دولت مسائل تاریخی محدودیت در میان شیوع کروناویروس

خاموش شدن ناگهانی جاروب در سراسر ایالات متحده با نزدیک به 7 میلیون نفر در منطقه سان فرانسیسکو اما محدود به خانه های خود جمعه حتی به عنوان رخصتی بهار, جمعیت, آب گرفتگی یک ساحل فلوریدا و ده ها صف به ژست برای عکس در مقابل مشهور جهان “به لاس وگاس خوش آمدید” نشانه.

واکنش رسمی به کروناویروس اضطراری متنوع به طور چشمگیری از جایی به جای دیگر در آمریکا با وجود جدید هشدارهای فوری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که به نام آمریکایی ها به جمع آوری در گروه های بیش از 10 و توصیه می شود افراد مسن در خانه بمانند.

سه متحده فشرده پیش رو با انتخابات مقدماتی روز سه شنبه. اوهایو به نام خاموش اولیه آن ساعت قبل از انتخابات به باز کردن.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده برای فدرال پاسخ به این ویروس به نام “ارتش از وای” را به اتهام منجر شود. Birx گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا” که این کشور نیاز به افراد جوان انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از عفونت, اما همچنین حفاظت از خود و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

Birx گفت: وای, کسانی که متولد شده در سال 1980 و اوایل ’90s حیاتی برای متوقف کردن گسترش ویروس در بخشی به دلیل آنها با رسانه های اجتماعی و درک چگونگی کار و برقراری ارتباط بدون ملاقات در فرد است.

اما همه کسانی که millennials گوش دادن شد. با سواحل فلوریدا ساحل خلیج فارس در نزدیکی تامپا هنوز باز حداقل یکی بود پر از بهار شکن. رژیم صهیونیستی. ران Desantis گفت: او را ترک ساحل محدودیت به فرد جوامع است.

“این احتمالا بهتر است به شکستن بهار گردهمایی” اما کوچک, ساحل, گروه در حال احتمالا OK, او گفت:. “من فکر می کنم این جوامع کار می کنند که از.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه در برابر دولت فدرال در پاسخ به وی تنها محدود عمل در میان شیوع. بر خلاف دیگر فرمانداران به شدت پرجمعیت متحده ابوت ساخته شده است نه صریح خواستار محدود کردن تجمع جرم.

“این یک زمان به وحشت” او گفت:. “آن را به عنوان اگر ما نبوده اند ، ما شده ایم از این طریق بسیاری از بار.”

نظرات و آمد در همان روز تعدادی از عفونت ها در ایالات متحده با صعود به حدود 4,500. در سراسر جهان بیش از 7,100 فوت کرده اند. مرگ و میر در ایالات متحده به حداقل 88 با بیش از نیمی از قربانیان از واشنگتن است.

با اقتصاد ایالات متحده مرتعش نزدیک به توقف شاخص Dow Jones Industrial Average با کاهش نزدیک به 3 ، 000 نقاط دوشنبه یا 13 درصد آن یکی از بزرگترین روز در صد از دست دادن پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987.

سریع کار توقف کرده بود آمریکایی ها فرسایش در مورد شغل خود و پس انداز خود را تهدید به پایمال کردن حقوق بیکاری برنامه ها و افزایش ترس این کشور می تواند شیرجه رفتن به یک رکود است.

رئیس جمهور اذعان کرد برای اولین بار است که شیوع این بیماری ممکن است قرار دادن اقتصاد به رکود و پیشنهاد کرد که این کشور ممکن است در برخورد با این ویروس تا ژوئیه یا اوت.

مقامات انتخابات در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی گفت: آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان از رای دهندگان می تواند با خیال راحت پای صندوق های رأی رفتند. فوری مشکل: صدها نفر از رای گیری سایت کارگران کاهش یافته است, وادار کردن مقامات دولتی را به تقلا.

در شیکاگو کمیسیون انتخابات خواسته افراد سالم به زمین.

“لطفا توجه ما تماس بگیرید و داوطلب گفت:” Marisel هرناندز رئیس کمیسیون. “ما کمک کند.”

در همین حال میلیون ها نفر از آمریکایی ها پناه گرفته بودند در خانه با بسیاری از پرتاب از کار تا اطلاع ثانوی به عنوان لیست از کسب و کار مجبور به بستن در سراسر ایالات متحده توسعه یافته به رستوران ها سالن های ورزشی و قمار.

مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان صادر شده یک “پناهگاه در محل” منظور تحت تاثیر قرار میلیون ها نیاز اکثر ساکنان به ماندن در داخل و سرمایه گذاری تنها برای مواد غذایی و دارو و یا ورزش برای سه هفته — بنیادی ترین اندازه گرفته شده و در عین حال در آمریکا برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“من می دانم که امروز سفارش یک گام رادیکال. آن را به. ما نیاز به عمل در حال حاضر همه ما,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو در بخش بهداشت و درمان.

مقامات بهداشتی می گویند که “اجتماعی فاصله” — تشویق مردم به اجتناب از تماس نزدیک با دیگران — یک کلید به سرعت گسترش ویروس و نگه داشتن ایالات متحده در بیمارستان ها از بودن با غرق ناگهانی سیل از بیماران.

اکثر افرادی که با این بیماری نسبتا علائم خفیف اما آن می تواند کشنده برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی. بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس بازیابی در چند هفته.

از خاموش شدن ناگهانی لمس هر گوشه ای از کشور: بزور و با تهدید نمایندگی مجاز و فروش در لاس وگاس پارک کارگران در اورلاندو فلوریدا, رستوران و نوار کارکنان در سراسر کشور و کارخانه شراب سازی کارگران در کالیفرنیا است. حداقل هشت متحده به تمامی کافه ها و رستوران ها به حداقل بخشی از روز است.

با مدارس بسته برای دهها میلیون نفر از کودکان در سراسر کشور, پدر و مادر شروع به استفاده از طرح درس که شامل فلش کارت های آموزش آنلاین سگ پیاده روی و خلاقیت جلسات. بسیاری از این بود در حالی که دستکاری کار کنفرانس تلفنی, ایمیل ها و یادداشت ها. دیگران درهم به مراقبت از کودک.

در سراسر کشور بسیاری از رستوران ها محدود شد به بایگانی اطلاعات و یا تحویل تنها.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس نویسندگان Kelli کندی و تری اسپنسر در فورت لادردیل فلوریدا; Mike اشنایدر در اورلاندو فلوریدا; سوفیا Tareen و تامی وبر در شیکاگو; جان اوکانر در اسپرینگفیلد ایلینوی; Jonathan J. Cooper در ققنوس; Christina A. کسیدی در آتلانتا; Julie واتسون در سن دیگو; Olga R. رودریگز در سان فرانسیسکو; فیلیپ مارسلو در بوستون و تد وارن در سیاتل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im