خرید رپورتاژ

در حال رشد با Theos – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 09, 2020, 08:12 IST | Phorum دلال | بمبئی

پخت یک رویا توسط Kainaz Messman دعوت به نشستن در میز شام خود را و ضروری به 15 سال سفر به عنوان یک خانواده پخته درخت به بمبئی نوپای patisserie صحنه

Chef Pranay Singh Thakur making baguettes at the central kitchen in Deonar. The patisserie, which started in 2004 with three helpers, now has a staff of 300, and branches across the country. Pic/Pradeep Dhivar

آشپز Pranay سینگ Thakur ساخت باگت در آشپزخانه مرکزی در Deonar. این patisserie که آغاز شده در سال 2004 با سه یاران در حال حاضر یک هیات از 300 شعبه در سراسر کشور است. عکس/Pradeep Dhivar

به عنوان کالسکه متوقف می شود در خارج از ساختمان شماره 33 در Deonar ایجاد کرد, ما می دانیم که ما باید وارد ساختمان نقاشی شده است در سایه دقیق از pista-سبز به عنوان غذای آماده جعبه Theobroma که ما بدبختانه باز در بسیاری از مواقع برای یک میلیونر یکجور دوربین عکاسی. در دستور کار جلسه با مؤسس و صاحب و سرآشپز Kainaz Messman که کتاب پخت یک رویا (هارپر کالینز) با همكاري خواهر تینا Messman Wykes قرار است برای انتشار در مارس 13.

لباس پوشیدن و در آفتاب زرد و شلوار او پوکر موهای صاف و کشیده است پشت گوش او مثل همیشه. ما نگاهی به مجموعه ای از آشپزی هنگامی که او ارائه می دهد به ما یک اسپرسو. به عنوان دستگاه قهوه wheezes ما تلنگر از طریق کتاب و دیدار با Messmans—فرخ همسر کمال و دختران خود تینا و Kainaz. ما در حال حاضر ضروری به بازی گاه به گاه خانواده بورسی در مورد شروع یک کسب و کار در سال 2004. به نظر می رسد مانند یک به روز حساب از درخت patiseerie باز در Colaba جاده در یک روز بارانی. وجود دارد برای اولین بار-تایمر احساس وحشت و نگرانی اما به تدریج آنها برای پیدا کردن همکاران خود انتقال مدیر عامل کوروش شروف که به آنها کمک کرد حفظ جذابیت قدیمی جهان در حال تغییر بار. “ما تا به حال دریافت ارائه می دهد برای نوشتن یک کتاب دستور العمل اما من احساس کردم که می شود خیلی ساده می گوید:” Kainaz یک فارغ التحصیل از تامي موسسه از مدیریت هتل. او تنها 24 هنگامی که او راه اندازی شد درخت را پس از یک آسیب به عقب کشیده بود او را از آموزش با Oberoi هتل ها. از کارمندان در سه سال اول او را به رشد کسب و کار را که با پشتیبانی یک قدرت 300 با شاخه در بمبئی و پونا و دهلی نو و به زودی به راه اندازی در حیدرآباد و بنگلور.

“من می دانم که محصولات ما قدیمی از مد افتاده اما من خوشحال هستم با آنها. من نمی خواهم به بخشی از یک مشتری مناسبت های خاص به تنهایی. من می خواهم ما را به بخشی از زندگی روزانه خود را در خدمت آنها هوس خود می گوید:” Kainaz. این فلسفه نشان دهنده یک به نوبه خود او را تجربه کرده است در طول زمان در حال حاضر به جذب ساده تر می خورد از آنچه داغترین سرآشپزها در حال قرار دادن. “علاقه داشتن به دنبال چیزهایی که اصلا مورد علاقه من است. آنها تمایل به نگاه زیبا اما نمی طعم بزرگ. من می خواهم به کسی که به مردم می دهد مواد غذایی و شادی در یک روز به طور منظم.” او صحبت می کند به راحتی از طریق مواد غذایی مرتب کردن بر اساس است که باعث می شود ما به نوبه خود آشنا khichdi در یک روز زمانی که ما احساس نمی بسیار خوبی است. “مردم ما را برای اعطا شده اما این که چرا آنها به ما می آیند برای شناخته شده,” او اضافه می کند.

