‘دولت نیست و ما فرصت هر روز ما باید آن را گرفتن’

‘دولت نیست و ما فرصت هر روز ما باید آن را گرفتن’ – شیوه زندگی

به روز شده: ژانویه 26 سال 2020, 07:59 IST | Aastha Atray بنان, Gaurav سرکار | بمبئی

یک هرزگرد بحث بین مهمان نوازی کارآفرینان politicos و شهروند تکرار گستراند کاملا غیر منتظره به فاش کردن که همه احزاب به نفع بمبئی گسترش آن ساعت اوقات فراغت اگر ایمنی است باین.

(From left) Anup Gandhi, Kunal Vardhan, Dhaval Shah, Tajinder Singh Tiwana, Rahul Kanal, Mihir Desai and Chirag Maru at the Mid-day Infomedia Limited office in Bandra. Pics/ Ashish Rane

(از سمت چپ) Anup گاندی, Kunal Vardhan, دانيال شاه Tajinder سینگ Tiwana, Rahul Kanal Mihir دسای و Chirag Maru در اواسط روز Infomedia محدود در Bandra. عکس/ Ashish Rane

در جلسه هیئت دولت در هفته گذشته, دولت, وزیر گردشگری Aaditya Thackeray اعلام کرد که این پیشنهاد را به نگه داشتن مغازه ها multiplexes و رستوران در بمبئی باز دور ساعت تایید شده توسط ماهاراشترا کابینه. این گذاشته جاده ها برای انجام طولانی خود را گرامی طرح بمبئی باز 24×7, شروع ژانویه 27.

در یک خلبان حرکت می کند و یا آنچه که به نام فاز 1 سیاست اعمال خواهد شد مایل به موسسات مستقر در داخل دردار خواص با دوربین مدار بسته نظارت امکانات کافی پرسنل امنیتی و پارکینگ به دور از مناطق مسکونی. Thackeray اتحاد تن به تن این به عنوان یک فرصت برای افزایش اشتغال در بخش خدمات و درآمد اضافی نسل. مستقل خرده فروشی و مواد غذایی-نوشیدنی موسسات خواهد بود بخشی از خلبان و هیچ رستوران یا نوار صرف نظر از محل آن می تواند در خدمت الکل پس از 1.30 هستم. هر رستوران در ظرف دردار خواص با تمام مجوز در محل باقی می ماند می تواند عملیاتی 24×7 بدون نیاز به اضافی اجازه یا مجوز از مقامات.

این جلسه با حضور شهرداری کمیسر پلیس کمیسیون با نمایندگان دولت و انتخاب مهمان نوازی کارآفرینان.

بی جی پی مخالفت با این حرکت گفت: آن را به خطر می اندازد و امنیت و ایمنی شهروندان در حالی که پلیس موافقت کرده است برای افزایش شب گشت. در حالی که برخی از موسسات ارائه داده اند مشتاق پاسخ دیگران ترجیح می دهند صبر-و-پخش رویکرد است. سوالات و شک و تردید و متفاوت به نظر فراوان صرف روز قبل سیاست لگد کردن.

Rahul Kanal and Mihir Desai
Rahul Kanal و Mihir دسای

یکشنبه تا اواسط روز تصمیم به پاک کردن هوا با گرد هم آوردن در یک اتاق نمایندگان شهروندان و گروههای سیاسی و لباس های خرده فروشی و کسب و کار مهمان نوازی.
ویرایش گزیده ای از بحث ،

بمبئی 24×7 کاربردی شهرستان برنامه ریزی شد در این خط لوله است. چگونه ما در نهایت به اینجا رسیدیم ؟

Rahul Kanal: این شش سال در ساخت. آن را گرفته و جلسات متعدد و ما دیده می شود از طریق فاز [بحث]. برای ما 24×7 بمبئی مخفف عدم تبعیض. هر حزب مخالف آن باید درخواست خود را چرا ایستاده در مخالفت با زمانی که پنج ستاره رو اجازه ماندن تمام شب باز از طریق. آیا این درست است که تنها برای یک بخش خاص برای لذت بردن از امتیاز? آنچه در مورد طبقه متوسط?

