مهمان تفسیر: نفرت که به کشته شدن مایکل براون و جورج فلوید برچسب من یک قاتل

در اوت 9, 2014 یک جوان غیر مسلح سیاه که به تازگی فارغ التحصیل از نرماندی دبیرستان اجرا شد. بزرگ مایک. اما جهان می داند او را به عنوان مایکل براون. روزها و هفته های پس از مرگ مایکل براون به دست افسر Darren Wilson — رسانه ها به تصویر کشیده قهوه ای به عنوان یک تهدید. یک خطر است. یک قاتل.

سیاسی و بینالملل مایک هاکبی با بیان این که بزرگ مایک “می تواند اجتناب شود که اگر او می خواهم که رفتار خواهم چیزی به غیر از یک قاتل.” او تنها کسی است که مشترک این احساسات است. بسیاری از مقامات سیاسی و اخبار خبرنگاران اعلام کرد که مایک سقوط به مرگ خود را به دلیل thugary; که Trayvon مارتین بود شکار در سن 17 توسط یک wanna-be پلیس او را به دلیل thug-مانند لباس (به عنوان مثال hoodie); که Jordan Davis کشته شد در سن 17 به دلیل صدای بلند “thug موسیقی”; که افرادی که خسته از صدای آنها نادیده گرفته شده و بدن خود را درمان به عنوان محدوده تیراندازی اهداف اراذل و اوباش به دلیل آنها را انتخاب کنید به استفاده از تنها زبان این کشور می داند.

قاتل مترادف با سیاه و سفید. سیاه مترادف با تهدید. بنابراین قاتل مترادف با من.

وجود تعاریف مختلف و تفاسیر از آنچه که یک قاتل است. بسیاری بر این باورند یک قاتل به یک گانگستر. یک hoodlum. خشونت فرد درگیر در فعالیت های جنایی. این فرد را اعتقاد بر این است که تشکیل شده است از sagged, شلوار, تیره, hoodie و سیاه پوست. اراذل و اوباش هستند و فکر می کردم به علت مشکل که اگر مشکل این است که یک دور از اعضای خانواده که ژن های به ارث برده بودند. یک قاتل زندگی به نظر می رسد فرا گرفته در میل به آسیب رساندن و به انعطاف پذیری سرد دلی. توپاک خواهد با این مخالفم. Tupac Shakur اعتقاد یک قاتل زندگی بود پر از نفرت بود که بطری تغذیه به آنها به عنوان نوزادان. و چه کسانی که آنهایی که بد بزرگ شده بود و چیزی بود که جامعه تولیدات آنها به … نفرت تو را li’l نوزادان F—s همه (قاتل عمر).

Pac کلمات مرا به یاد زمانی که جیمز بالدوین مجبور سفید مردمی به کشف کردن که چرا آنها اختراع نگرو. چرا سفید supremacist ساختارهای قدرت تغذیه سیاه و سفید بدن و در نتیجه سیاه مردمی درونی است که نفرت و ویرانگر خود ما ، چرا سفید supremacist ساختارهای قدرت کشتن مردم سیاه و سفید دو بار ؟ اولین قتل جسمی. دوم قتل اجتماعی است. زمانی که Botham ژان به قتل رسید و در خانه اش توسط یک افسر در سال 2018 بود چرا علف های هرز موجود در خانه خود را برجسته و نه حکم جستجو استفاده می شود برای توجیه کند ؟ چرا Korryn Gaines کشته در 23 سال به دلیل افسران بی تفاوت در مورد بیماری های روانی? چرا آلن برگرفته از انگلوود کشته شده توسط پلیس در 18 سال, اما Dylann سقف دستگیر شد و به برگر کینگ پس از قتل نه محبت مردم ؟

ما نباید بمیرد چون از سیگار. ما نباید بمیرد چون ما نیاز به احساس موسیقی با توجه به ارتباط معنوی به سر تکان خطوط و سخت ضربه طبل. ما نباید بمیرد چون باران می آید و ما باید برای حفاظت از تاج و تخت. ما نباید ترس از هرگز بیدار شدن از خواب به دلیل بی خبری ما در خواب ما. ما نباید به گناه برای جلوگیری از اعدام. ما نباید بمیرد چون ما در حال دویدن. و “من نمی توانم نفس بکشم … مامان!” نباید ما آخرین کلمات.

