دولت راه اندازی AI-طراحی نرم افزار تلفن همراه به ارائه رایگان آزمون های ساختگی برای JEE Main, NEET 2020

به منظور تسهیل نامزدهای دسترسی به با کیفیت بالا و تست های ساختگی برای امتحانات آینده مانند JEE برق و NEET 2020 از راحتی از خانه های خود اتحادیه توسعه منابع انسانی وزیر رامش Pokhriyal Nishank راه اندازی کرده است یک برنامه جدید تلفن همراه به نام “آزمون ملی Abhyas’ (NTA).

این نرم افزار توسعه داده شده توسط ملی تست آژانس (NTA) پس از تقاضا پدید آمده برای ساخت تا از دست دادن به دانش آموزان با توجه به بسته شدن نهادهای آموزشی و NTA آزمون-تمرین مراکز (TPCs) با توجه به ادامه مستند.

“این موقع راه اندازی طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ دانش آموز سمت چپ در پشت در قرار گرفتن در معرض برای تمرین تست به خصوص زمانی که دانش آموز از دست دادن با توجه به بسته شدن از موسسات آموزشی است که برای جبران و NTA آزمون-تمرین مراکز بسته با توجه به Covid-19 مستند” این HRD گفت: در این مناسبت است.

دانش آموزان در سراسر کشور می توانید با استفاده از این برنامه برای دسترسی به کیفیت بالا و تست رایگان از هزینه به طور کامل آماده برای آینده JEE, NEET و دیگر امتحانات رقابتی.

در حال حاضر این برنامه تنها بر روی پلت فرم آندروید است و می توان از فروشگاه Google Play. دولت گفته است که از آن خواهد شد به زودی در iOS در دسترس به عنوان به خوبی.

دانش آموزان نیاز به ایجاد یک حساب کاربری رایگان پس از دانلود برنامه و سپس شروع به دسترسی به آزمون های ساختگی برای خود انتخاب معاینه. این آزمون را می توان به راحتی دریافت و تکمیل کردن خط به عنوان به خوبی. پس از تست کامل شده است دانش آموزان می توانید آنلاین رفتن دوباره به ارائه تست و مشاهده گزارش آزمون.

در یک مصاحبه مطبوعاتی به HRD وزیر گفت که NTA قصد دارد به انتشار یکی از جدید آزمون ساختگی در برنامه هر روز.

سال گذشته بیش از edutech به عنوان یک بخش شاهد بسیاری از نوآوری به خصوص در اعمال نفوذ فن آوری های پیشرفته مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین فراتر رفتن از ساده دیجیتال توزیع محتوای این وزارتخانه اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de