مهمان تفسیر: سابق وزرای امور خارجه می گویند پلیس سفارش در طرح نگرانی

آماده برای تابستان و گرما. ما اشاره به گرمای اجتناب ناپذیر مبارزات سیاسی تبلیغات و بحث های عمومی. آن را کثیف, آن را با صدای بلند و گاهی اوقات آزار دهنده است. اما آن را نیز مسائل دموکراسی است.

دموکراسی شامل ما رای ابتکار فرایند به عنوان دادخواست مروج طوفان فروشگاه مواد غذایی پارکینگ کشاورزان’ بازار و رویدادهای دیگر به دنبال جمع آوری امضا توسط August 3rd.

طرح یک حق اساسی و در طول سال کلرادو زده است مراقب باشید تعادل بیشتر به ابتکار روند کافی نیاز دارد حمایت عمومی برای طرح و همیشه محافظت در برابر تقلب و سوء استفاده.

اما در حال حاضر رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس دمیده شده است تا تعادل است. او تصمیم گرفت به حالت تعلیق در دولت قانون اساسی و قوانین انتخابات توسط فرمان اجرایی. و سپس به او دستور داد که وزیر امور خارجه برای ایجاد قوانین جدید به جای این قوانین است. در دادخواست مروج هم اکنون می توانید جمع آوری امضا از طریق ایمیل و یا پست ایالات متحده. چرا که او آن را دستور داد.

گسترده مبتنی بر ائتلاف رهبران جامعه به درستی به چالش کشیده این فرمان اجرایی در دادگاه اما متاسفانه دنور دادگاه منطقه فرستاده شده به پلیس قدرت گرفتن بدون مستقیما پرداختن به این چالش است. در حال حاضر این مورد به احتمال زیاد می رود به کلرادو دیوان عالی کشور و یکی امیدوار است که دادگاه تصمیم می گیرد این موضوع به سرعت.

حقوقی موضوع این است که آیا پلیس می تواند به حالت تعلیق در قوانین انتخابات توسط فرمان اجرایی و پس از آن نیاز به کار به طور موثر ایجاد قوانین جدید. نه کلرادو قانون اساسی و نه قوه مقننه را به او می دهد که حق است. و قبل از فرماندار متحدان بحث در مورد چگونه به پایان می رسد توجیه به معنی چگونه خواهد لیبرال ها آن را دوست دارم اگر یک جمهوری خواه فرماندار تصمیم گرفت که به دلیل عدم اطمینان و خطرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس همه محدودیت مالکیت اسلحه پنهان حمل مجوزها و مجله محدودیت بودند بلافاصله به حالت تعلیق? ما یک ملت
قوانین و نه حاکمان.

مشکل فراتر از نامحدود قدرت اجرایی. تعلیق قوانین انتخابات واقعا یک ایده بد است. پلیس’ اجرایی به منظور حذف حفاظت و پاسخگویی. درخواست مروج اطمینان حاصل شود که کسانی که ثبت دادخواست درک آنچه آنها در حال ثبت است و هیچ یک از جعل امضا.

حتی با قانونی پادمان کلرادو است هنوز هم دیده می شود آخرین نمونه های دادخواست تقلب. در سال 2016 آمریکا کاندید جان Keyser تقریبا از دست داده و جای خود را در بازار اولیه رای گیری در هنگام پرداخت سیرکولاتور جعلی امضا. دو سال بعد نامزد فرمانداری واکر استاپلتون رها دادخواست فرایند به طور کامل زمانی که شرکت او استخدام مواجه تقلب و شکایت دیگر. او با موفقیت شکایت شرکت.

برای داوطلبان در حال اجرا در سطح ایالت دادخواست هر یک امضا است vetted علیه دولت را در دسترس عموم رای دهندگان فایل. ضد تقلب اقدامات برای رای گیری طرح هستند و حتی بیشتر مهم است به این دلیل که دولت به طور معمول تایید 5 درصد نمونه امضا, ترک 95 درصد از درخواست تایید نشده. برای کلاهبرداران و کسانی که شانس ممکن است نگاه فریبنده.

در نهایت منظور اجرایی خود را ناعادلانه کمک می کند فرماندار متحدان در حالی که صدمه زدن به مخالفان خود را. برخی از دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند یک خانواده ترک عمل در قوه مقننه برای سال اما هر بار شکست خورده. به عنوان به زودی به عنوان کسانی که حامیان تصمیم به رفتن به ابتکار مسیر شایعات swirled که فرماندار شد و جستجو برای یک راه برای آن را آسان تر برای آنها را به جمع آوری امضا. و مطمئن شوید به اندازه کافی دوستان خود را ضربه برنده تمام پولها. در همان زمان, اما, منظور اجرایی مانع امضا جمع آوری شده در طول طرح درمان دوره است. که ممکن است صدای uncontroversial اما
تنها ابتکار عمل را تحت تاثیر قرار است اواخر ترم ممنوعیت سقط جنین. تصادف است ؟ به نظر می رسد بیشتر شبیه به بازی های سیستم.

مطمئن شوید که زمان همه گیر است که به آرامی گرفته شده است. اما آن را نمی دهد فرماندار قدرت نامحدود به حالت تعلیق در قوانین که او دوست ندارد به خصوص قوانین حفاظت از پایه از ما قانونگذاری روند. در نظر گرفتن تعداد کلمات را صرف بحث در مورد آمریکایی ها از دست دادن ایمان در دولت ما یا lamenting است چگونه بدبینی اتحاد خورده احساس ما از جامعه است. خوب نگاه هیچ بیشتر از این فرماندار فرمان اجرایی که تعلیق قوانین نوردد دور بحرانی ضد تقلب اقدامات و کمک می کند تا متحدان سیاسی. رژیم صهیونیستی. پلیس باید یک فرماندار برای همه
Coloradans نه یک فرماندار که پرورش بدبینی سیاسی.

Scott E. Gessler به عنوان کلرادو 37 وزیر خارجه Wayne W. Williams به عنوان کلرادو 38 وزیر امور خارجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>