دولت منتشر جایگزین تقویم دانشگاهی در پی coronavirus مستند

به عنوان کل کشور همچنان تحت کامل مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادیه وزارت توسعه منابع انسانی (MHRD) در روز پنج شنبه منتشر شد یک جایگزین تقویم دانشگاهی به طوری که فعالیت های آموزشی می تواند انجام در خانه.

اعلام تقویم وزیر آموزش و پرورش رامش Pokhriyal ‘Nishank’ گفت که در آن توسعه داده شده توسط NCERT تحت هدایت MHRD و با هدف درگیر شدن دانش آموزان با کمک از پدر و مادر و معلمان است.

وزیر همچنین گفت که این تقویم را فراهم می کند دستورالعمل به معلمان در استفاده از فن آوری های مختلف ابزار های رسانه های اجتماعی و ابزارهای موجود برای ترویج آموزش و پرورش در سرگرم کننده پر, جالب, راه هایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط یادگیرنده برای یادگیری و حتی در حالی که در خانه است.

تقویم طول می کشد را به حساب سطوح مختلف دسترسی به این ابزار از جمله تلفن همراه, رادیو, تلویزیون, اس ام اس های مختلف و رسانه های اجتماعی. در یک وضعیت که در آن امکانات اینترنت در دسترس نیست و یا کسی است که قادر به استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی مانند WhatsApp, Facebook, Twitter و یا گوگل و…. تقویم توضیح می دهد که چگونه معلمان می توانند بیشتر به راهنمای آنها را از طریق اس ام اس یا تماس.

پدر و مادر انتظار می رود برای کمک به ابتدایی مرحله دانش آموزان به اجرای این تقویم.

تقویم را پوشش تمام کلاس از من-XII و مناطق موضوع. آن را نیز رفع میکند به نیاز همه بچه ها از جمله کسانی که با نیازهای ویژه. کتاب های صوتی رادیو, برنامه ها و تصویری برنامه گنجانده خواهد شد.

این همچنین شامل یک هفته-طرح عاقلانه متشکل از جالب و به چالش کشیدن فعالیت های, با اشاره به موضوع/فصل گرفته از برنامه درسی یا کتاب درسی Pokhriyal گفت. مهمتر از همه این نقشه ها تم ها با نتایج یادگیری کمک می کند که به منظور تسهیل معلمان/والدین برای ارزیابی پیشرفت در یادگیری کودکان و همچنین به فراتر از کتاب های درسی ،

همراه با موضوع تقویم نیز پوشش می دهد فعالیت هایی مانند تمرینات بدنی و ریاضت و همچنین به عنوان استراتژی برای کاهش اضطراب در میان دانش آموزان و والدین. این فعالیت ها مطرح در طبیعت است و نه تجویزی و دنباله ای نیست اجباری هم گفت: وزیر.

تقویم خواهد بود منتشر شده از طریق کانال های DTH و همچنین به عنوان به خوبی به عنوان کنفرانس با SCERTs, معاونت آموزش SCERTs, Kendriya Vidyalaya Sangathan, NavodayaVidyalayaSamiti, CBSE, دولت, مدرسه, آموزش, تابلوهای, و غیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im