درجه بندی Broncos’ روز 2 NFL draft: پست ورزشی کارکنان وزن در, دوم, سوم, دور

علامت Kiszla

درجه:D+

اوه پسر. جان Elway در زمان سفر به نیمه تاریک ماه. هنگامی که انتخاب قطعی و بدیهی در شماره 46 بود آلاباما گوشه Trevon Diggs, Broncos در زمان KJ Hamler یک ضربه returner. بیایید امیدواریم که لوید Cushenberry موجب صرفه جویی در شب بد.

Sean کیلر

درجه: C-

عزرا کلیولند در مقابله با. Jaylon جانسون و Trevon Diggs در cornerback. ویلی گی جونیور در داخل linebacker. جان Elway می تواند تا به حال هر یک از آنها را در شماره 46 — و او رفت و با هنری Ruggs مطلب KJ Hamler به جای. سال گذشته در دور دوم ذخیره Broncos’ بیکن. در حال حاضر Elway نیاز به یک روز خوب 3 به دنور backsides از آتش است.

کایل نیومن

درجه: C-

جان Elway را انتخاب کنید از یکی دیگر از wideout در دور دو بود گیج حتی اگر یکی می داند انگیزه خود را برای اطراف درو قفل با به عنوان بسیاری از سلاح های که ممکن است. و حتی اگر لوید Cushenberry ثابت می شود یک سوم دور سرقت بر اساس اکثر تحلیلگران رتبه بندی cornerback مایکل Ojemudia گرفته شد بیش از حد بالا است.

جو Nguyen

درجه: C

این Broncos برخی از شانس خوب با مرکز لوید Cushenberry در حال سقوط به آنها در دور سوم. گیرنده KJ Hamler فراهم می کند مورد نیاز سرعت بود اما یک سوال انتخاب در دور دوم به خصوص با دیگر فشار دادن نیاز به پر کردن. Cornerback مایکل Ojemudia و دفاعی در مقابله با McTelvin Agim اضافه کردن عمق به فهرست.

Ryan O’Halloran

درجه: C-plus

دیدن LSU مرکز لوید Cushenberry سقوط آنها را در دور سوم (شماره 83 کلی) ذخیره شده شب برای Broncos. مصرف Penn State گیرنده KJ Hamler (شماره 46) یک شب پس از جری Jeudy بود قابل بحث و برخی از رتبه های تا به حال آیووا cornerback مایکل Ojemedia (شماره 77) به عنوان روز 3 انتخاب کنید.

مت شوبرت

درجه: B-

تصمیم عجیب و غریب توسط Elway با یکی دیگر از گیرنده گسترده با دنور-دور دوم انتخاب به خصوص با دیگر حفره التماس پر شود. اما به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت: گرفتن مرکز لوید Cushenberry در شماره 83 جامد دنور شروع O -, خط, در حالی که CB مایکل Ojemudia و DT McTelvin Agim ارائه عمق در نقاط مناسب — حتی اگر سابق ممکن است یک برسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de