مهمان تفسیر: اورژانس ارائه دهندگان صورت جدی تهدید مالی از coronavirus خرید اینترنتی

به عنوان ملت ما چهره بزرگترین مراقبت های بهداشتی چالش از ما در طول عمر هر Coloradan شده است لمس در برخی از راه این ویروس مرگبار است. تهدید از این نامرئی دشمن احساس نزدیک تهاجمی و شخصی است.

هیچ کس بهتر درک آن بسیار مسری طبیعت و اثرات فاجعه باری از شجاع کلرادو امدادگران EMTs و دیگر پاسخ اول که خدمت در خط مقدم این نبرد خطرناکی
به بیماران نیازمند.

اورژانس و ارائه دهندگان اغلب اولین و معمولا تنها منبع اورژانس و غیر اورژانس در جوامع روستایی. خدمت در تقاطع بهداشت و درمان عمومی ایمنی و بهداشت عمومی اورژانس توابع به عنوان یک شبکه امن در سراسر کلرادو.

همه گیر و یا زمانی که Coloradans و ما بسیاری از بازدید کنندگان به شماره 911 برای کمک های اضطراری آنها انتظار روت اورژانس پاسخگوی به نشان می دهد تا در یک زمان معقولی است. این COVID-19 بحران به ارمغان آورده است به جوش طولانی نهفته اورژانس بودجه مشکل است و متاسفانه ما به زودی رسیدن به یک مقطع زمانی که در آن زمان پاسخ ممکن است بیش از حد طولانی برای صرفه جویی در زندگی می کند.

اورژانس و ارائه دهندگان خدمات عمومی و غیر عمومی هستند رو به افزایش فشار مالی با توجه به سه عامل عمده.

با برخی از کمترین پزشکی بازپرداخت در کشور مدیکید نرخ در کلرادو را پوشش نمی دهد هزینه خدمات آمبولانس; و با توجه به وضعیت اقتصادی تعدادی از بیماران مبتلا به خدمات درمانی افزایش یافته است تشدید مشکل است. حتی قبل از این COVID-19 بحران اورژانس ارائه دهندگان خدمات از همه نوع تلاش برای صندوق آمبولانس فعالیت به دلیل مزمن کم مدیکید بازپرداخت.

دوم به عنوان تعدادی از بیمارستان عادی روش به شدت کاهش یافته تا تعداد آمبولانس سفرهای بین بیمارستان. Interfacility حمل و نقل است که یک جزء کلیدی از درآمد مخلوط استفاده می شود به صندوق خدمات اورژانس; و بدون آن غیر اضطراری interfacility سفر آمبولانس ارائه دهندگان در حال پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار برای ادامه کمک های مالی خود را به خدمات اورژانس.

سوم کاهش قابل توجهی در حمل و نقل بیمار به اورژانس بیمارستان اتاق با توجه به COVID-19 شیوع ویروس به شمار یک مشکل جدی برای آمبولانس ارائه دهندگان ترازنامه است. در سراسر کشور و ملت ما را دیده اند ارائه دهندگان EMS کار سخت به درمان بیماران دور از اتاق های اورژانس برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض COVID. در عین حال ناخواسته, پزشکی نمی بازپرداخت ارائه دهندگان EMS زمانی که آنها درمان بیماران در خانه.

در نور از این مشکلات ما می خواهیم که دولت و مقامات محلی همکاری نزدیک با کنگره به زودی به بهره برداری کامل از بودجه فدرال در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند و اطمینان حاصل شود آنها اختصاص داده شده به عنوان در نظر گرفته شده: برای حمایت از کلرادو عمومی و خصوصی زمین آمبولانس ارائه دهندگان در میان دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان ما پاسخ به COVID-19 بحران است.

ما همچنین از دولت برای از بین بردن استرس های مالی در کلرادو اورژانس سیستم های جمع آوری پزشکی پرداخت نرخ ها و گسترش کلرادو پزشکی پرداخت مکمل برنامه شامل ما متعدد غیر عمومی اورژانس ارائه دهندگان. علاوه بر این دولت باید با ایجاد یک مدیکید بازپرداخت کمک هزینه برای در خانه درمان جای نیاز به حمل و نقل اضافی در نقطه ای از مراقبت.

ما در اورژانس و خدمات پزشکی انجمن کلرادو نگه داشته و دولت شدید چالش های مالی در خط مقدم از ذهن ما به عنوان ما در نظر گرفته شده راه حل های ممکن است به بلندی اورژانس بحران است. به عنوان یک نتیجه, توصیه های مندرج در این ستون خواهد بود یا درآمد-خنثی به دولت و یا شامل موقت را افزایش می دهد در بازپرداخت اجازه می دهد عملیات ما برای بازیابی فعلی خود را از مخمصه.

به عنوان بخشی از دولت ما را پاسخ اضطراری اعتقاد ما آن است که ما مسئولیت خطیر را به این توسعه وضعیت به توجه عمومی. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا آمادگی پیراپزشک و EMT اولین پاسخ به یکی دیگر مصدوم از COVID-19.

همه ما متخصص اپیدیولوژی بر این باورند که جنگ در برابر COVID-19 به مراتب بیش از. به مبارزه ادامه, Coloradans قطعا نیاز به یک قوی خط اول دفاع در قالب یک اورژانس سیستم است که با این نسخهها کار برای همه.

اسکات Sholes است رئیس اورژانس و خدمات پزشکی انجمن کلرادو, غیر انتفاعی در جامعه
از اورژانس و حرفه ای, عمومی, اورژانس, بخش خصوصی و آمبولانس خدمات شرکت.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>