تعداد فزاینده ای از اقلیت و دانش آموزان کم درآمد ممکن است دست در آموزش آنلاین پس از Coronavirus تعطیلی


Illustration for article titled Growing Number of Minority and Low-Income Students May Miss Out on Online Learning After Coronavirus Closures

عکس: شاتر

Coronavirus بود به معنای “بزرگ اکولایزر” با توجه به صاحب نظران و مقامات دولتی و چند سیار مشاهیراما تاثیر آن بوده است اما هر چیزی برابر است. در سراسر کشور مردم سیاه و سفید شده اند پیمانکاری ویروس و مرگ از عوارض ناشی از آن در نرخ های بالاتر. و اقدامات حفاظتی در محل قرار داده برای کمک به مدیریت شیوع و جلوگیری از کشور ما بیمارستان ها را از غرق هستند disadvantaging کم درآمد و جوامع اقلیت در راه آنها ممکن است به طور کامل بهبود می یابند ،

یک نیویورک تایمز مقاله chronicling وضعیت فعلی آموزش آنلاین نیز نشان می دهد این خطوط گسل. عدم وجود نرخ—که مدت طولانی است که به نابرابری درآمد—بدتر شده در underresourced مدارس و مناطق آموزش و پرورش.

تبلیغات

“شرایطی که به نظر می رسد رای بالا به خصوص در مدارس با بسیاری از دانش آموزان کم درآمد که دسترسی به صفحه اصلی کامپیوتر و اتصال به اینترنت می تواند پر از لکه” می نویسد ، “برخی از معلمان گزارش که کمتر از نیمی از دانش آموزان خود را به طور منظم شرکت است.”

“این روند است که منجر به نگرانی گسترده در میان مربیان با صحبت از پتانسیل لازم برای تابستان جلسات اولیه شروع در پاییز و یا شاید داشتن برخی یا حتی همه دانش آموزان تکرار یک درجه هنگامی که آمریکایی ها قادر به بازگشت به کلاس درس.”

عدالت زیست محیطی طرفداران و بهداشت عمومی و پزشکان شده اند بالا بردن زنگ برای هفته ها در مورد چالش های کم درآمد محلات و جوامع از رنگ چهره در مبارزه با coronavirus. نه تنها آنها را بیشتر در معرض بدترین نقاط coronavirus همه گیر مانند نامتناسب در حال توسعه علائم شدید از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس اما پیوستن به پروتکل های حفاظتی نیز مشکل تر است.

تبلیغات

اریک گوردون مدیر اجرایی کلیولند شهری منطقه مدرسه گفت: بار حدود 30 تا 40 درصد از این منطقه را به دانش آموزان فاقد و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت در خانه های خود. این مورد نیاز این منطقه را به یک چند چنگک صاف کردن رویکرد: مربیان باید به توسعه برنامه ها و پشتیبانی برای آموزش آنلاین اما کار چاپ شده بسته خواهد شد و همچنین توزیع می شود, همراه با وعده های غذایی رایگان برای کسانی که فاقد این تکنولوژی به نگه دارید تا با کلاس خود را.

Austin Betner, سرپرست برای لس آنجلس متحد این کشور را که دومین مدرسه منطقه گفت: حدود 13 درصد از مساحت دانش آموزان دبیرستان تا به حال هیچ تماس آنلاین با معلمان خود از دانشگاه ها بسته شده در ماه گذشته. یکی دیگر سوم نیست “به طور منظم شرکت در آموزش آنلاین” تایمز می نویسد. شهر نیویورک بزرگترین منطقه مدرسه در کشور هنوز به انتشار اطلاعات در آموزش آنلاین, مشارکت, اما عدم دسترسی به اینترنت و نظارت والدین بودند عنوان کرد نگرانی برای بستن مدارس شهرستان در ماه مارس است.

تبلیغات

این تعمیق نابرابری جعلی است در کلاس و نژادی خطوط (چون #امریکا). یک 2018 مرکز تحقیقات پیو مطالعه نشان داد از هر چهار نوجوان سیاه گفت: آنها اغلب یا گاهی اوقات نمی تواند انجام مشق شب به خاطر نداشتن اعتماد دسترسی به یک کامپیوتر و یا فای (تنها 13 درصد از سفید گزارش مشکل مشابه). و گزینه های در دسترس برای برخی از این دانش آموزان—رفتن به کتابخانه به عنوان مثال و یا یک دوست و یا همسایه خانه—دیگر ممکن است در طول بیماری همه گیر.

یکی لس آنجلس مبتنی بر معلم هبر مارکز تخمین زده است که کمتر از نیمی از کلاس های درس شدند حضور تصویری-تسهیل کلاس درس نشست. او کاملا خلاصه چرا دانش آموزانی که کمتر پشتیبانی در صفحه اصلی نیز می تر و زمان شرکت در کلاس های آنلاین در این زمان حتی با دسترسی به تکنولوژی لازم:

“بسیاری از دانش آموزان ما باید با خواهر و برادر و آنها را به مراقبت از خود و پدر و مادر هنوز هم بیرون رفتن و کار” مارکز گفت: بار. “این باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای ورود در همان زمان به عنوان تغذیه صبحانه به خواهر و برادر خود را و یا کمک در کارهای.”

تبلیغات

در ضمن در برخی از انتخابی و مرفه مدارس “نزدیک به 100 درصد از دانش آموزان شرکت کننده در آموزش آنلاین” تایمز گزارش.

این تشدید یادگیری تفاوت ها دقیقا چه برخی از طرفداران آموزش می ترسید اتفاق می افتد که مناطق در سراسر کشور شروع به بسته شدن مدارس برای سال. به عنوان داگ Fuchs یک استاد خاص آموزش و پرورش در Peabody کالج دانشگاه گفت: نیوزویک در ماه مارس:

“بسیاری از این عملکرد ضعیفی دانش آموزان عملکرد ضعیفی تا حدودی به دلیل بسیاری از مدارس در حال ناتوان از ارائه آنها را با شدت از آموزش است که آنها واقعا نیاز به” Fuchs گفت. “بسیاری از آنها در حال گرفتن چیزی کافی نیست اما چیزی مصرف آنها را خارج از مدرسه در حال حاضر کاهش می دهد که آموزش و توجه به تقریبا هیچ چیز.”

تبلیغات

مایکل Casserly مدیر اجرایی شورای عالی مدارس شهرستان گفت: برابر مقدار کار مورد نیاز به سطح زمین بازی برای این دانش آموزان خواهد بود “بزرگ” و اثرات coronavirus پردیس تعطیلی “می تواند پیامدهای برای سال.”

“بسیاری از مهارت های ساخت یکی در دیگری” Casserly گفت. “اگر کودک نتواند در برخی از ایده های کلیدی و سپس همه ناگهانی, ایده های اضافی به عنوان آنها معرفی شده فقط تبدیل به یونانی. ما نیاز به نوعی از آغاز سال تشخیص را امتحان کنید و کشف کردن تنها جایی که بچه ها چقدر آنها را از دست داده؟”

تبلیغات

به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به سنبله در سراسر کشور آن هنوز نامشخص هنگامی که و برای چه ظرفیت مدارس دوباره باز خواهد شد. بسته شدن مدارس است که هنوز هم امن ترین انتخاب با توجه به گونه های ما در سیستم بهداشت و درمان (با بدترین هنوز رتبهدهی نشده است) اما از آنجا که کشور ما عمیق نشسته نژادی و طبقاتی تقسیم حتی پزشکی به ارمغان می آورد یک نوع متفاوت از درد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im