پلیس رژیم صهیونیستی. نشانه دو دستور اجرایی با هدف coronavirus امداد

امضای دو دستور اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. Jared پلیس برای مبارزه با کروناویروس شد پنج شنبه اعلام کرد یکی به حد COVID-19 در زندانها و دیگر تمدید تاریخ انقضا برخی از دولت مجوز و اسناد و مدارک.

“ما همچنان مصرف پررنگ گام های لازم را برای محدود کردن گسترش این ویروس از جمله کسانی که برای افزایش راحتی برای Coloradans ماندن در خانه. این اقدامات جدید را تضمین خواهد کرد Coloradans می توانید مجوز خود را تمدید بدون نیاز به رفتن در فرد” فرماندار تگزاس پلیس گفت: در انتشار اخبار. “ما همچنین در زمان اقدامات برای حفاظت از نگهبانان زندان و امکانات امروز. در حال حاضر مردم نیاز به ماندن در خانه هر زمان که ممکن است برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

فرمان اجرایی D 2020 016 نگرانی “پروتکل زندانها و جامعه اصلاحات امکانات” آزادی گفت.

دستورات منظور عبارتند از:

  • کلرادو وزارت اصلاحات می تواند به طور موقت محدود کردن مقدار زیادی از زندانیان آن را می پذیرد و بر اساس معیار های خاصی نگه داشتن مجرم در قبل از انتقال امکانات.
  • DOC جایزه می تواند “به دست آورده و زمان اعتبار” برای کاهش زمان جمعیت زندان.
  • مقدماتی زندانیان می تواند اشاره به “نیازهای ویژه آزادی مشروط” برنامه.
  • یک $17 روزانه امرار معاش پرداخت مورد نیاز از جامعه اصلاحات مشتریان معلق خواهد شد.

“پتانسیل گسترش COVID-19 در امکانات و زندانها به شمار قابل توجهی از تهدید به
زندانیان و کارکنان است که در امکانات و زندانها و همچنین جوامع به آن
زندانی افراد خواهد شد بازگشت” با انتشار گفت.


فرماندار منظور نیز خواستار ساخت 650 تخت موجود در DOC شرق حکم پیچیده کانن سیتی به “خانه افراد از مخلوط طبقه بندی برای نیازهای عملیاتی مربوط به COVID-19 شیوع.”

کاریکاتور Leslie هیرودیس دنور دموکرات است که به طور گسترده در زندان مسائل پشتیبانی ،

“منظور اجرایی بسیار مهم است به رسمیت شناختن است که چیزی باید انجام شود شامل COVID-19 در زندانهای ما و جامعه اصلاحات است. ویروس حمله خواهد کرد وجود دارد, به عنوان آن را به تمام جوامع ما و من را تشویق کرد که فرماندار به رسمیت می شناسد و این واقعیت است و در نظر گرفتن گام های مهمی برای مهار آن گسترش” هیرودیس گفت. “این بسیار حیاتی است و من از آن حمایت میکنم. ما باید در حفظ و مجرم و ما اصلاح افسران امن و سالم به عنوان امکان پذیر است.”

دین ویلیامز مدیر اجرایی CDOC همچنین تحسین و پشتیبانی از سفارش.

“این فرمان اجرایی از فرماندار اجازه می دهد تا ما را به دنبال گزینه های احتمالی برای مدیریت جمعیت زندان ما بدون به خطر انداختن ایمنی در طول این بحران” ویلیامز در بیانیه ای گفت. “ما خواهد بود و مجدانه طی روزهای آینده و هفته اقدام به قرار دادن دستورات از نظم در یک متفکر و اندازه گیری راه است.”

فرمان اجرایی D 2020 15 اجازه برخی از سازمان های دولتی به موضوع “قوانین اضطراری” گسترش تاریخ انقضا مجوز و اسناد دیگر به دلیل coronaviurs. آن را با هدف “محدود در شخص تمدید و فعال کردن سازمان های دولتی برای بهتر پاسخ دادن به COVID-19” با توجه به انتشار.

تحت گسترده سفارش دولت پارک می گذرد و مجوز برای امکانات مراقبت های بهداشتی می تواند تمدید شود و همچنین به عنوان مجوز برای پزشکی و سلامت کودکان برنامه بیمه.

بسیاری از مجوزهای کسب و کار از جمله تجاری رانندگان و تولید کنندگان و وارد کنندگان و خرده فروشی سبز خواهد بود واجد شرایط برای کمک های تحت سفارش.

“اثرات اقتصادی از COVID-19 قابل توجهی هستند و تهدید به تضعیف
ثبات اقتصادی از بسیاری از Coloradans و کسب و کارهای محلی. خطر آلودگی ناشی از
COVID-19 است لازم بسته از چندین کسب و کار” با توجه به سفارش. “کارفرمایان و کارکنان تقریبا در تمام بخش های اقتصاد شده اند ضربه سخت. ما باید اقدام به تقویت امنیت اقتصادی, استخدام, انسجام جامعه و جامعه بهبود است.”

خبرنگار الکس Burness کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im