مهمان تفسیر: ایمنی پاسپورت مسیر به لحاظ اقتصادی آسیب پذیر و برگشت به کار

ایمنی گذرنامه بر اساس مثبت آنتی بادی به رمان coronavirus مورد بحث قرار گرفته اند به عنوان یک راه برای اجازه می دهد افراد با ایمنی طبیعی به بازگشت به کار و بازگشایی اقتصاد است. سازمان بهداشت جهانی دلسرد اجرای آنها با توجه به عدم قطعیت در اطراف شواهد ایمنی پس از عفونت اگر چه اکثر مردم پاک COVID-19 بدون ضد ویروس داروها یا واکسن. در افرادی که از بهبود COVID-19 بدون تایید reinfections گزارش شده در سراسر جهان و این واقعیت به شدت از این نظریه که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 برگ محافظ ایمنی. محافظ ایمنی نشان داده شده در میمون رزوس و می تواند به دانشمندان در تکثیر این مطالعات قبلا آلوده به انسان در عرض 2 هفته.

مقالات در عمده مجلات پزشکی پیشرفته نگرانی های اخلاقی که توزیع ایمنی گذرنامه می تواند تبعیض آمیز. این استدلال نادیده شواهد قابل توجهی وجود دارد که COVID-19 عمدتا sickens و بیشتر impoverishes فقیر که نیاز به چنین گذرنامه ترین.

این نظری اخلاقی معضل در واقع نشان دهنده یک راه برای مقابله با این تهدید وجودی برای بسیاری از خانواده ها که دیگر نمی توانیم صورتحساب خود را اجاره و یا به اندازه کافی مواد غذایی است. بسیاری از افراد نمی توانیم لوکس اجتماعی فاصله گرفتن از آنها خدمات, صنعت, کارگران, کارگران روز و یا مجبور به استفاده از حمل و نقل عمومی. بسیاری از والدین بستگی دارد دستمزد روزانه برای حمایت از خانواده و از دست دادن یک چک ممکن است در ترجمه به بی خانمانی و یا جبران ناپذیر می شکند در روابط از استرس اقتصادی عدم قطعیت است.

تبعیض آمیز بالقوه ایمنی گذرنامه به نظر می رسد کمتر توجهی که نسبت به این تبعیض است که بسیاری از گروه ها در حال حاضر تجربه. با توجه به افزایش بیکاری و رشد اجتماعی نابرابری میان فقیر اما عمدتا آفریقایی آمریکایی ها و اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی قابل توجه نابرابری را افزایش می دهد تنها در طول زمان به عنوان قفل پایین ادامه می دهد. به تازگی بیش از 500 نفر از پزشکان در نامه ای به رئیس جمهور تهمت مقايسه مداوم قفل را به یک “توده مصدوم حادثه” تهدید عواقب قابل توجهی برای میلیون ها نفر از افراد مبتلا به بیماری های دیگر از COVID-19. در این نامه اشاره می کند که خودکشی خط تلفن, تماس, افزایش 600% و مشروب فروش هستند 300-600%. قفل پایین ادامه خواهد داد به افزایش اعتیاد به الکل, اعتیاد به مواد مخدر, بی خانمانی, خودکشی و بیکاری و ناامیدی و فقر و سوء استفاده است. این کمک خواهد کرد به غفلت از حملات قلبی, سکته مغزی و تاخیر در تشخیص سرطان.

علاوه بر ترس از تبعیض ایمنی گذرنامه منتقدان همچنین نگران است که مردم ممکن است به عمد خود را به SARS-CoV-2 فقط برای به دست آوردن این گذرنامه. محتمل است که بسیاری می hazardously این مسیر. تا زمانی که مردم به خوبی مطلع در مورد اجتماعی فاصله و جداسازی بیمار اکثریت قریب به اتفاق این افراد را یک بیماری خفیف و کمک به گله ایمنی از جامعه خود.

هنگامی که محافظ ایمنی به SARS-CoV-2 تایید و نمایش داده شده در ایمنی گذرنامه وجود دارد بدون هیچ دلیل موجه برای برگزاری ایمنی مردم را از بازگشت به زندگی فعال خود را. ساده و ارزان قیمت آزمایش خون نشان دادن قبل از قرار گرفتن در معرض اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار و یا شروع به دنبال کار اگر آنها از دست رفته کار خود را در حالی که مراقبت از یک بیمار-نسبی و یا در حالی که بیمار با COVID-19 خود را. به جای احساس تبعیض حتی همکاران و فرزندان و دیگر اعضای خانواده از “خوش شانس” آنهایی که مطمئنا لذت بردن از مزایای حداقل یک درآمد به دست آورد.

بی ارزش جلوگیری مردم از ارائه برای خانواده خود پس از درد و رنج از طریق COVID-19 می افزاید: بیشتر
اقتصادی و روانی آسیب به یک جسمی است. این نابجا اخلاقی و برابری طلب در مسائل منجر به اغراق آمیز محدودیت و مقررات و آنها مهم نیست به مردمی که معیشت را تبخیر بیش از این چند ماه گذشته.

پاسخ مناسب نیاز به سازگاری سریع از جمله مناسب تمایز بین سیستم ایمنی بدن و سیستم ایمنی نیست. بسیاری از برادران ما در دانشگاه ها مورد سوء استفاده از امتیاز, انجام دقیقا همان است که – سوء استفاده و امتیاز خود را زمانی که آنها آهسته اقدامات لازم با بی اساس ترس است. تا زمانی که مقامات پزشکی و محترم مجلات همچنان ترجیح می دهند ایدئولوژیک buzzwords بیش هوشیار تجزیه و تحلیل ما به عنوان متخصصان پزشکی نمی خواهد دست آوردن مجدد اعتماد.

مارتین Krsak کارلوس فرانکو و آندرس Henao هستند بیماری های عفونی پزشک در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>