مهمان تفسیر: دنور مدارس دولتی باید زندگی ارزش “سهام” – شروع با دستمزد پایین کارگران

هفته آینده من خواهد شد پیوستن به ائتلافی از رهبران اتحادیه به نمایندگی از دستمزد پایین کارگران خط مقدم داخل دنور مدارس دولتی – از جمله متولیان مص مواد غذایی کارگران تعمیر و نگهداری و زمینه های کارگران و ایمنی و امنیت کارکنان مرکز مدیران و کارکنان پشتیبانی – به عنوان ما ادامه مذاکرات با دنور مدارس عمومی در مورد حقوق و دستمزد.

در این مذاکرات DPS توانایی برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است وقتی که می آید به زندگی خود اظهار داشت: ارزش “سهام” و “نژادی عدالت” به عنوان منطقه مذاکره با یک گروه از کارگران کم درآمد هستند که بیشتر مردم از رنگ.

اعضای ما کار سخت برای حفظ منطقه ما رفتن و ما در حال کار به طور قابل توجهی سخت تر در حالی که رو به یک سطح بالاتر از قرار گرفتن در معرض COVID-19 به نگه داشتن مدارس باز در پاییز. ما در خط مقدم و در حال حاضر بیش از هر منطقه نیاز به گام تا و درمان ما را به حد متعارف بدهد.

در سال گذشته معلمان در منطقه رفت و در حمله و دریافت یک 11.7 درصد افزایش دهد. اعضای ما دریافت 2.95%. در این سال, معلمان امن 3 درصد افزایش می دهد که شامل قبل از مذاکره پرداخت را افزایش می دهد و در تنظیم هزینه های زندگی. این منطقه آخرین پیشنهاد به اعضای ما به مقدار کمتر از 2%. ما معتقدیم معلمان سزاوار این برد و ما فکر می کنم ما شایسته همان است.

ما درک می کنیم که دولت این است که رفتن را از طریق کسر بودجه اما ما باور نمی کنیم DPS هیئت مدیره باید تلاش برای تعادل بودجه بر پشت ما. ارائه تمام 3,100 از کارگران ما نمایندگی با 3 درصد افزایش خواهد هزینه منطقه زیر 4 میلیون دلار است. DPS بودجه بیش از $1 میلیارد دلار و ذخایر فعلی خود را حدود 90 میلیون دلار; در این منطقه پول را به ارائه یک عادلانه تنظیم هزینه های زندگی برای حمایت از این کارگران است.

در ماه ژوئن تقریبا 250 رهبران از Coloradans for مشترک خوب و گسترده سازمان های مذهبی و مدنی و کارگری موسسات — ما پیوست اعضا در یک جلسه عمومی با شش DPS مدیره. در جلسه مدیران بارها و بارها اعلام کرد آنها با قرار دادن نیازهای کارگران خط مقدم از جمله معلمان و آموزشی / آموزش و پشتیبانی حرفه ای ، چه اتفاقی افتاد به تعهدات? در اخیر جلسه هیئت مدیره, یک عضو هیئت مدیره اعلام کرد که آوارگان بودجه “می کند هیچ آسیبی” به دستمزد پایین کارگران است. در عین حال این منطقه در حال حاضر پیشنهاد احساس بی احترامی و مضر است.

من می توانم که این مذاکرات باعث شکستن و یا برای بسیاری از اعضای ما. متوسط زمان کار کارکنان پشتیبانی در DPS باعث می شود تحت 35.000 دلار در سال است. که تعداد پایین تر است برای متولیان (تحت $30k/سالانه) و مص (تحت $20k/سالانه). ما به طور همزمان متنوع ترین و پایین ترین کارگران پرداخت می شود در این سیستم چگونه است که نژادی عدالت ؟

من شنیده ام و زندگی می کردند تاثیر دستمزد کم در DPS. بسیاری از اعضای ما نمی توانیم بیمه درمانی برای خود و خانواده. من شخصا احساس فشار زندگی به چک چک با توجه به DPS را نابرابر پرداخت برای کارکنان پشتیبانی. تفاوت بین 2% و 3% افزایش ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار به این منطقه را از تیم مذاکره کننده — همه آنها را بیش از شش چهره — اما به ما این می تواند به معنای تفاوت بین فرزندان ما با دیدن یک پزشک مراقبت های اولیه و یا رفتن به بدهی های عظیم از آنجا که ما نمی توانیم بیمه.

عدم احترام از آوارگان به من پرسیدن: آیا این منطقه نه ارزش کار سخت ما متولیان, رانندگان اتوبوس, مکانیک, زمینه, کارگران, دبیر ستاد امنیت غذایی, خدمات, کارگران مص و دیگر کارکنان پشتیبانی? آیا این منطقه نمی بینید که چگونه این رفتار نابرابر نسبت به آن بیشتر نیروی کار متنوع استمرار نژادی و بی عدالتی ؟ آیا DPS در واقع در مورد مراقبت از سهام?

DPS بودجه است که در آن منطقه ارزش ها واقعا بیان. آوارگان به هیئت مدیره اعلام کرده آنها ارزش تمام خط مقدم کارگران, سهام و نژادی عدالت است. در عین حال این منطقه آخرین پیشنهاد باعث می شود من احساس می کنم ما یکبار مصرف به خصوص در طول این هم خطرناک.

منطقه تعهد به ارزش سهام و نژادی عدالت باید از کلمات آن منعکس شود در دلار است. ما در حال درخواست برای جهان به سادگی برای برخورد عادلانه نسبت به ما سخت در حال کار معلم همکاران. وقت آن است که برای DPS به گام تا زندگی می کنند و ارزش های خود را.

ورونیکا مارتینز است که 25 سال کهنه دنور مدارس دولتی و رئیس جمهور از دنور انجمن آموزش حرفه ای (DAEOP) اتحادیه که نماینده دفتر حمایت از کارگران در داخل دنور مدارس دولتی. او یک عضو از یک ائتلاف ESPs که در حال حاضر در حال مذاکره با منطقه مربوط به حقوق و دستمزد. که ائتلاف همچنین شامل ادغام اتحادیه حمل و نقل محلی 1563 نمایندگی DPS رانندگان اتوبوس و اتوبوس مکانیک; DPS انجمن ساختمان زمینه & انبار کارگران; ارتباط کارگران آمریکا محلی 7777, نمایندگی DPS متولیان; دنور فدراسیون مص و تغذیه خدمات کارکنان; DPS تسهیلات مدیران انجمن; کلرادو فدراسیون مدرسه ایمنی حرفه ای و DPS حرفه ای معلمان فدراسیون.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net