مهمان تفسیر: RTD جلوتر قوانین گسترش می یابد پلیس برای حفظ فقیر و بی خانمان

لیستی از راه هایی که در آن منطقه ای حمل و نقل منطقه تبعیض علیه مردم دچار فقر نگه می دارد در حال رشد است.

اعضای هیات مدیره آن استفاده می شود این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بهانه ای برای سرعت فشار از طریق قوانین جدید است که به طور موثر به RTD را با رشد سریع نیروهای امنیتی یک چک سفید برای بوت کردن افراد تجربه بی خانمانی. به تازگی آنها را تایید محدودیت های جدید با وجود مقررات فدرال نیاز به RTD برای خدمت به مردم از تمام سطوح درآمد به همان اندازه.

RTD نیز بار فقیر با برخی از بالاترین نرخ در کشور است. آن تخفیف های جدید برنامه با هدف به قیمت های پایین تر برای 78,000 آن امیدوار است برای ثبت نام تا پایان سال است. اما تنها بخش کوچکی خواهد شد ثبت نام با موفقیت به دلیل فرایند پیچیده است. و رشد توده RTD سیاست طراحی شده است که به دور رفت و برگشت بی خانمان.

حمل و نقل امکانات پناهگاه بی خانمان. اما مانند کتابخانه ها و پارک های آنها اغلب ارائه یک محل برای افرادی که هیچ جای دیگری برای رفتن. و به عنوان RTD پراکند بی خانمان بسیاری از آنها به احتمال زیاد به جمعیت به چند مناطق که در آن آنها هنوز مجاز در طول مستند احتمالا تشدید این بحران بهداشت عمومی.

فقیر احساس به خصوص ناخواسته در اتحادیه ایستگاه بزرگ سالن. پس از آن بازگشایی در سال 2014 — پس از بودجه عمومی خریداری و بازسازی آن فضا شده است تبلیغ به عنوان “دنور اتاق زندگی می کنند.”

اما جری برتون که تجربه بی خانمانی و در حال حاضر به طور فعال با گروه بی خانمان با صدای بلند می گوید: او هرگز احساس خوش آمدید. “افرادی که پول می توانید با استفاده از این فضا به عنوان یک اتاق زندگی می کنند,” او می گوید. “اما اگر شما لباس ضعیف اگر شما به دنبال یک راه خاص اگر شما عمل می کنند یک راه خاص شما امکان پذیر نیست.”

RTD اجاره ساختمان به اتحادیه ایستگاه همکاران یک گروه از شرکت های خصوصی که در ماه فوریه قرار داده تا علائم نشان می دهد, آن می تواند پرتاب کردن هر کسی که خرید چیزی از یکی از باکلاس فروشندگان. در آن اجاره RTD ندارد به اعطای چنین قدرت.

“شما باید یک ساختار است که باعث ایجاد فضاهای خصوصی در ساختمان های عمومی می گوید:” دنیس Maes, عمومی سیاست مدیر در ACLU از کلرادو.

در پاسخ به COVID-19 گیر RTD نیز به تصویب رسید افراطی و غیر منطقی حکومت اضطراری. محدودیت های آن زمان مردم می تواند صرف در داخل مدنی ایستگاه مرکز و اتحادیه ایستگاه اتوبوس محل اجتماع به 10 دقیقه. تنظیم نامتناسب اهداف بی خانمان اما این همه تاثیر می گذارد.

“ما با کاهش خدمات بسیاری از مردم ممکن است انتظار بیش از 10 دقیقه می گوید:” Shontel Lewis, انتخاب عضو هیئت مدیره که نشان دهنده بخش هایی از دنور شفق قطبی و Adams County است.

فراتر از قوانین اضطراری یک اکثریت RTD مدیران با عجله از طریق یک مارس 21 به روز رسانی خود را گسترده تر اصول اخلاقی. مقررات فهرست نقض حقوق بشر در چنین گسترده از نظر آنها می تواند شامل تقریبا هر چیزی مردم را در حالی که انتظار برای سواری یا حمل و نقل از جمله بغدادی. برای توجیه این حرکت شتابزده آژانس با اشاره به افزایش تماس به پلیس.

