دولت باز به پیشنهادات برای اجرای بهتر ‘Vivad se Vishwas’ طرح: CBDT رئیس

مالیات بر درآمد استیناف دادگاه (ITAT) در روز دوشنبه برگزار می شود نشست اعضای آن از طریق ویدئو کنفرانس.

ریاست دادگستری PP Bhatt, رئيس جمهور از ITAT کنفرانس برگزار شد بیش از “موضوع مالیات مستقیم Vivad Se Vishwas عمل 2020′. نمایندگان از سراسر کشور حضور داشتند بحث و گفتگو از طریق ویدئو کنفرانس.

با توجه به آزادی مطبوعات و عدالت Bhatt با تاکید بر نیاز ذینفعان مشارکت در حل اختلاف جایگزین مکانیزم و توضیح داد که علاقه زیادی بودن evinced توسط دولت مرکزی برای ایجاد اختلاف-رایگان سیستم جمع آوری مالیات.

کامپیوتر Mody رئیس CBDT توضیح داد: هدف این طرح و توضیح به مخاطبان است که دولت به عنوان به خوبی به عنوان هیئت مدیره انجام عظیم ورزش با توجه به پیشنهادات از هر گوشه به صورت پیشنهاد مناسب اصلاحات مربوط به قانون و همچنین روشن شدن شک و تردید راه پاسخ به سوالات متداول. و اشاره کرد که هیچ طرح می تواند تصور با تمام کمالات او مطمئن است که دولت و هیئت مدیره باز برای پیشنهادات و نظرات از هر ذینفعان برای اجرای بهتر این طرح در آن نامه و روح و روان.

انتشار در ادامه گفت که یک نماینده از هر یک از ده بار انجمن های شرکت کننده در بحث و مذاکرات با ساخت چند مهم پیشنهادات خود را برای اجرای موثر این طرح و همچنین به دنبال شفاف سازی در رابطه با برخی از نمایش داده شد که به هسته اصلی اجرای این طرح است.

نمایندگان انجمن های نوار به اتفاق آرا به این عقیده است که این طرح به خودی خود یک قطعه فوق العاده از قوه مقننه است که پس از یک مدت زمان طولانی. آنها بیان یک احساس است که این ابتکار منحصر به فرد از برگزاری جلسه فنی با ITAT خواهد یک راه طولانی در تسهیل اجرای این طرح و تخصص از سخنرانان در مورد این موضوع منعکس شده در برخورد با موضوع و حال پرتاب یک نور جدید در درک تفاوت های ظریف, انتشار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de