Grain elevators به عنوان صفحه نمایش فیلم? طرف داستان را پوشش می دهد RiNo در سفارشی فیلم های هنر دیجیتال

هنرمند الا ونس را “طلایی بعد از ظهر” صفحه نمایش به عنوان بخشی از داستان جانبی’ 2019 قسط در RiNo. (ارائه شده توسط درشکه چهار چرخه روابط عمومی)

بسیاری از هنرمندان در خیابان خطر زندگی خود را به emblazon بین خروجی و قطار با کار خود را در حالی که گالری امیدوار ممکن است زحمت تمام طول زندگی خود را برای رسیدن به این نوع از مخاطبان که طراحان بیلبورد را برای اعطا.

برای چند سال گذشته آنها بوده است جلسه ای در وسط (از ساختمان است که) در رودخانه شمالی و هنر منطقه است.

اگر شما بروید

طرف داستان است. رایگان, عمومی, کوتاه-جشنواره فیلم 6-10 شب, شبانه, Feb. 28-6 مارس. مکان های مختلف در رودخانه شمالی هنر منطقه در دنور. بازدید sidestoriescolorado.com برای تعاملی, نقشه, راهنماهای صوتی و بیشتر.

“به عنوان یک هنرمند آن را بسیار شگفت انگیز به شما تصاویری پیش بینی شده که در مقیاس” لاولند مبتنی بر Kendra Sav گفت: از کار خود را در سال گذشته داستان جانبی جشنواره است که روشن سرسخت میلز’ grain elevators. “منظورم این است که شما نمی توانید که در مقیاس بزرگ در هر یک گالری یا موزه. آن را فقط بزرگ است. اما آن را نیز دلهره آور در ابتدا.”

سومین سالانه داستان جانبی جشنواره است که بازگشت به RiNo Feb. 28-6 مارس به ارمغان می آورد “سینمایی هنر به شهری بیرونی” به عنوان سازمان دهندگان قرار داده و آن را با طرح ریزی کوتاه, سفارشی ساخته شده, فیلم های بر روی سطوح خارجی در سراسر ران و رشد سریع منطقه درست در شمال مرکز شهر دنور.

علاوه بر رایگان فیلم های نمایش در دو طرف ساختمان نقشه های تعاملی از قابل پیاده مسیر صوتی بینش از سازندگان مختلف غذایی و نوشیدنی و خرید ویژه در منطقه کسب و کار (تمام جزئیات در sidestoriescolorado.com) طراحی شده برای جذب افراد به این منطقه در غیر این صورت آرام زمان از سال است.

این هر دو یک تزریق از چشم ظاهر و تاکتیک های بازاریابی گفت: خالق و توسعه دهنده املاک و مستغلات فیونا آرنولد. او ثابت بودجه سال جاری در $150,000 از جمله $5,000 که هر یک از هشت هنرمندان (مجسمه سازان, فیلم سازان, هنرمندان دیجیتال و غیره.) دریافت به تولید خود کار می کنند.

RiNo را در سطح بین المللی شناخته شده له جشنواره که به معرفی ده ها تن از جدید نقاشی های دیواری به این منطقه هر سال به دنبال یک شبیه هنر-بازرگانی مسیر. اما برای سال سوم از سمت داستان وجود خواهد داشت یک لفظ جلسه-in-the-middle آرنولد گفت.

“اولین سال ما آن را در شرق RiNo چون برایتون (بلوار) بود که هنوز هم تحت ساخت و ساز” گفت: آرنولد رئیس جمهور دلیل توسعه دهندگان. “سال دوم با برایتون باز بودن ما تصمیم به سعی کنید آن منطقه است. در این سال انجام می شود هر دو طرف از آهنگ قطار از زپلین ایستگاه و در سراسر پل به شرق RiNo طرف.”

در واقع آرنولد گفت, خصوصی, باز, حزب شب برگزار خواهد شد و مننفر تحت پوشش پل است که دهانه آهنگ. او و تیم او از جمله فیلمساز پاتریک هاکت انتخاب محل بر اساس walkability (به منظور حفظ تمام فیلم های نزدیک به هم) و اندازه و در دسترس بودن و بزرگ دیوار خالی (که هستند و چند دور بین زیر له ترین سال). هاکت و سپس طرح های چیدمان رویداد, امنیت, مجوز, سفارشات تجهیزات و نصب و تست قطعات.

“شما پیدا کنید من تمام هفته مطمئن شوید تمام پروژکتور مشغول به کار هستند” هاکت گفت: “و تسهیل رفع اگر آنها نیست.”

تخته سنگ-بر اساس هنرمند لورل کوهن با این نسخهها کار در کنار او داستان قطعه “موجود” به تصویر می کشد که “یک RiNo هیولا بصری الهام گرفته کلرادو محیط طبیعی و RiNo صنعتی, تاریخچه” با توجه به سازمان. (ارائه شده توسط درشکه چهار چرخه روابط عمومی)

در این سال هشت هنرمندان برجسته ارائه یک ترکیب جدید و بازگشت نام — لورل کوهن Xadie Janes آنتونیو تام لودلو ناتالی Einterz آنت Isham فیلیپ فالکنر, Kendra Sav و دانیل ثبات که سفارشی-ایجاد فیلم های خود را به دیوار خود را و مکان اغلب با تم های مربوط به تاریخچه ساختمان (دیدن عناوین مانند “کلرادو Peeks,” “کلرادو کریستال غار” و “عشق ساعت”).

