مهمان تفسیر: حفظ گرافیتی به عنوان یک یادآوری از این مبارزه برای عدالت

نهادی نژادپرستی ثاقب نیروهای پلیس در همه جا رد می کند حفاظت برای کسانی که به آن نیاز دارند بیشتر از کسانی است که وظیفه آن است که به ارائه آن است. جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور تنها ترین قربانیان خشونت پلیس و نژادپرستی engrained در آمریکا و روان. نام آنها اضافه شده به یک لیست بنابراین زمانی که اکثر نمی خوانند و آن را از حافظه است. آنها قربانیان نژادپرستی در زمانی که ما موعظه پیشرفت و برابری.

ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کردند از طریق دوران Jim Crow و جنبش حقوق مدنی. در طول عمر خود چه تغییر آن را به عنوان مربوط به این مبارزه ؟ قوانین تغییر کرده اما درمان از اعضای جامعه سیاه پوستان در امریکا تا حد زیادی نکرده است. پیشرفت فوق العاده ای ساخته شده است اما این مبارزه برای عدالت به مراتب بیش از. بسیار مهم است به درک هدف است و همیشه این بود که آمریکایی های سیاه و سفید نباید ترس برای زندگی خود را زمانی که در تعامل با پلیس و در روزمره خود مواجه است. قوانین تغییر کرده اما این کافی نیست. ما نذر را هرگز فراموش نکنید که پس از هر قربانی خشونت پلیس اما پس از آن اتفاق می افتد دوباره و دوباره. حقیقت این است که نژاد پرستی است که هنوز زنده و سالم است.

پاسخگویی برای شکست برای حفاظت از اقلیت ها نیاز به شروع در بالای صفحه. رئیس جمهور نیاز به تشخیص اهمیت این اعتراضات و یکپارچه پیام. یک ماه پیش معترضان به خیابان ها ریختند بازگشایی امریکا, تماس با پناهگاه در محل سفارشات یک “بی عدالتی است.” رئیس جمهور نامیده می شود معترضین در میشیگان “مردم خوب میشیگان.” در عین حال معترضان در همه جا خواستار عدالت و اصلاحات به نژادپرستی نهادی هستند “اراذل و اوباش?” ساده و ساده او که قدرت نیز این مسئولیت را به محکوم کردن این جنایات نفرت و برای شروع تغییر است. شکست خود را به اذعان به آنچه در جریان است در این کشور می فرستد یک سیگنال را به قدرت های دیگر سران که شایع نژادپرستی ممکن است همچنان بدون کنترل.

شوهرم گفت به من که این اعتراضات می تواند به توقف در حال حاضر. تنها راه تغییر را مورد آمده است که اگر این اعتراضات ادامه در روز و روز را. من اتفاق می افتد به فکر او حق است. اگر تظاهرات متوقف شود چه خواهد شده اند انجام شده است ؟ عدالت ممکن است در این مورد اما در مورد زمان آینده یا پس از آن ؟ ما را به خیابان ها در هر زمان و اعتراض ؟ که یک گروه کمک رویکرد به این مبارزه است. این حرکت نیاز به ادامه به تغییرات سیستماتیک. تمام نکته این است که وجود دارد نمی تواند یک دفعه. این آن بود. این بود آخرین بار.

و فقط به عنوان ما در جهانی زندگی با هولوکاست موزه ها و بناهای یادبود بنابراین ما باید حفظ تاریخ مبارزه برای عدالت است که در حال حاضر در رفتن. تغییر زشت و ناراحت کننده با صدای بلند و خشن و دردناک است. ما نیاز به درک است که ما نویسندگان از کتاب های تاریخ و ما باید از این قدرت برای تاثیر گذاری در چگونگی این فصل نوشته شده است. برای پاک کردن نقاشی های دیواری است که برای ماست مالی کردن تاریخ به سانسور این جنبش و به ما اجازه می دهد برای فراموش کردن آنچه
اتفاق افتاده است. جنگ جهانی دوم هولوکاست یادبود اجازه می دهد تا ما را به “هرگز” و به ما یادآوری می کنند “دیگر هرگز”.

به همین دلیل نقاشی های دیواری باید حفظ شود. غلاف دیوار با پلکسی گلاس. اجازه اسپری رنگ تخته های پوشش ویندوز داستان خود را. حفظ و خدمت به عنوان یک یادآوری ثابت به ما که زندگی را از طریق آن. حفظ اجازه خواهد داد که نسل های آینده به درک این مبارزه است. در هر شهر آمریکا که در آن تظاهرات هستند اتفاق می افتد حفظ آن است.

اجازه دهید هر قطعه به عنوان نمادی از قدرت ما را معنی دار و ماندگار و به یاد تمام کسانی که آن را ببینید “دیگر هرگز”.

آدم روزن یک بازاریابی حرفه ای است که زندگی در دنور برای 11 سال گذشته. او زندگی می کند
با شوهر و سه سگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de