مهمان تفسیر: چانه زنی جمعی برای کارکنان دولت شد, برنده, برای, بزرگ, کار, از دست دادن برای مالیات دهندگان کارگران

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس به تازگی امضا و به قانون HB 20-1153 طولانی به دنبال اتحادیه اولویت اجازه چانه زنی جمعی در حدود 30,000 اتحادیه کارکنان دولت است.

در حالی که کارکنان قطعا سزاوار صدا در محل کار HB 20-1153 اساسا یک حرکت سیاسی, گذشت, همراه, حزب, خطوط, طراحی شده برای توانمند سازی دائمی گروه علاقه لبه پنجره رساند تا توسط مالیات دهندگان.

تشکر. Daneya Esgar D-Pueblo این لایحه را حامی مخالفت قانون به شما اجازه دولت کارگران “مدافع برای افزایش دستمزد و شرایط کاری بهتر و رفاه خود و خانواده خود را از طریق چانه زنی جمعی.”

البته هیچ چیز مانع از کارکنان دولت از دفاع از خود و دادخواست مقامات دولتی درست مثل هر گونه علاقه و یا گروه فعال. اگر هر کاری کارکنان دولت در حال حاضر توانایی به درخواست دولت تحت یک فرمان اجرایی صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. لایحه ریتر در سال 2007 الزام دولت به چانه زنی با دولت کارمند اتحادیه های کارگری بیش از محل کار مهم است.

در واقعیت HB 20-1153 زین کارکنان دولت با یک غیر قابل توصیف one-size-fits-all, یک بار و برای همه اتحادیه.

این قانون به طور خودکار به رسمیت می شناسد کلرادو برنده — اتحادیه آمد که به نمایندگی از کارکنان دولت تحت Ritter اجرایی سفارش — به عنوان کارکنان نماینده انحصاری.

بیشتر قانون اماکن همه تحت پوشش کارکنان در یک چانه زنی واحد از طرف که کلرادو برنده مذاکره خواهد شد یک قرارداد می باشد. برای تضعیف اتحادیه های کارگری از اولویت خاص کارکنان گروه بیش از دیگران در چانه زنی های کارگری قوانین به طور معمول باید یک دولت مدیره تعریف چانه زنی مناسب واحد به طوری که کارکنان در انجام هر کار مشابه و به اشتراک گذاری علایق و سلایق مشابه.

اینکه همه 30,000 کارکنان دولت را به صورت یک واحد است که دستور غذا را برای رهبری اتحادیه به بازی مورد علاقه های شما در چانه زنی جدول.

متاسفانه کارکنان باید کمی مراجعه آنها باید در نهایت ترش در کلرادو برنده را نمایندگی. این قانون فراهم می کند که اتحادیه می تواند تنها decertified در طول یک دوره 30 روزه هر چهار سال. فقط خواستار یک رای نیاز به گرفتن یک سوم از چانه زنی واحد — بیش از 10 ، 000 نفر — به دادخواست برای decertification و یا در یک اتحادیه.

فکر می کنم از آن به عنوان یک دولت-تحریم انحصار تعیین کلرادو برنده به عنوان تنها ارائه دهنده محل کار, نمایندگی, دولت به کارگران به طور نامحدود.

با تشکر از دیوان عالی ایالات متحده حکم در Janus v. AFSCME فردی کارکنان ناراضی با این اتحادیه می تواند حداقل حاضر به حمایت از آن از نظر مالی.

اما HB 20-1153 تضعیف می کند که قانون اساسی حق ، قانون کمک های مالی این اتحادیه دسترسی به جدید-استخدام جهت پس از آن می توانید فشار کارکنان به ثبت نام برای عضویت. همچنین نیاز دولت به ارائه کارکنان شخصی و اطلاعات تماس از جمله آدرس منزل و شماره تلفن و ایمیل — به اتحادیه. حتی اگر یک کارمند مردد کردن خودکار داده های اتحادیه عکسهای خود را دریافت کار اطلاعات تماس.

اکثر خائنانه این لایحه نیاز به دولت به کسر حق عضویت اتحادیه به طور مستقیم از کارکنان حقوق. کسر حقوق و دستمزد از اتحادیه غرامت یک یادگاری از عصر صنعتی ارائه شده تا حد زیادی منسوخ شده توسط کارت های اعتباری و صندوق الکترونیکی نقل و انتقالات و در دولت به معنی مالیات دهندگان کمک مالی اتحادیه جمع آوری کمک های مالی. آن هدف اصلی است برای به حداکثر رساندن اتحادیه توانایی برای جمع آوری حق عضویت با به حداقل رساندن کارکنان کنترل خود حقوق.

مثلا HB 20-1153 اجازه می دهد که اتحادیه امن غرامت کسر مجوز از کارکنان در نوشتن به صورت الکترونیکی و یا حتی telephonically در هر زمان. به انصراف از حق withholdings اما کارکنان باید شی در نوشتن به اتحادیه — و نه دولت که در واقع فرآیندهای کسر — در طول یک سال 30 روز پنجره.

فراتر از آشکار دو استاندارد کشورهای دیگر که باید به همین ترتیب با توجه اتحادیه های کنترل سیستم های حقوق و دستمزد خود را در حال حاضر تجربه را به عنوان آشکار به عنوان اتحادیه جعل کارکنان امضا در فرم عضویت.

همچنین در مورد این است که این قانون معاف اتحادیه مذاکرات قرارداد از حالت عادی باز دولت, قوانین, معنی مالیات دهندگان نمی تواند رعایت مذاکرات و یا نقد و بررسی چانه زنی طرح, حتی اگر آنها باید صندوق و زنده با نتایج. که فرماندار را معامله پشت-بسته-درب با یک اتحادیه است که تایید شده و به شدت سرمایه گذاری در مبارزات انتخاباتی خود به ترتیب حتی بیشتر نا زیبا.

در حالی که یک پیروزی بزرگ کار کلرادو کارکنان دولت و مالیات دهندگان خواهد دست و پنجه نرم کردن با عواقب HB 20-1153 برای دهه های آینده است.

Maxford نلسن مدیر کار سیاست برای المپیا بشویید.-بر بنیاد آزادی, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران آزادی فردی اقتصاد آزاد و محدود و پاسخگو بودن دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net