دولت شامل دگزامتازون در درمان پروتکل برای coronavirus بیماران

دولت در روز شنبه شامل استفاده از دگزامتازون یک کورتیکواستروئید دارو در درمان پروتکل برای COVID-19 بيماران در حد متوسط به موارد شدید.

به روز شده مدیریت بالینی پروتکل منتشر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده برای مدیریت coronavirus موارد در کشور که شامل توصیه به استفاده از دگزامتازون به عنوان یک جایگزین برای متيل پردنيزولون.

به عنوان دانش در مورد کوروناویروس در ادامه به افزایش تغییر پیشنهاد شد پس با توجه به آخرین شواهد موجود و کارشناس مشاوره.

دگزامتازون استفاده می شود اثرات ضد التهابی و ایمنی خواص است و مقرر شده در طیف گسترده ای از شرایط. آن شده است در COVID-19 بيمار در کارآزمایی بالینی و داشت موثر بر کسانی که به شدت بیمار است.

آزمایشات نشان داده اند که مرگ و میر کاهش می یابد و به حدود یک سوم بیماران در هواکش و حدود یک پنجم بیماران در درمان با اکسیژن است. این دارو همچنین بخشی از ملی, لیست داروهای ضروری (NLEM). همچنین به طور گسترده ای در دسترس است.

به روز شده در پروتکل شده است ارسال به تمام ایالات و UTs به ترتیبات لازم برای در دسترس بودن و استفاده از به روز رسانی پروتکل و دگزامتازون در سطح سازمانی نیز هست.

در ژوئن 14, اتحادیه وزارت بهداشت گفت: داروی ضد ویروسی Remdesivir گنجانده شده است که به عنوان یک “تحقیقاتی درمانی” تنها برای محدود اضطراری استفاده در COVID-19 بيمار.

وزارت به اشتراک گذاشته شده به روز شده در مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19 که در آن مواد مخدر Remdesivir گنجانده شد به عنوان یک “تحقیقاتی درمانی” تنها برای محدود اضطراری با استفاده از اهداف همراه با برچسب استفاده از توکلیزوماب و نقاهت پلاسما.