Tajinder سینگ Tiwana: من حزب [BJP] ایستاده است بسیار روشن است. ما را پشتیبانی تصمیم گیری تنها در صورتی که صلح و امنیت ساکنان را به خطر نمی اندازد. من می خواهم به همچنین درخواست Aaditya Thackeray برای روشن شدن چه بیشتر اشتغال ایجاد خواهد شد و ترویج گردشگری مانند او می گوید. این کمیسر پلیس می گوید که برای پیاده سازی امنیت برای سیاست او نیاز 6,500 بیشتر پرسنل. و چرا حزب حاکم با تمام نمایندگان و نمایندگان مردم برای بحث در مورد جوانب مثبت و منفی از این سیاست قبل از آوردن آن ،

دیگر ساعت های کسب و کار به معنی درآمد بیشتر. نیست آن را آشکار سود بالقوه ؟

Anup گاندی: هر اسلات روز جذب بخش های مختلف مشتریان است. وجود دارد یک بخش است که می خواهد برای انجام کاری بین 1.30 am و 6 هستم. همه ما در برخی از نقطه خورده در 2 یا 3 هستم اما آن را نمی ممکن است به بازدید پنج ستاره در هر زمان. گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک میان وعده می گویند یک همبرگر یا من می خواهم به سفارش خانه چیزی. من می خواهم برای به دست آوردن غذا در اواخر شب. کسی که نیاز به آن را طبخ و ارائه آن را. آن است که رفتن به در درآمد. مالیات خواهد شد در سود بالا خواهد رفت.

مردم در حال صحبت کردن در مورد نظم و قانون اما آنچه که باید به انجام رسد. نگرانی های ایمنی معتبر هستند در روز بیش از حد. ما کودکان هستند. به مترقی ما نیاز به شروع درمان مردم مانند بزرگسالان است.

برای رستوران و نوار صاحبان این سود ارزش اضافی هزینه?

Mihir دسای: ما به یاد بگیرند که از آن تنها یک بار بر روی زمین است. آن را به چند ماه آن را به خودی خود نشان می دهد. اما اگر حدس من درست است و آن کار خواهد کرد. ما در شکستن شیفت [صبح را به شب و شب به بستن]. ما نمی خواهد نیاز به یک سوم تغییر است. کارکنان می تواند کار را برای فقط چند ساعت اضافی. دریافت و پرداخت های اضافی.
گاندی: آن را فقط در مورد سودآوری است. آن را در مورد ایجاد یک مدل و تجربه با هویت اصلی. [من یک resto-نوار تا 1.30 am] اما من ممکن است تصمیم به تنها در خدمت همبرگر بین 1 am و 6 هستم. من ممکن است چرخش بازی. سیاست درباره لیبرال بودن به انجام کسب و کار. اگر دولت در تلاش است تا آن را [در اواخر شب عملیات] مشروع ما باید آن را قبول کند.

Tiwana: اگر به عنوان Mihir می گوید ما دیدن تصویر واقعی پس از چند ماه چرا دولت تصمیم به انجام یک محاکمه اجرا قبل از راه اندازی کامل دریچه گاز? ما باید سعی کردم آن را برای بیش از چند تعطیلات آخر هفته. چگونه انتخاب شد, خواص انجام می شود و مجوز صادر کردن ؟

کانال: من باید آن را روشن است که این سیاست اعمال نمی شود به مناطق مسکونی تنها به دردار خواص.
Tiwana: اما کامالا میلز است دردار و آتش سوزی وجود دارد. نفر کشته شدند.
کانال: آتش سوزی در Mantralaya بیش از حد!
Tiwana: من آماده هستم تا به استقبال آن [سیاست]. فقط به من ارائه وضوح.
گاندی: آمدن به آنچه Tajinder خواسته در مورد چگونه است که سهم انجام می شود… در مونترال برای مثال آنها اختصاص داده شده و خیابان که در آن کامیون مواد غذایی در حال راه اندازی است. آنها شناور مناقصات و کسانی که برنده مناقصه کردم و کسب و کار. شاید ما می توانید سعی کنید که در اینجا.

Rahul حتی اگر اجازه محدود به مراکز و کارخانه های تولید وجود دارد در حال رفتن به یک سرریز و آن را ملزم به تحت تاثیر قرار مناطق مسکونی. چگونه شما را با آن رسیدگی کند ؟

دانيال شاه: اول تعریف “جامعه دردار”‘. ستاره Player بر روی لینک جاده دردار ملک ؟ آن است که یک بازار …
کانال: این مرکز برای اطمینان حاصل کنید. اما هنگامی که ما می گویند دردار اموال منظور ما از یک فضای محصور در خشکی است که آتش سازگار مورد نیاز CFO مجوز ندارد-اعتراض گواهی از پلیس ،
شاه: اگر تمام مراکز گنجانده شده در سیاست ساکنان در حال رفتن به مبارزه با آن. برخی از مراکز دارای پشت بام باشگاه که بازی موسیقی با صدای بلند. ما شکایت کرده اند در گذشته بیش از حد مورد موسیقی ادامه پست زمان [10 ساعت مهلت]. ما باید به در نظر گرفتن ایمنی بلکه نگاه دسیبل سطح. خواهد موسسات مجاز به بازی موسیقی پست 1.30 هستم ؟
کانال: ما راه اندازی یک redressal کمیته. حتی اگر یک شکایت آن می تواند منجر به مقامات با توجه به لغو استقرار مجوز.
شاه: پس به این معنا است که موسیقی را می توان پس از
1.30 هستم ؟
کانال: اگر یک رستوران یا نوار flouts یک قاعده یا پخش موسیقی با صدای بلند و پست 1.30 هستم و یا در خدمت الکل پس از آن زمان مجوز لغو خواهد شد.

