دولت برای راه اندازی حراج تجاری برای استخراج از معادن زغال سنگ در ژوئن 18

دولت راه اندازی خواهد شد حراج از معادن زغال سنگ به صورت تجاری معدن با موضوع “رها کردن زغال سنگ: امید جدید برای ATMANIRBHAR بهارات” در ژوئن 18, 2020, وزارت ذغال سنگ گفت: در روز پنج شنبه.

نارندرا نخست وزیر شرکت خواهد کرد به عنوان رئیس مهمان در راه اندازی برنامه به توان عملا در دهلی نو برگزار شد.

“ما در حال راه اندازی اولین تجاری زغال سنگ در مزایده در کشور در ژوئن 18th. این رویداد خواهد شد graced PM @NarendraModi جی. آن است که چشم انداز خود را و ارشاد به #AtmaNirbharBharat در زغال سنگ. من افتخار می کنم که ما به خوبی در راه ما را برای رسیدن به آن” اتحادیه با وزیر ذغال سنگ و معادن Pralhad Joshi گفت: در یک صدای جیر جیر.

از آن خواهد شد یک روز تاریخی در زمانی که هند زغال سنگ بخش را رهایی از قید محدودیت به منشور جدید رشد این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

“به هند به تازگی در آغوش Atmanirbhar بهارات Abhiyan تحت رویایی و قاطع رهبری از نخست وزیر مودی زغال سنگ و معدن بخش آغاز شده است آماده سازی خود را در کشور آتما Nirbhar (متکی به خود) در معدن زغال سنگ از طریق اصلاحات ساختاری در بخش زغال سنگ ،

با توجه به دولت های تجاری معدن زغال سنگ در مزایده کاملا متفاوت از قبل رژیم محدود بخش استفاده و قیمت. در حال حاضر بدون محدودیت وجود دارد در همه.

پیشنهاد مزایده باید شرایط و ضوابط که بسیار لیبرال اجازه می دهد شرکت های جدید به شرکت در مناقصه فرآیند کاهش چشمگیر مقدار تنظیم مقدار در صف مقابل در برابر خانواده سلطنتی لیبرال کارایی پارامترهای برای تشویق انعطاف پذیری به operationalize معادن زغال سنگ و شفاف فرآیند مناقصه وزارت گفت.

علاوه بر این 100% سرمایه گذاری مستقیم خارجی از طریق مسیر به صورت خودکار مجاز است در بخش زغال سنگ.

موفق مناقصه نیز باید انعطاف پذیری در تولید زغال سنگ بر خلاف گذشته و ارائه مشوق هایی برای تولید اولیه و تبدیل به گاز زغال سنگ آن را گفت.

“معادن زغال سنگ فرایند حراج را دراز بنیاد قوی برای امنیت انرژی در کشور با تولید اضافی زغال سنگ ارائه مقیاس بزرگ اشتغال و فرصت های بزرگ برای سرمایه گذاری در بخش ذغال سنگ است. این تلاش ها را مکمل 01 میلیارد تن زغال سنگ تولید شده از زغال سنگ هند در سال مالی 23-24 و رفع کامل نیاز داخلی زغال سنگ حرارتی” وزارت زغال سنگ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de