RTD ترانزیت پلیس گزارش 1,696 حوادث در اتحادیه ایستگاه اتوبوس تلاقی چند خیابان یا جاده در سال گذشته حدود پنج نفر در هر روز است. این تعداد تا 30 درصد بیش از سال قبل از, اما یک افزایش چشمگیر در پلیس ممکن است مسئول رشد و فعالیت است. “هر منطقه ای که بیش از ای اداره در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مسائل می گوید:” مائس.

RTD صرف بیش از 35 میلیون دلار در ایمنی و امنیت, در سال گذشته 37 درصد افزایش پس از 2017. بودجه پشتیبانی از جدید N-خط قطار رفت و آمد می گویند مقامات. اما برای یک خط راه آهن افزایش قابل توجهی است—به خصوص برای یکی که هنوز افتتاح شد.

RTD رفته اند ممکن است بیش از حد در ramping تا آن نیروهای امنیتی. دنور اداره پلیس, برای مثال, استخدام حدود 1600 افسران. RTD در حال حاضر حدود 800. از کسانی که, 13 حمل و نقل پلیس. RTD همچنین تساوی در 260 کردن وظیفه افسران پلیس محلی بخش است. اما بسیاری از این سازمان نیروهای امنیتی بیش از 600 مسلح و امنیتی ارائه شده از طریق $22 میلیون سالانه قرارداد با شرکت های خصوصی متفقین جهانی است.

“اگر شما بیش از حد پلیس منطقه شما محدود به تاسف تعاملات است که شاید لازم نیست در همه اتفاق می افتد می گوید:” مائس.

یکی از این فعل و انفعالات اتفاق افتاده در 20 آوریل سال 2018 است. جدید طرح دعوی در دادگاه مدعی است که چهار ماموران امنیتی درگیر شدند در یک حادثه که در آن دنور هنرمند Raverro Stinnett بود مورد ضرب و شتم ناخودآگاه. او فقط در حال انتظار برای قطار, اما به پایان رسید تا قربانی یک ضربه که در سمت چپ او با آسیب مغزی دائم. نگهبانان موفق به گزارش این حمله است. یکی در نظر گرفته آن را کسب و کار به عنوان معمول است.

“این مثل این است که چیزی خارج از عادی گفت:” ویکتور دیاز یکی از نگهبانان به محققان با توجه به طرح دعوی در دادگاه و گزارش توسط دنور پست.

RTD محکوم افسران و آنها را از کار اخراج شدند. اما متفقین آموزش افسران ضعیف طرح دعوی در دادگاه مدعی یک مشکل RTD می تواند غلبه بر اگر آن تکیه بیشتر بر واقعی پلیس از خصوصی سپاه پاسداران است.

در دنور ما اجازه می دهد برآورد 3,943 به 5000 نفر به زندگی بدون یک خانه. این واقعیت بی رحمانه است که بدتر ساخته شده به عنوان ما آن را غیر قانونی برای این افراد وجود دارد تقریبا در هر نقطه.

جدید RTD کمیته نگاهی به تاثیر از این کد جدید انجام آن را برای اولین بار ملاقات امروز صبح. اما آن صداقت باید مورد سوال. ارزیابی پایان خواهد رسید در ماه جولای یک دوره زمانی ridership به احتمال زیاد باقی می ماند کم به عنوان مردم همچنان اجتماعی فاصله شیوه های.

تا زمانی که ما در خانه همه ما باید با نشان دادن محبت به unhoused حتی اگر دیدن آنها در RTD وسایل نقلیه و ایستگاه باعث می شود ما ناراحت کننده است.

اندی Bosselman ماهانه دنور پست مقاله نویس یک نویسنده مستقل و سردبیر سابق از Streetsblog دنور. پیدا کردن او را در توییتر @andybosselman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net