Kainaz Messman, 40, at Theobroma's central kitchen at Deonar village. Messman spends considerable time at the Quality Assurant Lab where five products are picked randomly and studied for quality. Pic/Ashish Raje
Kainaz Messman, 40, در Theobroma مرکزی آشپزخانه در Deonar ایجاد کرد. Messman صرف زمان قابل توجهی در کیفیت Assurant آزمایشگاه که در آن پنج محصولات در حال برداشت به طور تصادفی مورد مطالعه قرار گرفت و برای کیفیت. عکس/Ashish Raje

در این کتاب Kainaz نشان می دهد که او نمی خواست به راس پر رونق کسب و کار مهمان نوازی. “من با یک فروشگاه و بودن در آشپزخانه است که آغاز شده در مادر بزرگ من خانه شیرین منزل. حتی در حال حاضر روز وجود دارد که من نمی خواهم به انجام این کار. فکر راه اندازی در یک شهر جدید با شروع از ابتدا گاهی اوقات تحت الشعاع من. شما می توانید مشغول به کار در آشپزخانه برای 50 سال اما شما هنوز هم نمی دانم به اندازه کافی در مورد مواد غذایی است.”

قدیمی جهان خم از ذهن مشهود است در او تصمیم به فعال در رسانه های اجتماعی. “دوباره آن را جوش پایین به این نوع از مردم ما هستند. من اصلا خودم درونگرا. من عشق را به گپ زدن,, اما من نمی خواهم به من تلفن تمام وقت. من باید اولویت های دیگر مانند من سه ساله دختر [نینا].”

صحبت از نینا به یاد او از زمان او یک دختر کوچک بود و تماشا مادرش اجرای یک خانه-نانوایی به نام نه فقط دسر. این بود که پشت در ’80s در. “این است که به من معرفی جدید طعم و من همین کار را با نینا. زمانی که او دندان درآوردن من به او دوغ ترش به جویدن. من در زمان او به تاریخ پاتل کارخانه شکلات جایی که او به تماشای چگونه شکلات ساخته شده است و نمی تواند به اندازه کافی از درد au chocolat. نینا معمولی پارسی کودک است. او دوست دارد به شیب او نان تست را در چای.” فراموش کیک های شکلاتی, تئو را تكیه مته سوراخ او در حال حاضر ؟ او می خندد. “زمانی که من آنها را, اما از آن است که اولین انتخاب من به خوردن. من عاشق کرم کاستارد anglaise با موز خرد شده و توت فرنگی. من هم دوست دارم تارت لیمو,” او می گوید: در آوردن دسته ای برای ما به عنوان ما را دست و پا چلفتی حریص نیش khattu meethu کشک.

دفتر جبهه سه طبقه آشپزخانه راه اندازی شده است. او صرف زمان قابل توجهی در کیفیت Assurant آزمایشگاه که در آن پنج محصولات در حال برداشت به طور تصادفی در هر روز مورد مطالعه قرار گرفت و برای کیفیت. “دو سرآشپزها مدیر پروژه و من آنها را بررسی کند. Tasters را تغییر به طوری که ذائقه های مختلف در حال بررسی محصولات خود را هر روز,” او توضیح می دهد.

کار می گوید Kainaz است او مراقبه کریا. “من استفاده می شود به در آشپزخانه هر روز—پخت و پز, فریاد, فریاد. هنگامی که کسب و کار و رشد آن نیاز به یک چشم انداز بزرگتر و برای که من تا به حال به مرحله از آشپزخانه برای دیدن آنچه که مورد نیاز بود. اما از آن آسان نبود.” او آموخته است به منظور توسعه هاوک چشم به طور مداوم سوال که چه چیزی او قرار می دهد و گرفتن بازخورد در چانه اش.

در این کتاب وجود دارد یک بخش با عنوان عذرخواهی. در اینجا او می گوید: متاسفم برای یک کیک عروسی که سقوط از هم جدا در طول حمل و نقل و کیک که نمی توان آن را به یک جشن تولد در زمان. “وجود دارد چند روز بسیاری از ما به خاطر یک محصول در یک هزینه اما پس از آن اگر آن بد است باید آن را نمی رفته اند در وهله اول. من در حال حاضر در هیئت مدیره و پاسخگو به سرمایه گذاران است. وجود دارد ترس از رفتن پیر و کهنه اگر من در تماس با مشتریان من. من فقط من ناحیه جنوبی [کلید نتیجه منطقه; نتایج مثبت به بهترین نحو ممکن برای سازمان برای رسیدن به آن هدف استراتژیک(s)] برای سال 2020 و آن را شامل گذراندن وقت در رسانه های. در طول سال درخت تکامل یافته است اما هنوز هم وجود دارد بسیار بیشتری را انجام دهد.”

