گرندویو دختران خفه Fruita بنای تاریخی برای پیشبرد به چهار نهایی

بیش از حد قوی بیش از حد سریع است.

چهارم-کشت گرندویو گرگ خفه شده شماره 4 Fruita بنای تاریخی در شب جمعه مسدود کردن انکار و سرقت راه خود را به یک 77-38 پیروزی در 8 بسکتبال دختران در دنور سالن بزرگ است.

دوم پست لورن بتی به ثمر رساند و 12 از 31 امتیاز در سه ماهه اول به عنوان گرندویو (23-3) شتافت به 18-9 منجر شود و به طور پیوسته رشد آن را از وجود دارد.

که آیا آن را fronting منطقه بندی دو و یا سه گانه-teaming, Fruita تمام سعی خود را می تواند به محدود کردن 6-پا-7 بتی در پست. مهم نیست که او هنوز غرق 15-از-18 عکس شروع با دو سطل در بلوک پایین در باز کردن 50 ثانیه.

“او یک ویژه بچه وجود دارد بدون شک در مورد آن” Grandview مربی جاش Ulitzky گفت.

در انتهای دیگر این فعال آغوش گرگ ها مورد آزار و اذیت Fruita (23-3) به 18 گردش آنها به عنوان متصلب تا 15 دزد و هفت بلوک. بتی اختصاص چهار دومی و همچنین برداشت 12 ریباند از جمله هفت تن در حمله نهایی.

“آنها در هر موقعیت و ما نمی, و آنها بازی واقعا تهاجمی و فیزیکی” Fruita مربی مایکل چاه گفت. “این یکی از چیزهایی که ما نمی بینیم و به طور منظم در غرب شیب.”

گارد بیلی Rigsby led Fruita با 16 امتیاز. اما Callie آلن تیم پیشرو گلزن ورود به بازی موفق فقط شش به عنوان Wildcats برگزار شد به خود دوم-پایین ترین نمره خروجی از فصل.

Marya Hudgins اضافه شده 13 امتیاز برای Grandivew که چهره یا شجاعت مسیحی یا فسیلی ریج در پنجشنبه آینده را نیمه نهایی در دنور سالن بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de