دولت به توزیع رایگان مواد غذایی سبوس دار به 8 کرور کارگران مهاجر برای دو ماه

این مرکز در روز شنبه اعلام کرد که آن را توزیع رایگان مواد غذایی غلات و حبوبات به بیش از 8 کرور کارگران مهاجر که تحت پوشش ملی امنیت غذایی عمل می کنند و یا دولت طرح عمومی سیستم توزیع (PDS) کارت در 5 کیلوگرم در هر ماه به مدت دو ماه.

اتحادیه وزیر امور فروش و مواد غذایی و توزیع Ram, Vilas Paswan از اعلام در تعامل خود را با فشار از طریق ویدئو کنفرانس در دهلی نو.

Paswan گفت که برای کاهش اسفبار مهاجران در طول COVID-19 وضعیت و همچنین اطمینان از در دسترس بودن مواد غذایی سبوس دار به آنها و خانواده های آنها 8 LMT از غلات اختصاص داده شده به استانها/UTs و دولت هند خواهد شد و کل هزینه در حساب از جمله توزیع از جمله حمل و نقل درون دولت و نمایندگی های حاشیه و غیره.

او در ادامه گفت که وزارت امور خارجه/UT عاقلانه تخصیص سفارشات صادر شده است. “تخصیص شده است در نظر گرفتن 10 درصد از کل تعداد بهره برداران تحت پوشش NFSA در یک حالت خاص/UT. شناسایی سود و توزیع مواد غذایی سبوس دار به چنین ذینفع خواهد بود که مسئولیت دولتی مربوطه/UT, دولت,” او گفت:.

وزیر بیشتر اطلاع داد که ایالات متحده/UTs شده اند درخواست برای قرار دادن در محل یک مکانیسم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را پس از به طور کامل توزیع اختصاص داده و مواد غذایی سبوس دار با وزارت مواد غذایی و توزیع و در الگوی مصوب در مورد PMGKAY. “ایالات متحده/UTs مارس گزارش توزیع اطلاعات با مانده/تعادل مواد غذایی, دانه, اگر هر گونه به این بخش بعد از 15 جولای سال 2020” او گفت:.

Paswan گفت که او را به تشکیل یک جلسه با همه دولت/UT مواد غذایی وزیران هفته آینده به بررسی توزیع مواد غذایی سبوس دار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de