دولت مسائل دستورالعمل برای باز کردن 2′ در نیروی تا ژوئیه 31

دولت روز دوشنبه با صدور دستورالعمل برای باز کردن 2 یا فاز دوم “باز کردن” موثر از جولای 1-31 پس از بیش از دو ماه از سخت و مستند در سراسر کشور از coronavirus.

مستند باید همچنان به قوت خود باقی می ماند در مهار مناطق تا تاریخ 31 ژوئیه با توجه به دستورالعمل جدید. در مهار مناطق تنها فعالیت های ضروری اجازه داده می شود.

مدارس آموزشی و مربیگری موسسات پروازهای بین المللی, مترو, راه آهن, سینما, ورزشگاه, استخر, مذهبی, گردهمایی, در میان دیگران باقی می ماند ممنوع تا جولای 31, دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور گفت.

وزارت گفت: با صدور دستورالعمل های جدید برای باز کردن 2 تا از فعالیت بیشتر در مناطق خارج از مهار مناطق. دستورالعمل جدید را به اثر از 1 جولای و با این روند مرحله به مرحله re-opening فعالیت تمدید شده است بیشتر است.

دستورالعمل جدید هستند بر اساس بازخورد دریافتی از آمریکا و UTs و رایزنی های گسترده ای برگزار می شود با مرکزی مربوط به وزارتخانه ها و ادارات MHA گفت.

“مندرج در باز کردن 1 سفارش و دستورالعمل های صادر شده در 30.05.2020 برخی فعالیت های, به عنوان مثال, اماکن مذهبی و عبادتگاه های عمومی; هتل ها و رستوران ها و سایر خدمات هتل و مراکز خرید; اند مجاز از 8 ژوئن 2020 خارج مهار مناطق” این وزارت خانه در بیانیه ای گفت.

شب حکومت نظامی باید همچنان به قوت خود باقی می ماند بين 10:00 pm 5:00 صبح به جز فعالیت های ضروری و دیگر تسهیلات این دستورالعمل گفت. بیشتر تسهیلات در شب حکومت نظامی داده شده برای بدون درز برداری از واحدهای صنعتی در چند شیفت و جابجایی افراد و کالا در دولت ملی و بزرگراه های بارگیری و تخلیه محموله و حرکت افراد به مقصد خود را بعد از پیاده از اتوبوس و قطار و هواپیما.

مغازه ها بسته به منطقه خود می توانید بیش از 5 نفر در یک زمان. اما آنها باید برای حفظ کافی فاصله فیزیکی.

آموزش نهادهای دولت مرکزی و دولت اجازه خواهد داشت به تابع با اثر از 15 ژوئیه سال 2020 است. SOP در این زمینه صادر خواهد شد توسط بخش پرسنل و آموزش دولت هند است.

بین المللی مسافرت هوایی از مسافران مجاز شده است در صورت محدود تحت Vande بهارات ماموریت. بیشتر باز خواهد شد در یک کالیبره شیوه ای.

تمام فعالیت ها به جز موارد زیر مجاز خواهد بود در خارج از مهار مناطق:

مترو راه آهن, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, میله, سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه ادامه خواهد داد به ممنوع شود در هنگام باز کردن 2.0.

اجتماعی/ سیاسی/ ورزشی/ سرگرمی/ علمی/ فرهنگی/ مذهبی توابع و بزرگ دیگر جماعت نیز مجاز نیست.

“مستند همچنان باید اجرا صرفا در مهار مناطق تا 31 ژوئیه سال 2020 است. مهار مناطق مورد نیاز به دقت مشخص توسط دولت/ UT دولت با توجه به شامل گسترش COVID-19 بعد از توجه به دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MOHFW). در مهار مناطق سخت محیط کنترل باید حفظ شود و تنها فعالیت های ضروری مجاز” MHA گفت.

این مهار مناطق اطلاع داده خواهد شد در وب سایت های مربوطه منطقه جمع آوری و توسط دولت/UTs و اطلاعات نیز به اشتراک گذاشته شود با MOHFW.

متحده و UTs بر اساس ارزیابی خود از وضعیت ممکن است منع فعالیت های خاصی در خارج از مهار مناطق و یا اعمال چنین محدودیت تلقی لازم است. اما باید وجود داشته باشد بدون محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها. هیچ جداگانه مجوز/ تصویب/ e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای چنین حرکات.

استفاده از Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه ادامه خواهد داد برای تشویق شود.

به عنوان بخشی از دستورات ملی برای HLB-19 مدیریت پوشیدن صورت پوشش اجباری در اماکن عمومی در محل کار و در طول حمل و نقل.

اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای ادامه خواهد داد تا در اثر. افراد باید حفظ حداقل فاصله 6 فوت (2 گز کی درب) در اماکن عمومی. مغازه ها را تضمین فیزیکی فاصله میان مشتریان.

بزرگ تجمعات عمومی/ جماعت باقی می ماند ممنوع است. ازدواج مجامع مربوط نمی خواهد بیش از 50 نفر است. مراسم تشییع جنازه/ آخرین مناسک مربوط نمی خواهد که بیش از 20 نفر است. تف کردن در اماکن عمومی مجازات خواهد بود با خوب به عنوان ممکن است تجویز شده توسط دولت/ UT مقامات محلی مطابق با قوانین و مقررات. مصرف مشروب گرو بسته تنباکو اتا در اماکن عمومی ممنوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de