“سال گذشته من بوم بود واقعا بزرگ grain elevators گفت:” Sav “بنابراین من یک قطعه در اطراف محور آرد. آن را بسیار انتزاعی بسیار سورئال اما داستان رشد گندم و تبدیل آن به گل و نان و دونات در پایان.”

برای این سال Sav ایجاد “سفر جاده” یک تعاملی کار است که به بررسی سایه ها و سایه به نمایش در 35 خیابان و برایتون بلوار.

“آنچه که من امیدوار هستم این است که مردم در واقع می تواند به بازیگران خود را در سایه آن,” او گفت:. “من در شرکت ابرنواختر در دنور تئاتر منطقه ای (هنر دیجیتال جشنواره در صفحه نمایش LED) و چراغ شب (3-D, نقشه برداری پروجکشن, در مرکز شهر, D&F Clocktower) اما این ممکن است تنها که در آن شما در واقع می تواند تبدیل به بخشی از آن.”

همچنین همانطور که اشاره شد یکی از بزرگترین صفحه نمایش در هر نقطه. نه تنها می تواند RiNo بازدید کنندگان را ببینید قطعات به صورت رایگان, اما مردم قایقرانی در RTD دانشگاه کلرادو یک خط راه آهن رفت و آمد را می توانید یک نگاه اجمالی از کار که آیا آنها در حال رهبری به مرکز شهر اتحادیه ایستگاه و یا فرودگاه بین المللی دنور. این نوع از قرار گرفتن در معرض می تواند هزینه میلیون ها نفر برای خرید معمولی در کمپین های تبلیغاتی.

بزرگ دیوار خالی بسیار سخت تر برای پیدا کردن در RiNo این روز از آنها استفاده می شود, سمت, داستان دهندگان گفت. (ارائه شده توسط درشکه چهار چرخه روابط عمومی)

“تلاش برای اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم می آیند و از دیدن هنر بر کسی که راه رفتن در اطراف است که تقریبا غیر ممکن است” آرنولد گفت. “اما یکی از معیارهایی از موفقیت است که چگونه بسیاری از افراد درگیر با آن را در وب سایت و رسانه های اجتماعی و چگونه بسیاری از مردم امکان استفاده از خرید-یک-دریافت-یکی-رایگان و دیگر ارائه می دهد در کسب و کارهای کوچک.”

در این سال آنها عبارتند از: RiNo بزرگ تقسیم Brewing Co., مسخره دم کوئینز یازده رودخانه شمال آبجوسازی و آیرنتن.

این رویداد نمی خواهد بدون آنها وجود داشته باشد. در حالی که طرف داستان گیر است نسبتا متوسط $150,000 بودجه بیش تاریخچه آن — بودجه توسط بهار توسعه دهندگان مارتین خانواده بنیاد RiNo هنر منطقه کلرادو از فیلم و تلویزیون رسانه ها و دنور, فیلم جامعه — در این سال حامیان مالی جدید شامل بزرگ تقسیم بازدید دنور و Bigsby را حماقت که همه در حال اهدای مواد غذایی و نوشیدنی به خصوصی باز شب VIP ،

هنری ارسالی باید برگزار ثابت با آرنولد گزارش نزدیک به 80 ارسالی در این سال مشابه 2019. یک هیئت منصفه از جمله مریم Lester (مارتین بنیاد خانواده) مت Campbell (دنور فیلم), لیز تری دولان (موزه هنر دنور) و مریل رودریگز-مک گیل (کلرادو از فیلم تلویزیونی رسانه ها) و سپس برداشت کنندگان است.

هشت به نظر می رسید مانند یک شماره خوب دوباره آرنولد گفت. هدف او این است که به رشد به عنوان بزرگ و به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما به سنگ تیز کردن رویداد سال بیش از سال برای ایجاد یک تنگ تر و رضایت بخش تر را تجربه کنند.

سرسخت آسیاب دانه آسانسور ارائه یک صفحه نمایش برای طرف داستان است. (ارائه شده توسط درشکه چهار چرخه روابط عمومی)

“در زمستان ما گردشگران از آمدن به کلرادو برای رفتن به کوه و بسیاری از آنها به طور فزاینده ای به ماندن در دنور به عنوان خود را در مقصد” آرنولد گفت. “زمستان ما می تواند نسبتا خفیف تا به چیزی شبیه به این انجام دهید در شب — حتی در ماه فوریه یا مارس — تشویق مردم به دریافت و مشاهده این شهرستان است. و به ما آموخته ام یک شهر پر جنب و جوش است که با یک هنر پر جنب و جوش-صنعت گردشگری است.”

برای Daisy آن را هنری رویا به حقیقت می پیوندند اما به طور خلاصه.

“این چنین یک راه جالب برای گرفتن زمان و برگزاری آن به صورت کمی این فرم از هنر است که وجود دارد برای یک لحظه و سپس رفته بود,” او گفت:. “چیزی جادویی در مورد آن است که در آن ما نشان دهنده زندگی خود را در راه. تنها چیزی که دائم ‘ است بوم.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>