حدس بزنید چه ؟ زنان به همان اندازه ممکن است واجد شرایط برای پیش نویس قبل از ما دستیابی به دستمزد برابر


Illustration for article titled Guess What? Women May Be Equally Eligible for the Draft Before We Achieve Equal Pay

عکس: شاتر

در این سال ماه تاریخ زنان اتفاق می افتد را به پایان بسیار تلخ تاریخ; برابر با روز پرداخت 2020 است مارس 31, مارک چه مدت طول می کشد تا زنان به طور متوسط به گرفتن تا با درآمد خود را سفید همتایان مرد. اگر شما یک زن است که تاریخ حرکت 13 آگوست به این معنی که شما در واقع ممکن است قادر به خود را جشن می گیرند نابرابری در خارج از درب دوباره. برای بومی آمریکا ، اکتبر 1. آه و آمریکای لاتینی? آن خواهید بود 29 اکتبر برای شما—و هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا سیاه آمریکای لاتینی ، تفاوت تقسیم.

در ماه دسامبر گذشته مجمع جهانی اقتصاد جهانی شکاف جنسیتی در گزارش سال 2020 (pdf) پیش بینی 2277 به عنوان سال ما می توانید انتظار به پرداخت شکاف در نرخ ارز. اما در حالی که دولت آمریکا هنوز به هر گام های قابل توجهی در شتاب است که یک congressionally کمیسیون موظف است پیشنهاد برابری از نوع مختلف.

تبلیغات

آن بوده است که تنها پنج سال پس از پنتاگون به طور یک جانبه باز نقش های رزمی به زنان در ارتش بلکه در دوشنبه سیاسی گزارش داد که یک 225 صفحه گزارش توسط کمیسیون گفت: مسلم است که زنان باید به همان اندازه واجد شرایط برای پیش نویس است.

“این است که لازم و عادلانه گام, ساخت این امکان را به منظور جلب در استعداد یک ملت واحد در یک زمان از ملی اضطراری” در کمیسیون نوشت: همچنین با استناد به یک سال 2017 بررسی است که در آن 53 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی از باز کردن این پیش نویس به زنان است.

به گزارش سیاسی:

11-عضو کمیسیون گزارش نهایی که مورد نیاز بود در سال 2017 دفاع ملی مجوز عمل شد و جریان به پنتاگون روز دوشنبه ارائه خواهد شد به کاخ سفید و کنگره کارکنان روز سه شنبه.

این گزارش نیاز نیست اما توصیه های آن هموار کردن راه برای قانونگذاران به حرکت شامل زنان در پیش نویس بیش از 100 سال پس از کنگره تصویب نظامی انتخابی خدمات قانون در سال 1917. در حالی که هیچ یک بوده و اجباری به ارتش ایالات متحده در بیش از 40 سال قانون نیاز به تمام مردان آمریکایی به ثبت نام برای پیش نویس زمانی که آنها به نوبه خود 18. مردانی که موفق به ثبت نام می تواند جریمه و زندانی و محروم خدمات مانند فدرال وام های دانشجویی.

تبلیغات

“این توهین به پیشنهاد امریکا مادران و همسران و دختران نمی تواند کمک” کوری Schake مدیر خارجی و سیاست دفاعی مطالعات در آمریکا سازمانی موسسه گفت: کمیسیون سیاسی ، “امریکا دختران باید به چاک دار خدمات خود را به عنوان جسمی و روحی مناسب بودن ثابت می کند قادر به درست مثل امریکا و پسران.”

هنوز 38 درصد مخالف این اقدام با برخی از “شور و شوق” در برابر خدمت زنان در واجب ظرفیت.

تبلیغات

به عنوان از 2013 بیش از 2oo,000 زنان در خدمت وظیفه فعال بیش از 14 درصد از فعال وظیفه نیروی (h/t CNN). و روشن نیست این اختلاف نیاز به ارتش افتخار خدمت به کشور خود را باید شما را انتخاب کنید یا حق زنان برای انجام این کار در هر چه ظرفیت آنها را انتخاب کنید. اما اینطور نیست که هر کسی آن را پیدا کنید حداقل کمی…عجیب و غریب که زنان نیست و در عین حال حق دستمزد برابر در امریکا, اما به زودی می تواند موظف به مبارزه در کنار همان مردان که در حال حاضر outearn آنها را برای همان شغل ؟

نه ؟ حدس می زنم آن را فقط من ،

جالب اینجاست سیاسی نیز به ما یادآوری می کند که این ایده از جمله زنان در پیش نویس طرح پیشنهادی در سال 2016 پس از آن در کنگره دانکن هانتر (R.-کالیفرنیا.—در نامربوط اخبار شکارچی پایین پا در ماه ژانویه پس از شفاعت گناه به توطئه برای سوء استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی اما من پرت شدن). شکارچی “آوازی حریف از خدمت زنان در مبارزه با…ارائه متمم به عنوان یک جرات و رای دادند در برابر پیشنهاد خود را.”

تبلیغات

بله که قطعا برای تلفن های موبایل مانند مسئول حاکم است. از سوی دیگر من حدس می زنم شکارچی—اروپا—منطق می افتد درست در خط هنوز هم با استدلال مناسب برای دیکته کردن شرایط خود رحم.

نه ؟ من حدس می زنم آن را فقط به من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im