Tajinder Singh Tiwana and Anup GandhiTajinder سینگ Tiwana و Anup گاندی

پلیس روشن ساخته است که تعهد ایمنی و امنیت و حفظ نظم و قانون در ایجاد استوار با صاحبان. آیا شما آماده برای این کار ؟

کانال: اما که همواره مورد بوده است.
Kunal Vardhan: ما نیست جهت دریافت که توضیح چگونگی اجرای این سیاست است. این یک بیت تصادفی. اما در جلسه ای که من با حضور در [میان دولت و ذینفعان] من یک احساس است که آنها می خواهند به آن فشار. گرفته اند یک گام به جلو و ببینید که چگونه از آن می رود. من استقبال این تصمیم در جلسه. من رفت و برگشت و به نام من فروشندگان و به نظر می رسد همه هیجان زده است. دهلیز یک 7/11 برای بمبئی; شما می آیند و صرف پنج ساعت غذا خوردن, خرید, تماشای فیلم. تصور کنید این تسهیلات که به شما در دسترس 24 x 7. استارباکس باز خواهد شد در همه زمان ها. زمانی که مردم هستند و در مورد ایمنی افزایش یافته است.

دولت نمی کند به ما ارائه فرصت های هر روز, بنابراین ما باید آن را گرفتن. وضعیت نظم و قانون می تواند بوجود می آیند اگر نوشیدن همچنان فراتر از مهلت اما ما تصمیم گرفته اند به کارکنان گشت بازار به مطمئن شوید که الکل کردن جداول در 1.30 هستم. این ایده می تواند یک راه طولانی بروید. در برخی از زمان 24×7 نمی توان یک رمان حرکت آن هنجار خواهد بود.

باید آن را در نهایت می تواند تمدید شود فراتر از مراکز و کارخانه های تولید? برای مثال نگاهی به اجازه می دهد در اواخر دسترسی به سواحل ؟

Vardhan: به پرتاب تمام بمبئی باز می تواند باعث نظم و قانون مشکل است.
Chirag Maru: مشاوران املاک مانند خودم تلاش کرده اند برای ایجاد هاب در سراسر شهر آیا آن را کامالا میلز یا BKC. ما با الهام از شهرهای بین المللی که از خانه های مشابه جیب تجاری و فعالیت های اوقات فراغت. به جای باز کردن تمام بمبئی ما باید سعی کنید و ایجاد چنین مراکز به طوری که ساکنان نیست آشفته. بسیار شبیه LKF در هنگ کنگ است که یک کسب و کار کامل منطقه. وجود خواهد داشت brawls گهگاه. که ماهیت کسب و کار, اما زمانی که شما محدود کردن اواخر شب کسب و کار به جیب آن را امن تر برای همه.
گاندی: ما نیاز به ایجاد شهر بهتر برنامه ریزی شده است.
Tiwana: پس شما اعتراف کنم که brawls می تواند اتفاق می افتد ؟
دسای: آنها اتفاق می افتد در روز بیش از حد.
گاندی: من فکر می کنم ما باید خوب با مشروع فضاهای کار در تمدید زمان. بمبئی پویا است و آن را به نگه داشتن در حال تغییر و تحول هستند. شما را به نگه دارید تا با بار.
Vardhan: اما این فقط در مورد خوردن و نوشیدن. می توان آن را در مورد گرفتن کوتاه کردن مو در شب دلیل این که شما بیش از حد شلوغ در روز و یا به تماشای یک بسیار در اواخر شب نشان می دهد از یک فیلم است. فکر می کنم که [فرصت].

چگونه آن را تحت تاثیر قرار املاک و مستغلات سناریو ؟

Maru: رفتن به جلو من دیدن گالری های هنری [باز ماندن] و یا صدا و نور نشان می دهد قرار داده است. مردم برخی از جیب مانند می گویند بریولی را به سفر به دیگر حومه برای اوقات فراغت است. و آنها نمی خواهند به با توجه به ترافیک و ساخت و ساز. افتتاح مراکز در مناطق به این آدرس.
Vardhan: آن را نیز کاهش ترافیک [snarls] به دلیل رفت و آمد در سراسر شهر برای اوقات فراغت توزیع خواهد شد بیش از دیگر ساعت.

شما فکر چگونه شما ممکن است خلاقانه با استفاده از استقرار خود در ساعت اضافی?

