دولت مجموعه COVID-19 واقعیت واحد بررسی برای جلوگیری خبر جعلی در coronavirus

دولت با راه اندازی یک پورتال برای جلوگیری از تهدید اخبار جعلی و برای روشن کردن هر گونه شک و تردید در مورد کوروناویروس بحران در هند.

به نام COVID-19 واقعیت بررسی واحد پورتال ساخته شده است توسط مطبوعات اداره اطلاعات وزارت اطلاعات و پخش خواهد شد و توان عملیاتی از صبح روز 2 آوریل به دریافت پیام ها از طریق ایمیل و پاسخ در زمان سریع.

طبق بیانیه مطبوعاتی وزارت بهداشت راه اندازی گروه فنی متشکل از افراد حرفه ای از AIIMS ، برای روشن کردن هر گونه شک و تردید در ذهن عموم مردم در هر جنبه های فنی از COVID 19.

“این کابینه تا امروز نوشته شده است را به همه دولت های ایالتی اطلاع آنها از قانون اساسی از 11 توانمند گروه های تحت مدیریت بحران عمل با برش روشن اختیارات برای تصمیم گیری در جنبه های مختلف مدیریت COVID 19 با یک درخواست به توسعه شبیه ساز در سطح دولت” این بیانیه همچنین می افزاید.

وزارت بهداشت نیز با صدور دستورالعمل برای مقابله با مسائل روانی در میان مهاجران و دولت خواسته شده است به شرکت داوطلبان برای نظارت بر رفاه فعالیت های مهاجران.

مطبوعات اداره اطلاعات را انتشار یک بولتن روزانه در 8 ساعت در هر روز برای اطلاع رسانی در مورد دولت در تصمیم گیری ها و تحولات و پیشرفت در COVID-19. اولین بولتن منتشر شده در پنج شنبه شب در 6.30 PM.

دیوان عالی کشور بود و در روز سه شنبه (31 مارس) به کارگردانی مرکز برای راه اندازی یک پورتال به انتشار اطلاعات در زمان واقعی در coronavirus بحران در عرض 24 ساعت. پورتال مقابله با اخبار جعلی که باعث ایجاد وحشت در میان مردم است.

رعایت که وحشت را از بین ببرد زندگی بیشتر از این ویروس خود apex دادگاه خواسته دولت به آموزش مشاوران و رهبران جامعه از همه ادیان برای آرام کردن مهاجران و مراقبت از خود غذا و سرپناه و نیازهای پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im