پلیس رژیم صهیونیستی. طول می کشد یک محتاط نگاه به جلو به یک بیماری همه گیر-رایگان کلرادو طی یک سخنرانی تلویزیونی تاون هال

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در زمان, امیدوار, اگر با احتیاط به جلو نگاه سهشنبه شب در یک جهان که در آن COVID-19 است و دیگر مواج نیروی است که اشغال ذهن و روح و روان از تقریبا هر کس در کلرادو.

در طول یک کنفرانس سالن شهر با 9News لنگر Kyle, Clark, فرماندار صحبت از بازگشت — البته یکی از آهسته به حالت عادی در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دولت. او برگزار شد تا کلرادو سخت-آمار بالا در کشور به عنوان یک مثال از یک بخشی از دولت است که ممکن است تجربه چالش های بیشتری در آن بالا سرانه coronavirus caseload اما یکی که هنوز هم خواهد آمد.

“ما کوه جوامع مثل بقیه کلرادو در حال قوی و مستقل هستند” پلیس گفت:. “ما در حال رفتن به گزاف گویی. این موقتی است — طبیعی ما دارایی های ما باور نکردنی, دولت جهانی فرصت های گردشگری — وجود خواهد داشت یک روز ما قادر خواهیم بود یک بار دیگر به آغوش گردشگران از سراسر جهان است.”

اما او هشدار داد که یک تجدید حیات برای کسب و کار به طور معمول در کلرادو اتفاق نمی افتد همه در یک بار, اما به احتمال زیاد در مراحل و مقامات دولتی نیاز به باقی می ماند “با احتیاط از اجتماعات بزرگ” در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است.

“بنابراین اجازه دهید بحث در مورد زمانی که ما کاملا به حالت عادی بازگشت — این بدان معناست که استادیوم پر از, مردم, جماعت از هزاران نفر از مردم رفتن به انبوه زیادی است که نیاز به یک درمان یا واکسن” فرماندار گفت. “این به آن معنا نیست که کافه ها و رستوران ها باز هستند و در همان راه حق دور; به این معنا ممکن است یک یا دو هفته بعد.”

برخی از بازگشایی eateries ممکن است مجبور به شروع در نیمی از ظرفیت پلیس گفت:.


فرماندار ملحق شد در تاون هال توسط دکتر راشل Herlihy, دولت, اپیدمیولوژی و بتسی Markey که سر کلرادو دفتر توسعه اقتصادی و تجارت بین المللی است.

Markey سابق کنگره آمریکا از ایالت کلرادو گفت: این مهم است که ساکنان عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری coronavirus.

“در پایان روز سریعتر است که ما می توانیم در مقابله با این بحران بهداشتی دریافت همه گیر تحت کنترل سریعتر ما می توانیم اقتصاد ما در مسیر بازگشت,” او گفت:. “بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است برای باز کردن بیش از حد به سرعت و به دیدن یکی دیگر از وقوع مجدد این بیماری در میان مردم و پس از آن ما هستند که خیلی بیشتر است.”

روز دوشنبه پلیس تمدید ایالت stay-at-home منظور که تعیین شده بود به پایان رسید شنبه تا حداقل مارس 26. او اعلام کرد که این حرکت در طول 19 دقیقه سخنرانی های انجام شده توسط رسانه های متعدد.

همانطور که از شنبه شب حداقل 179 نفر در اثر عوارض ناشی از رمان coronavirus در کلرادو در حالی که موارد تایید شده از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس رز به 5,429. بیش از 1000 Coloradans در بیمارستان بستری هستند و با توجه به COVID-19.

در حال حاضر برای تست در حدود 2000 تست روزانه در کلرادو پلیس گفت: هر چند دولت می تواند تا سطح شیب دار به 10,000 آزمون در روز, اگر آن را می شود تمام تجهیزات مورد نیاز برای انجام این کار است. از آنجا که این بیماری مسری است و تست محدود فرماندار توصیه می شود کسانی که دچار زجر تنفسی است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان به نگه داشتن در گرفتن تست شده است.

“اگر شما در حال تجربه COVID-19 علائم مانند ما نمی خواهیم شما را به بیرون رفتن و تقلا در اطراف و سعی کنید برای دریافت یک آزمون از رفتن به بیمارستان — شما ممکن است گسترش آن و قرار دادن دیگران در معرض خطر” او گفت:.

Herlihy روز سه شنبه به جلو نگاه به یک روز که بیش از فقط کسانی که دچار علائم COVID-19 آزمایش می تواند برای ویروس.

“وجود خواهد داشت و به طور بالقوه افزایش نقش برای آن دسته از انواع آزمون,” او گفت:. “یکی از راه های است که آنها ممکن است مفید باشد برای کمک به ما در درک چه سطح ایمنی می تواند در سراسر کشور و یا در جوامع مختلف در سراسر کشور در طول زمان است.”

مقامات بهداشتی دولت گفت: این هفته که از شیوع کروناویروس است کاهش در کلرادو با روزانه موارد جدیدی از این بیماری رها از 387 روز شنبه اعلام کرد به 221 یکشنبه اعلام کرد. اما تعداد موارد جدید شروع به پریدن کرد به بالا و به 261 روز دوشنبه.

پلیس گفت: در روز سه شنبه تاون هال که او باور نمی کلرادو خواهد اجرا کوتاه از هواکش های مردم و ادامه داد: برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است.

“این واقعا فقط بستگی به رفتار مردم” فرماندار گفت.

فرماندار همچنین اذعان کرد که حتی اگر کلرادو می شود آن خانه به منظور در coronavirus همه گیر آن بهبودی کامل — به خصوص محاصره سفر و صنعت خواهد بود به شدت تحت تاثیر چه دیگر نقاط جهان در حال انجام در مبارزه با ویروس.

“جهان نیست سفر از حق دور — منظورم این است که مردم از ترس وجود دارد,” او گفت:. “بنابراین مگر اینکه گردشگری رفتار snaps back وقتی سلامت محدودیت های آن را برای رفتن به یک دم بلند در مشکلات (سفر) میباشد.”

پلیس به طور کلی بدست نمرات بالا خود را برای پاسخ به کروناویروس همه گیر در کلرادو — حتی از برخی از مخالفان سیاسی — به عنوان او تلاش برای کشف کردن چه اقداماتی را که ممکن است حاوی ویروس’ گسترش بدون انجام بیش از حد آسیب به اقتصاد است. اما او اشاره کرد و انتقاد در پایان ماه مارس زمانی که اکثریت کلرادو جمهوری خواهان مجلس سنا فرستاده پلیس نامه ای محکوم اقامت خود را در خانه سفارش و گفت: فرماندار نمی تعامل با آنها را در تصمیم گیری.

فرماندار به پایان رسید در این تاون هال با به رسمیت شناختن است که بسیاری از مردم در کلرادو در حال کمک به دیگران در نیاز بیشتری و فداکارانه در این صورت از چالش های شخصی.

“در این دوران تاریک قلب مردم — ارزش مردم — واقعا می آید از طریق” پلیس گفت:.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im