گاندی: من شروع یک spin-off از نام تجاری. پس از 1.30 هستم, من ممکن است می گویند بیا گوش به وینیل. من ممکن است باز کردن یک استودیوی ضبط [فضا]. من می توانم در اواخر شب تحویل ظروف از من منو. به جای رفتن به برخی از مکان تصادفی برای یک رول شما خواهد آمد به Bonobo یا Jamjar.

Maru: رستوران ها می تواند در ایجاد اواخر شب خاص منوها.

گاندی: ما می توانیم فکر می کنم تا یک صد ایده ها. ما می توانیم نگاه فوق العاده ارزان می خورد و یا ارائه ساندویچ لذیذ در 4 هستم. این گزینه برای افرادی مثل من به انجام کسب و کار و فروش مواد غذایی مشروع است که در حال حاضر در دسترس است.

ما نگه داشتن خودمان را نسبت به لندن. اما در انگلستان و ولز آنها تقریبا. 208 پلیس در هر 100000 نفر در حالی که در تمام هندوستان است که رقم حدود. 144 در هر 100,000 نفر است.

کانال: لندن می شود 17 میلیون گردشگر بمبئی می شود 0.5 میلیون. آنها را برای رسیدگی که تعداد زیادی.

گاندی: اگر این مدل کار می کند و باعث می شود دولت درآمد مالیات آن را می توانید در ساخت بیشتر پلیس در دسترس است.

Maru: دولت گرفته است ابتکار عمل و وجود دارد برخی از هوشمند مصرف کنندگان تاجر و سیاستمداران خواهد شد که من مطمئن هستم که کار در اتو کردن مشکلاتی که بوجود می آیند.

Dhaval Shah and Chirag Maruدانيال شاه و Chirag Maru

پانل

Anup گاندی

شرکت صاحب نوار پشت بام Bonobo و گاه به گاه کسی که شام میخورد Jamjar

Mihir دسای

مالک نوار بورس زنجیره ای از بودجه میله

Chirag Maru

املاک و مستغلات, مشاور T ملک

Kunal Vardhan

صاحب دهلیز بازار Worli

Rahul N کانال

هسته عضو کمیته Yuva سنا

Tajinder سینگ Tiwana

شهرستان جمهور, Bharatiya Janta Yuva مورچا

دانيال شاه

بنیانگذار Ballinger-Oshiwara شهروندان ارتباط

خلبان-فاز دردار خواص با اجازه 24×7

  • دهلیز بازار Worli
  • Growel 101, Kandivali
  • ققنوس بازار شهر Kurla
  • خیابان بالا ققنوس پایین تر پارل
  • Oberoi بازار Goregaon
  • سرگرم کننده جمهوری بازار, Andheri
  • کامالا میلز ترکیب پایین تر پارل
  • Mathuradas آسیاب ترکیب (Todi آسیاب) پایین تر پارل
  • ویکتوریا میل ترکیبی پایین تر پارل

آخرین کلمه

Tiwana: من حزب ایستاده است که اگر ایمنی و امنیت شهروندان را به خطر نمی اندازد, ما را فکر می کنم در مورد حمایت از این حرکت

گاندی: بمبئی نیاز به یک ضربان دار پر زرق و برق شهر است که این پتانسیل می شود. ما باید به استقبال این حرکت نه مخالفت با آن. ما باید سعی کنید و این کار

Vardhan: برای یک شهروند مثل خودم یک حرفه ای املاک و مستغلات است که من ممکن است برای دیدن این متوجه است که هیچ چیز کمتر از شگفت انگیز است. بیایید ببینید که چگونه از آن می رود خوب است یا بد. اگر ما توسط دندان درآوردن مرحله, ما خواهد شد شناخته شده در سطح جهان به عنوان یک 24×7 شهرستان. [خدمت] الکل یک مشکل است به طوری که چیزی است که به مراقبت از

کانال: واقعیت این است که یک رهبر جوان کردم این سیاست تصویب ستوده است. بله امنیت یک نگرانی است اما ما آن را کشف به عنوان ما به همراه

دسای: شهروندان و تاجر باید به مراقبت از خود و مسئول باشد. Aaditya انجام داده است درست

شاه: به عنوان دستياران بدن نماینده من خوش آمدید, حرکت, اما نه بدون قرار دادن پادمان در محل. ما نیاز به وضوح در decibel سطح تخلف و چه تعریف یک جامعه دردار

Maru: شاید دولت باید صرف مقداری پول به صدا تصحیح [در اطراف اواخر شب موسسات]. آنها همچنین باید شناسایی خاص, سرگرمی, هاب, که ندارد, شهرک های مسکونی در اطراف. چرا نگاه بالارد و مستغلات ؟

Jan 27
تاریخ سیاست در ضربات

1.30 am
مهلت الکل خدمات

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>