مهمان تفسیر: پلیس قدرت گرفتن تهدید هسته اساسی تعادل

ابتدا در 30 آوریل پس از کلرادو مورد نرخ و میزان بستری شدن آغاز شده بود به کاهش, رژیم صهیونیستی. Jared پلیس صادر کرده است یک سری از دستور اجرایی تحکیم قدرت دولت و تهدید به upend منظم قانون اساسی حکومت. این است که یک حزبی نگرانی – باید آن را به درستی نگران تمام Coloradans که درک ما سیستم کنترل و توازن.

اول او منع اخراج برای عدم پرداخت اجاره به رغم قبلا داشتن گفت که او فاقد چنین قدرت. سپس او اعلام کرد تعلیق انتخابات قوانین مربوط به امضای جمع آوری برای طرح های. و اخیرا (یکی از ترس می گویند در نهایت) Gov. پلیس یک جانبه اختصاص 1.6 میلیارد دلار از فدرال مراقبت در عمل پول است.

این اقدامات شامل افزایش قدرت شتاب توسط استاندار در تخطی از اصول اصلی دولت آمریکا باید و باید و باید در برابر همه قانونی است.

ما اول باید درک که در آن فرماندار قدرت در این ماده مشتق شده. قدرت خود را اعلام و در نهایت یک اورژانس می آید از C. R. S. § 24-33.5-704. با توجه به بند 7(یک) او ممکن است “تعلیق مفاد هر گونه مقررات اساسنامه تجویز این روش برای انجام امور کسب و کار و یا سفارشات قوانین یا مقررات هر سازمان دولتی اگر رعایت… را در هر راه جلوگیری از مانع و یا تاخیر اقدام لازم در مقابله با شرایط اضطراری.” دولت توانایی شاتر کسب و کارهای مشتق شده از آن پلیس قدرت به رسمیت شناخته شده شامل پاسخ اپیدمی.

پلیس سزاوار نفع شک برای اقدامات خود را در همان ابتدا از این بیماری همه گیر. در صورت عدم حذف اطلاعات فراوانی از احتیاط بود به منظور مطمئن شوید که ما در نظام سلامت نیست غرق شده با مواردی که تا به حال اتفاق افتاده در ایتالیا, به عنوان مثال.

اما آنچه ممکن است آشکار در 30 آوریل کاملا روشن در حال حاضر — کلرادو میزان عفونت و بستری شده اند کاهش در هفته و هرگز نزدیک به قریب به اتفاق ما بیمارستان. وجود دارد به سادگی هیچ اضطراری برای بهداشت عمومی در دیگر; تنها اضطراری در اینجا اقتصادی ایجاد شده و تداوم توسط فرماندار shut-down سفارشات.

با هر حرکت فرماندار پلیس منتقل شده بر روی shakier زمین و با هر حرکت او کشف و ضبط بیش اساسی قدرت است.

هر دو ایالات متحده و کلرادو قانون اساسی باید بند جلوگیری از اختلال در قرارداد. در طول
افسردگی, مینه سوتا, تصویب یک قانون به طور موقت به منع اخراج. دادگاه تایید کرد که به عنوان یک مدرک معتبر و موقت ورزش از دولت و نیروی پلیس. اما این یک قانون تصویب شده توسط مجلس و نه یک اقدام اجرایی و دولت در مینه سوتا نمی تواند ناراحتی های اقتصادی آن به دنبال کاهش دهد.

در اطلاعیه تعلیق قوانین مربوط به طومار جمع آوری فرماندار ادعا کرد به صحبت “به همه ذینفعان” که او به معنای کانتی کارمندان و وزیر امور خارجه. اما این طرح خواهد شد به نظر می رسد در این ایالت رای; به ذینفعان مربوطه نیست مقامات متهم به اداره انتخابات همه آنها Coloradans.

علاوه بر این, آن را سخت برای دیدن چگونه زبان در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا سازمان های دولتی برای شرکت در مهار یک بیماری همه گیر اجازه می دهد تا فرماندار به سادگی بازنویسی سیاه-نامه قانون به عنوان او می بیند مناسب است. هیچ محدود کننده اصل در اینجا. در نظریه پلیس می تواند ادعا می کنند قدرت به بازنویسی هر قانون که تحت تاثیر دولت و کسب و کار.

نظر خود را که او به طور یک جانبه لغو قانون انتخابات به منظور حفظ دموکراسی باید به عنوان خوانده شده مانند یک شوخی تلخ به جای دفاع جدی. خوشبختانه حداقل دو سازمان در حال انتخاب برای درمان آن است که راه و زمینه کت و شلوار برای جلوگیری از این خاص اجرایی فرمان.

در نهایت و بیشتر نگران کننده بود و او را غصب قدرت به اختصاص بودجه دولتی به یک هسته مقننه حق. پول درگیر است به دور از بی اهمیت: 1.6 میلیارد دلار می آید به حدود یک سوم تا نصف رود کمبود بیش از چند سال آینده کمبود آن باید تصریح کرد که در نتیجه از فرماندار خود محدودیت در دولت مدنی و تجاری زندگی است.

حتی اگر دولت قوه مقننه را به خود اختصاص داده است که در دقیقا به همان شیوه کسانی که خدمت در این نهاد را یک قسم مسئولیت برای دفاع از قدرت خود در برابر تجاوز اجرایی. اگر فرماندار به reallocate بودجه پول به شهوت و میل خود را به قوه مقننه فایل با توجه به او را متوقف کند. آنها باید کمتر در این مورد.

خوشبختانه همان قانون است که به فرماندار قدرت به اعلام حالت اضطراری نیز می دهد مقننه قدرت برای پایان دادن به آن. آن را باید انجام دهید.

فرمانداری اورژانس قدرت در نظر گرفته شده برای کمک به بسیج منابع دولتی برای مقابله با شرایط اضطراری نیست برای فعال کردن یک حکومت. این کار از افراد county کارمندان و قانونگذاران را به عقب براند در برابر این قدرت گرفتن.

جاشوا Sharf 1 نایب رئیس Denver County جمهوری خواهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>