4 و نیم سال است.

اثرات زیست محیطی اظهارات به طور متوسط بیش از 600 صفحه و دیگر در خدمت مورد نظر خود را به منظور ترویج بهتر تصمیم گیری و اطلاع رسانی عمومی. حتی پروژه های عمده ای وجود ندارد و اثرات زیست محیطی می تواند ماه ها یا سالها به تکمیل فرایند قبل از دریافت تایید. پس از بررسی فرایند کامل است بیش از حد اغلب دادخواهی به شرح زیر است, بیشتر, تاخیر در پروژه های مهم جوامع در سراسر کشور است.

بیش از دو دهه گذشته رئیس جمهور و کنگره در هر دو حزب صورت گرفته اقدام به کاهش تاخیر و تسریع در محیط زیست بررسی است. در عین حال با وجود ریاست جمهوری بخشنامه جدید و قانونی مفاد این روند همچنان فرو رفته در تاخیر نظارتی قطعیت و پرونده های حقوقی. به عنوان یک سازنده مغلوب ساختن پیشی جستن قابل درک است که این فرآیند به شدت نیاز به اصلاحات و کارگردانی شورای من صندلی به بررسی فرصت برای نوسازی NEPA مقررات برای قرن 21 است.

پس از 2017, کاخ سفید شورای کیفیت محیط زیست مشغول است در کامل و قوی نقد و بررسی آن NEPA مقررات از جمله خواهان نظرات عمومی در موارد متعدد برای کمک به اطلاع رسانی توسعه مقررات جدید. شورای میزبانی جلسات عمومی و گوش دادن جلسات و دریافت بیش از یک میلیون نظر در این قانون پیشنهاد شده. در طول rulemaking فرآیند شورای شنیده از انواع ذینفعان — کشاورزان دامداران و ساخت و ساز و کارگران و سازندگان و افراد از مناطق روستایی و جوامع کوچک — که NEPA فرایند بی ارزش و سنگین پر هزینه و غیر قابل پیش بینی. دولت قبیله ای و محلی نیز حمایت های کارآمد تر برای پیشبرد رشد اقتصادی و ایجاد شغل در حالی که حفاظت از محیط زیست است.

شورای جدید مقررات بهبود مدیریت و پاسخگویی روشن شدن این روند و گسترش هماهنگی و مشارکت عمومی. سازمان ها مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل زیست محیطی تاثیر اظهارات در عرض دو سال و نگه داشتن آنها را تحت 150 صفحات مگر اینکه یک مقام ارشد آژانس رسمی تصویب یک فرمت. مقررات جدید نیز روشن شدن واژه های کلیدی سازگار با دادگاه عالی تصمیم گیری و مورد دیگر قانون شامل به روز رسانی به منعکس کننده فن آوری های فعلی و آژانس شیوه های از بین بردن منسوخ مقررات و بهبود فرمت و خوانایی از مقررات. قوانین جدید نیز کاهش تقلید با تسهیل استفاده از اسناد و مدارک مورد نیاز سایر قوانین و یا تهیه شده توسط دولت های قبیله ای و سازمان های محلی. بیشتر قوانین معاف خاص وام های فدرال تضمین برنامه از NEPA روند که به کاهش فشار غیر ضروری در کسب و کارهای کوچک و مزارع خانوادگی.

مشارکت عمومی نیز در حال گسترش در زیر مدرن مقررات. سازمان ها را ملزم به ارائه اطلاعات بیشتر و درخواست های ورودی از قبل در این روند و استفاده از فن آوری های مدرن برای افزایش تعامل در حالی که با توجه به تکنولوژی چالش های پیش روی جوامع روستایی و اقتصادی مضطرب مناطق. مقررات جدید نیز افزایش قبیله ای مشارکت در نپا روند.

در نهایت هدف از NEPA است برای اطمینان از تصمیم گیری آگاهانه توسط سازمان های فدرال. NEPA باید به نفع محیط زیست و مردم آمریکا نیست وکلا و مشاوران. آمریکایی ها سزاوار یک دولت است که باعث می شود تصمیم گیری های کارآمد و به موقع. مقررات جدید را بهبود مدیریت و هماهنگی محیط زیست بررسی و در نتیجه واضح تر و آموزنده تر اسناد و مدارک و تحویل به موقع تصمیم گیری.

این دیر اصلاحات قانونی به نفع محیط زیست ما و اقتصاد ما با شتاب زیست محیطی بررسی و نوسازی NEPA روند برای قرن 21 است.

Mary B. Neumayr است رئیس فعلی شورای کیفیت محیط زیست. او به اتفاق آرا تایید شده توسط مجلس سنای ایالات متحده در ژانویه 2, 2019 و سوگند به عنوان رئیس در 10 ژانویه 2019.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de