مهمان تفسیر: کشورهای در حال توسعه فراوانی صورت مانع در مبارزه با COVID-19

به عنوان ما رسیده غم انگیز نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده عدم قطعیت در هوا است. چه و چگونه به بازگشایی? چقدر سخت است که اقتصاد آمار و هنگامی که آن را به دوباره بجای اول برگشتن? وجود خواهد داشت یک مکث در تابستان ؟ موج دیگری از coronavirus و با چه شدت? هنگامی که ما یک واکسن است که قابل اعتماد و موثر است و می خواهد آن را مقرون به صرفه و قابل دسترس و عادلانه توزیع ؟

اشتغال ذهنی با این نگرانی ها اجتناب ناپذیر است. در حالی که بسیاری از نقاط ایالات متحده و بسیاری از کشورها در اروپا به قله در موارد جدید و منحنی رفته مسطح و حتی خم برزیل و روسیه و چند کشور در حال توسعه در سراسر جهان رو به افزایش است. در آمریکای لاتین و برزیل گرفته شده بیش از روسیه در رتبه دوم بیشترین تعداد از عفونت در سراسر جهان در حالی که پرو و شیلی در میان سخت ترین ضربه از کشورها با حدود 1 در 300 افراد آلوده و اکوادور به مراتب پشت سر نیست. ایالات متحده تحمیل کرده است محدودیت های مسافرتی علیه تمام شهروندان غیر آمریکایی از سفر برزیل.

من به دنور پست ستون این ویروس کشنده در ماه فوریه به من هشدار داد که این ویروس می تواند مانند آتش سوزی گسترش در آفریقا است. خوشبختانه آن گسترش یافته است به آرامی – سفر مردم کمتر و بیشتر کشورها به سرعت معرفی مهار اقدامات است. این قاره موارد که از سه شنبه گذشته بودند 116,000 و مرگ و میر عبور کرده 3,500 از جمله یک رئیس جمهور سابق جمهوری کنگو و سومالی به نخست وزیر سابق.

در هند, جهان, دوم پرجمعیت ترین کشور با 1.3 میلیارد نفر است که حدود 150000 موارد و 4,500 مرگ و میر نارندرا نخست وزیر در زمان تصمیم جسورانه برای قفل کردن کل کشور در ماه مارس به همراه حرارتی غربالگری در فرودگاه. او تاسیس یک “تعاونی فدرالیسم” رابطه بین دولت مرکزی و 29 متحده است. اگر چه این کشور تا به حال زیرساخت های بهداشت و درمان محدودیت و فاقد کافی تست امکانات مودی تصمیم به “جلوتر از ویروس” و تبدیل این کشور پاسخ ظرفیت.

هند نقل مکان کرد و از 13 labs در هفته اول آوریل به 123 labs در ماه مارس و در حال حاضر بیش از 600 تست آزمایشگاه با ظرفیت برای انجام 150,000 آزمون در هر روز است. هند مستند خرید دولت وقت به عنوان آن را آهسته گسترش ویروس پس از آن می تواند آماده سازی زیرساخت های بهداشت و درمان را برای ردیابی مسیر تست و قرنطینه مردم است. این کمک دولت به امکانات تست قبل از 4.5 میلیون مهاجر, رفتن به صفحه اصلی از شهرها به روستاها. مردم بزرگ و مورد اعتماد و احترام این اقدامات و حتی رهبران اپوزیسیون و جامعه مدنی را به طور گسترده ای پشتیبانی می کند اقدامات خود را.

در مارس 12, مودی اعلام کرد منابع و بسته های بیش از $260 میلیارد دلار به عنوان ویروس را ترک کرده است اقتصاد را ویران کرد. در حال حاضر که مستند است, کاهش, فدرال وزیر بهداشت و تازه انتخاب صندلی از سازمان بهداشت جهانی را اجرایی هیئت مدیره Harsh Vardhan که من به خوبی می دانم شخصا می گوید که هند آماده است برای دیدار با شیوع بیماری های جدید.

به دلیل پایین تست ظرفیت این تعداد در کشورهای در حال توسعه به احتمال زیاد بسیار بالاتر; و این است که نه تنها به چالش بکشد. در بیشتر مکان ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات ناکافی برای مقابله وجود دارد کمبود PPE و عدم وجود هواکش و تخت های مراقبت ويژه. معمول اقدامات پیشگیرانه – اجتماعی فاصله مکرر شستن دست و انزوا – سخت به دیدار به دلیل شلوغ خانواده ها و عدم دسترسی به آب در حال اجرا. همچنین بسیاری از مورد نیاز تجهیزات پزشکی در حال مقرون به صرفه نیست و یا حتی در دسترس است. اهداکنندگان غربی در حال غرق خود را ملی چالش ها و برخی از تولید کنندگان را محدود به صادرات به خریداران ثروتمند.

Coronavirus-19 نشان می دهد که کشورهای در حال توسعه نباید نادیده گرفته شود – آنها نیاز به کمک برای مبارزه با این بحران است. که قادر به ارائه پشتیبانی می کند اما بیشتر بین المللی تلاش های مشترک مورد نیاز است. یک زن و شوهر از نمونه COVID-19 تحقیقات بالینی ائتلاف گرد هم آوردن دانشمندان و تأمین کنندگان مالی و سیاست گذاران برای کمک به کشورهایی که فاقد منابع و همکاری برای سرعت بخشیدن به COVID-19 تست. ما باید هرگز فراموش نکنید که در تمام زندگی با هم برابر هستند.

Ved Nanda برجسته استاد دانشگاه و مدیر Ved Nanda مرکز
حقوق بین الملل در دانشگاه دنور استورم کالج قانون است. ستون خود را به نظر می رسد آخرین
یکشنبه هر ماه و از او استقبال نظرات در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net