درجه بندی هفته: زمان شروع به حکاکی Bol Bol را 2020-21 تازه کار جایزه سال?

خوش آمدید به نسخه افتتاحیه آنچه را برای تبدیل شدن به یک هفته از ویژگی های اینجا از دنور پست ورزشی گروه بندی این هفته است.

هر شنبه در این فضا ارادتمند شما خواهد دست از نمرات به تیم ورزشکاران لیگ و/یا چهره های ورزشی از سراسر صدمین دولت است. لطفا بی اعتنایی است که من در واقع یک شکست خودم. من نظرات و من باید آنها را به اشتراک بگذارید.

در حال حاضر به نمرات…

Bol Bol — A+

حتی اگر شما یکی از خوش شانس Denverites که در واقع ارتفاع ورزشی, همه شما تا به حال انجام شده بود رفتن به توییتر به اب و تاب زیاد در سرخوشی از قطعات rookie Bol Bol را (نوع) NBA اولین روز چهارشنبه.

آن بود که پس از یکی از شش بلوک های خاص — یکی از 7-پا-2 جلو جمع کردن شیشه dribbled تا دادگاه و معمولی انداخت در سبد برای یک pull-up 3 — که کامپیوتر واقعا شروع به گرفتن نگه دارید. در یک نقطه, NBA آمار muckety سرگین حتی فکر با صدای بلند در مورد بولو را واجد شرایط برای بعد سال تازه کار جایزه سال (پس از شما می دانید که او هنوز برای بازی واقعی بازی NBA).

حرکت بیش از مایکل پورتر جونیور قطعات طرفداران قلب متعلق به یک عشق جدید: مردی که نامش را خیلی خوب شما رو به آن می گویند دو بار.

البته لیگ مواد مخدر آزمایش بولو او پس از 16 نقطه 10-دوباره بجای اول برگشتن شش بلوک ابرنواختر در برابر واشنگتن ویزاردز. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟ هیچ کس باید دسترسی به اسب شاخدار DNA.

NHL — C-

NHL ساخته شده چیز زیادی سخت تر در بهمن و ستاره rookie Cale ماکار از آن مورد نیاز برای این هفته است.

نه اجازه می دهد Avs به اذعان چه بود بیمار خود را defenseman — حتی در مبهم “پایین بدن آسیب” حس ما به عادت از کلرادو — NHL چپ آن را باز کنید به حدس و گمان برای چند روز یا نه ماکار بود COVID-19.

اگر من یک مرد شرط بندی — و در کلرادو, من در حال حاضر می تواند — من می خواهم می خواهم کمی وضوح بیشتر از “نا مناسب” برای تمرین.

سپس دوباره عذر به نظر می رسد راه جهان این روز است. این قطعات فقط به صرف چند هفته گذشته تظاهر آنها گم شده و تقریبا نیمی از تیم خود را در اورلاندو است.

رشته کوه های راکی — C+

هر کس باید کسی که آنها را دوست دارد مانند رشته کوه های راکی عشق درو Butera.

چه کسی اهمیت میدهد اگر او به دنبال در مندوزا با .175/.250/.281 اسلش خط دو فصل گذشته در بنفش پینستریپس? اگر شما رو به یک سوم جالب توجه در این وحشی 60-بازی MLB فصل اجازه دهید آن را می شود کسی که دسته کوزه با مدرن روز سقوط دیویس نمایی (من فقط رفتن به فرض پس از او به ندرت نقش).

در سمت به علاوه به نظر می رسد ما در حال گرفتن یک 16-تیم MLB حذفی براکت. بنابراین همه رشته کوه های راکی باید انجام دهید این است به طور متوسط. و همه ما می دانیم که آنها می توانید انجام دهید که.

کوه غرب رسانه — D+

بیایید ببینید ایالتی کلرادو تیم ملی فوتبال …

+ پیش فصل همه-غرب کوه کنفرانس توهین آمیز بازیکن سال وارن جکسون

+ دوم بیشتر پیش فصل همه MWC انتخاب در این کنفرانس با San Diego State),

+ سابق نبراسکا استخدام در کارفرمایی که می رسن آن است.

و کنفرانس رسانه cognoscenti برداشت داز را دیدن به پایان پنجم از شش تیم در MWC کوه بخش است ؟

چیزی را اضافه کنید.

همه روی Daz آموزش خانم ها و آقایان. آن را برای رفتن به یک سال 2020 است.

(به عنوان اگر آن را ندارد در حال حاضر.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de