جورج فلوید نبود مقاومت در برابر. او برای نفس نفس نفس زدن شفاعت به افسر با زانو خود را در گردن خود را به طرز مرموزی آشنا به زانو سفید برتری بر گردن مردم سیاه و سفید اجازه می دهد تا او را به نفس کشیدن. جورج فلوید هنوز هم باید تنفس. Breonna تیلور خواب بود. پلیس انجام شده غیر قانونی بدون دست کشیدن حکم در خانه او بود. Breonna کشته شد توسط پلیس به خاطر دوست پسر کنت واکر شد حفاظت از او. تونی McDade کشته شد چرا که او جرأت معتبر باشد. او جرأت به واقعی. او جرأت به زندگی خود. سیاه, LGBTQ مردم هستند در معرض خطر بیشتری از خشونت را هر روز در این کشور است.

Ahmaud Arbery هنوز هم باید احساس باد در برابر صورت خود را در یک روز عادی. این فرض از مردم سیاه و سفید بودن جنایتکاران پس از تولد سفر بالاتر از او مانند یک ابر تاریک. همان راه آن سفر کرده است با دیگران که مانند او. پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری که به قتل او فکر می کردم او یک قاتل. مهم نیست که چگونه سریع او سفید برتری سریع تر بود. پس از ضربه در نقطه ای خالی محدوده با یک تفنگ ساچمهای و داشتن را به تلو تلو خوردن دور — تلاش برای اجرا به یک واقعیت متفاوت که در آن سیاه و سفید مردمی آزاد هستند به عادی — او چهره برای اولین بار به پیاده رو سمت چپ به خونریزی در همان راه جورج فلوید بود. همان راه بزرگ مایک بود.

در اوت 11, 2014, من THUG LIFE tatted من در پاسخ به مرگ مایکل براون. من نمیفهمد اگر آنها ما را به عنوان اراذل و اوباش, چرا در آغوش آن ؟ زمانی که من برای تو که نشسته بر روی ران چپ مانند یک تپانچه آماده کشیده می شود, دوستان, خنده و می گویند: “شما هیچ قاتل!” من پوزخند و اجازه دهید آن را سنگ است. اما کمی انجام آنها می دانند که ما همه اراذل و اوباش. ما همه پر از عناد. ما همه پر از ناامیدی.

با این وجود ما همچنان به زندگی با ما سر بالا برگزار شد. مایکل Trayvon, Breonna, نینا Botham, Ahmuad و بسیاری از بسیاری دیگر زندگی در جهان است که ترس از آنها. و جهان flinched با کشتن آنها را زمانی که آنها جرأت به زندگی می کنند. نژادپرستانه سفیدی پاسخ بیش از حد به سیاهی. نژادپرستانه سفیدی تماس با ما تظاهر کنندگان در زمانی که ما در حال شورش علیه نژادپرستی ساختاری. نژادپرستانه سفیدی تماس پاتریک هنری یک قهرمان و Malcolm X یک تروریست است. نژادپرستانه سفیدی تماس پلیس, صلح آمیز, و ما اراذل و اوباش.

اجازه دهید من روشن شود. وجود اراذل و اوباش که کار بازسازی یک جامعه فقط خود اقدامات تحت تاثیر جامعه و نفرت را به بهتر به شورشی در مقاومت سازمان یافته. من این نفرت تو را کوچک نوزادان آزاد همه است. و پس از آن وجود دارد اراذل و اوباش که تحت تاثیر نفرت و f— همه. به خصوص مردم سیاه و سفید.

Torrence قهوه ای-اسمیت ارشد در دانشگاه کلرادو شمالی تحصیل در رشته جامعه شناسی و مطالعات Africana. او یک سازمان جامعه نیز هست.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de