مهمان تفسیر: اگر آنها “ضروری” ماری جوانا شرکت باید coronavirus محرک بودجه

یک مخدوش نفاق در مورد حشیش است دوباره پرورش سر خود را.

در اواسط ماه مارس در ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک (SBA) اعلام کرد فاجعه کمک از جمله وام های کم بهره تا 2 میلیون دلار — و در عین حال taxpaying دولت-مجوز شاهدانه کسب و کار واجد شرایط نیست با توجه به SBA. کنگره در ادامه به تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک بزرگترین اورژانس امداد لایحه در تاریخ آمریکا — اما شاهدانه کسب و کار در حال چپ کردن است که بیش از حد.

مجوز شاهدانه کسب و کار در سراسر ایالات متحده قادر به عادی کسر مالیات فراهم شده به صنایع دیگر آنها را ترک زین با یک نرخ موثر مالیات است که دو تا سه برابر بیشتر از دیگر حقوقی کسب و کار. در مجموع قانونی شاهدانه کسب و کار پرداخت می شود حدود 4.7 میلیارد دلار در مالیات فدرال در سال 2017 به عنوان مثال (همراه با مالیات ایالتی و محلی).

و در هفته های اخیر بسیاری از کشورها اعلام کرده اند شاهدانه کسب و کار به عنوان “ضروری خدمات” ارائه دهندگان — و در عین حال دولت است و ارائه هر گونه پشتیبانی اضطراری پس این کسب و کار را برآورده می تواند حقوق و دستمزد و در ادامه عامل.

با وجود گزارش از فروش قوی در درمانگاه ها به عنوان مقامات محلی صادر پناهگاه در محل سفارشات پایین دست تاثیر این ویروس مؤثر است یک نوار گسترده ای از صنعت. اینها قطعا رونق بار برای شاهدانه; خرده فروشان بازمانده از آنجا که از توانایی برای ادامه خدمت به بیماران و مصرف کنندگان در جامعه خود را.

در ضمن شرکت هایی که کشت گیاهان و تولید و تزریق محصولات و ارائه سایر ملزومات از قبیل بسته بندی, فروش, پشتیبانی, حسابداری و دیگر خدمات حرفه ای دیده می شود کسب و کار خود را به شدت محدود در میان این بحران است. و این وضعیت بدتر و نه بهتر.

کمک به این کسب و کار پل این بحران نیست و فقط در بهترین منافع شاهدانه صنعت خود: این حق انتخاب به نگه داشتن اقتصادی راننده شناور همانطور که ما حرکت جهانی همه گیر.

در سال 2019 جهانی حشیش فروش افزایش به 15 میلیارد دلار و سهم اتفاق افتاده در ایالات متحده با توجه به داده ها از Arcview تحقیقات بازار است. به خاطر مقايسه لیگ فوتبال ملی تولید حدود 15 میلیارد دلار در سال است. وجود دارد هیچ انکار این فروش منجر به میلیاردها دلار درآمد حاصل از مالیات برای کلرادو و فراتر از آن.

در آن نسبتا کوتاه وجود شاهدانه صنعت نیز ایجاد بیش از 200 ، 000 شغل — شغل است که ارائه فرصت برای کارگران در همه سطوح تحصیلی. برخی از این مشاغل در حال حاضر از دست داده است و با توجه به همه گیر. مسائلی مانند زنجیره تامین اختلالات شدید قطره در سفر و گردشگری می تواند تاثیر منفی متعدد شاهدانه اپراتورها در ماه های آینده.

باید این کسب و کار بود به طور دائم مجبور به بستن درهای خود را ماری جوانا پزشکی بیماران و مصرف کنندگان دیگر مجبور خواهد شد به نوبه خود به بازار غیرقانونی پاک کردن بسیاری از-برنده ایمنی و نظارتی دستاوردهای دولت قانونی.

این صلاحیت از شاهدانه کسب و کار برای فاجعه-کمک و وام به خصوص ناعادلانه هنگامی که شما در نظر بگیرید که درمانگاه ها تعیین شده اند ضروری است در بیش از یک دوجین متحده نه بر خلاف داروخانه ها, ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی.

شاهدانه اپراتورها در حال حاضر شانه جدی بار مالی تنها بودن در این صنعت: عدم دسترسی به بانک های وام و خدمات مالی; ناتوانی به کسر هزینه های کسب و کار با توجه به بخش 280E فدرال مالیاتی به معنی نرخ موثر مالیات به عنوان بالا به عنوان 70 درصد به گفته های اخیر بلومبرگ گزارش; نه به ذکر است طاقت فرسا دولت های محلی و هزینه های صدور مجوز و مالیات.

در ضمن شاهدانه کسب و کار البته نیاز به تطابق با دیگر coronavirus مربوط به اقداماتی مانند پرداخت مرخصی استعلاجی پوشش. و در حال حاضر پس از پرداخت میلیاردها دلار در مالیات فدرال آنها که از سمت چپ از بودجه اضطراری.

شاهدانه کسب و کارهای کوچک نیست برای درخواست درمان خاص. آنها تنها به دنبال درمان مثل تمام کار های دیگر-ایجاد مالیات شرکت ها در این کشور است.

از طرف حقوقی شاهدانه صنعت و ملی شاهدانه انجمن صنعت است که به درخواست ملت ما نمایندگان مجلس برای جلوگیری از تبعیض علیه کوچک شاهدانه و کسب و کار و کارکنان خود و مشتریان و بیماران آنها همچنان به خدمت در طول این بحران بهداشت عمومی.

آرون اسمیت از بنیانگذاران و مدیر اجرایی ملی شاهدانه انجمن صنعت بزرگترین انجمن تجارت به نمایندگی قانونی شاهدانه کسب و کار در ایالات متحده کار به پیشرفت این صنعت در سطح ملی.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im