Kainaz Messman and Tina Messman Wykes
Kainaz Messman و تینا Messman Wykes

Sister act

“من یک کودک دشوار و سیستم های آموزشی از یادگیری صدای موج نمی کت و شلوار من. Kainaz شد زحمتکش دختر که خار ، من نمی. من تعجب خود خود من زمانی که من پاک خبره حسابداری دکتر” تینا می گوید از طریق تلفن از لندن جایی که او زندگی می کند. کسب و کار خانواده اجرا و این اعتماد در آمد خود به خود. “ما نمی باید به سوال هر یک از دیگر انگیزه ها می گوید:” تینا که درگیر است با همه چیز است که نیاز به توجه خود را از کسب و کار به روابط عمومی رسانه های اجتماعی و حسابداری. “Kainu [Kainaz] چهره این شرکت به عنوان آشپز و بنیانگذار. پشت صحنه خانواده و من همه چیز را که انتظار می رود در یک خانواده کسب و کار.”

من مثل شکلات و پنیر

من یکجور دوربین عکاسی در دمای اتاق اما بسیاری از مهمانان ما مانند آن گرم است. کروسانت نیازی به کره; ما با قرار دادن مقدار زیادی از کره در حالی که ساخت خمیر—اما برخی ترجیح می دهند که از آن جمله. مهمانان ما باید راه خود را از لذت بردن از محصولات ما; ما با احترام به خواسته های خود و سعی کنید به جای درخواست های خود را. برخی از آنها dunkers برخی از آنها نیست. برخی (از جمله پدر من) خفه و همه چیز را در سس گوجه فرنگی و برخی نیز (مادر من) مانند فلفل با تقریبا همه چیز. سلیقه و ترجیحات تکامل و برخی از عادات تبدیل به هنجار جدید در حالی که دیگران پژمرده دور توسط سمت. من دوست دارم که راه تعامل ما با ما غذا بسیار شبیه به زبان تکامل می یابد به عنوان ما به همراه ما سفر.

مهمانان تنظیمات آنچه مهم; ما وجود دارد به آنها خدمت می کنند. به خاطر دارم چند سال پیش یکی از ما به طور منظم مهمانان رفت و به پرتغال و سقوط در عشق با پرتغالی تارت کاستارد. او از من خواست به آنها را در اینجا و آن زمان ما 20 محاکمه (و ورودی خود را در هر تلاش) تا زمانی که او به طور کامل از نتیجه راضی است. این هیجان انگیز فرآیند برای من. و بسیاری از ما قهوه و کیک و ساندویچ آغاز شد در این راه با کسی که درخواست ما را به چیزی برای آنها.

هر درخواست در نظر گرفته شده است اما نه همه آن را به منو. برای مثال بسیاری از مهمانان بخواهید برای نسخه سالم ما, دسر, اما آنها به فروش نیست در مقادیر کافی برای توجیه ساخت آنها.

من شخصا دوست ندارم fads و من نفرت خواسته های آن باعث می شود در کسب و کار من. هیچ گندم بدون شکر و فراورده های لبنی بدون هیچ آجیل بدون تخم مرغ بدون کربوهیدرات بدون لاکتوز بدون مخمر بدون نمک سویا بدون پروتئین—من شنیده ام از آن همه. من درک می کنم که چند نفر باید واقعی آلرژی و خطر از برخی غذاها و من احترام که دیگران ممنوع دین به مصرف برخی از اقلام است. با این حال روزانه در حال تغییر fads رژیم غذایی جعلی عدم تحمل و مستمر نیاز به پیدا کردن غذاهای جدید برای از بین بردن از یک رژیم غذایی خيره كننده من است.

من یک قهرمان از غذا خوردن سالم و ورزش منظم و متعادل زندگی می کنند. حدود 80 درصد از آنچه که من غذا خوردن سالم است. مواد غذایی است که بخش بسیار مهمی از زندگی من و شکلات و پنیر و نان و کیک و شراب قسمت مهمی از رژیم غذایی است. من نمی خواهم به موعظه و یا به کسی بگویم که چه باید بکنید اما برای من اعتدال کار می کند. من نمی خواهم به زندگی می کنند در خیار و کلم به تنهایی. من نمی خواهد به رویای زندگی در شکر و نان یا نه.

به عنوان افسانه ای در اواخر Anthony Bourdain زیبایی خلاصه آن را به ” بدن شما است نه یک معبد آن را به یک پارک تفریحی. لذت بردن از سوار شدن.’

گزیده ای با مجوز از پخت با Kainaz Messman و تینا Messman Wykes منتشر شده توسط هارپر کالینز هند

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im