دولت راه اندازی SWADES طرح برای شغل به بازگشت سرخپوستان از خارج از کشور

دولت راه اندازی یک ابتکار جدید SWADES (کارگران ماهر ورود به پایگاه داده برای اشتغال و پشتیبانی) برای انجام یک مهارت نقشه برداری, ورزش و ارائه فرصت های شغلی برای بازگشت شهروندان تحت Vande بهارات ماموریت.

این یک ابتکار مشترک وزارت توسعه مهارت و کارآفرینی وزارت هواپیمایی کشوری و وزارت امور خارجی است که با هدف ایجاد یک پایگاه داده از شهروندان واجد شرایط بر اساس skillsets و تجربه به ضربه بزنید و به تحقق تقاضای هند و شرکت های خارجی دولت گفت: در آزادی مطبوعات.

اطلاعات جمع آوری شده به اشتراک گذاشته خواهد شد با این شرکت برای قرار دادن فرصت های مناسب در کشور است.

“بازگشت شهروندان ملزم به پر کردن یک آنلاین SWADES مهارت های کارت. کارت را تسهیل یک چارچوب استراتژیک برای ارائه بازگشت شهروندان با مناسب فرصت های اشتغال از طریق بحث و گفتگو با ذینفعان کلیدی از جمله وزارت امور خارجه, دولت, صنعت, انجمن ها و کارفرمایان. MSDE اجرای بازو ملی مهارت شرکت توسعه (NSDC) است و حمایت از اجرای پروژه” وزارت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

اظهار نظر در این طرح Dr Mahendra Nath Pandey, Union, وزیر توسعه مهارت و کارآفرینی گفت: “این تست بار و آن را بسیار مهم است که کل کشور با هم می آید و پشتیبانی از مرکز در تلاش های خود برای مقابله با چالش های ناشی از رکود اقتصادی ناشی از COVID – 19 بیماری همه گیر. ما را خوشحال و برای همکاری با وزارت هواپیمایی کشوری و وزارت امور خارجی برای انجام این مهارت نقشه برداری از خارج از کشور بازگشت شهروندان تحت Vande بهارات ماموریت. با الهام از Hon’ble نخست وزیر شری نارندرا مودی چشم انداز امنیت و رشد برای همه, اطلاعات جمع آوری شده از طریق SWADES کارت مهارت کمک خواهد کرد که شهروندان با چشم انداز کار و پل تقاضا-عرضه شکاف است.”

این طرح راه اندازی شده است به عنوان بسیاری از شهروندان هند در حال بازگشت به خانه و بسیاری از شهروندان مواجه با قطعیت در مورد آینده خود را به فرصت های اشتغال به عنوان گسترش COVID-19 سراسر جهان تا به حال مهم اقتصادی با هزاران نفر از کارگران دست دادن شغل خود و صدها نفر از شرکت های تعطیل در سطح جهان است.

Lakhs از شهروندان ثبت نام کرده اند در حوزه های مختلف ماموریت های هند درخواست برای بازگشت به کشور و تا کنون بیش از 57,000 مردم در حال حاضر به بازگشت به کشور تحت Vande بهارات ماموریت.

صحبت در SWADES ابتکار اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: “هنگامی که ما آغاز شده Vande بهارات ماموریت ما مشاهده شده است که بسیاری از ما در خارج از کشور کارگران بازگشت به هند به دلیل از دست دادن شغل, داشتن, بین المللی, مجموعه مهارت و تجربه است که می تواند از ارزش های بزرگ برای بازارهای داخلی و بین المللی. ما رسیده به MSDE برای ایجاد یک پورتال آنلاین برای جمع آوری بانک اطلاعاتی از این کارگران است. برای اطمینان از انتشار اطلاعات در SWADES کارت مهارت در پرواز, اطلاعیه های ساخته شده توسط Air هند و هوایی هند اکسپرس که عامل پروازهای تحت Vande بهارات ماموریت. فرودگاه اقتدار هند و خصوصی دیگر فرودگاه ها نیز قرار داده تا بنر/standees و تابلوهای دیجیتال به اطمینان حاصل شود که همه ما مهاجران بازگشت از خارج از کشور می تواند در مورد این ابتکار است.”

اظهار نظر در امور خارجی وزیر Subrahmanyam Jaishankar گفت: “از نظر جهانی اضطراری ناشی از بی سابقه ای گسترش این رمان Coronavirus ما متعهد به ارائه هر امکان پشتیبانی به ما شهروندان رشته در خارج از کشور و چالش هایی که با آنها روبرو هستند به علت از دست دادن شغل. ما باید به طور فعال ترویج SWADES مهارت کارت ابتکار از طریق سفارتخانه های ما بالا/ کمیسیون/کنسولگری در سراسر کشورهای مختلف است. ابتکار عمل را در به کارگیری از بازگشت به هند نیروی کار مطابق با مجموعه مهارت های خود را.”

به صورت آنلاین در دسترس است www.nsdcindia.org/swades به جمع آوری جزئیات مورد نیاز از بازگشت شهروندان است. این SWADES مهارت های فرم (آنلاین) را به دست آورد در حدود 7000 ثبت نام تا 2 ساعت ژوئن 3 پس در حال زندگی می کنند ساخته شده در مارس 30.

در میان اطلاعات جمع آوری شده تا کنون کشورهای برتر از جایی که شهروندان در حال بازگشت هستند, امارات متحده عربی, عمان, قطر, کویت و عربستان سعودی است. به عنوان در هر مهارت نقشه برداری این شهروندان شده بود در درجه اول شاغل در بخش هایی مانند نفت و گاز و ساخت و ساز و گردشگری و مهمان نوازی خودرو و حمل و نقل هوایی.

داده ها همچنین نشان می دهد که ایالات متحده که نشان داده اند بالاترین بازگشت به کار هستند تامیل نادو, Maharashtra, Karnataka و Telangana.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>