گرایمز نشان می دهد که نام مستعار او, آدرس او و ایلان کودک Æ X A-12 توسط

نه بسیار طولانی پشت Elon Musk و Grimes’ کودک Æ X A-12 به حال گرفته شده از اینترنت توسط طوفان merey با نام آن است. در مصاحبه اخیر خود جدید مامان Grimes نشان داد که او در واقع یکی دیگر از نام مستعار برای Æ X A-12 در خانه.

در حالی که صحبت کردن به بلومبرگ در مورد مشخصات خود را برای هنر و موسیقی Grimes همچنین نشان داد که او در تماس نوزاد Æ X A-12 به عنوان “کمی X’ در صفحه اصلی. آن است که هنوز nبرای شناخته شده است که آیا Elon Musk نیز با استفاده از همان نام کاربری و یا ترجیح می دهد کودک خود را با نام کامل.

Back on May 4, 2020, زمانی که Elon Musk خود را اعلام کرد نام کودک در توییتر نه یک فرد می تواند او را به طور جدی. نام Æ X A-12 تبدیل به یک الگوی رفتاری در اینترنت تا گرایمز در واقع رمزگشایی معنای نام و مردم ساخته شده بودند به این باور است که زن و شوهر در واقع نام بچه خود را به عنوان Æ X A-12.

صحبت کردن در مورد نام مشک گفته بود جو روگان که Æ خواهد بود تلفظ به عنوان “خاکستر”. Elon و Grimes تا به حال برای تنظیم نام کودک با توجه به قانون کالیفرنیا و در نتیجه بر روی کاغذ نوزاد خود را به نام X Æ یک-Xii.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net