رژیم صهیونیستی. Jared پلیس برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به دنبال بیشتر حمایت دولت فدرال برای کلرادو

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس را در سفر به واشنگتن در این هفته برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از فرماندار ادامه داد: تلاش به دنبال حمایت دولت فدرال برای کلرادو همه گیر پاسخ — از جمله اضافی تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی سخنگوی گفت.

پلیس برنامه ریزی شده است برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت: شلبی Wieman فرماندار معاون مطبوعاتی وزیر.

“فرماندار اولویت اول این است که سلامت و ایمنی Coloradans و دولت فدرال است که یک شریک مهم در کلرادو پاسخ به COVID-19 همه گیر” Wieman گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “رژیم صهیونیستی است. پلیس به نظر می رسد به جلو به یک مولد گفتگو.”

پلیس را در سفر به کاخ سفید برای اولین بار گزارش شده است سیاسی که اشاره کرد که تهمت نیز برنامه ریزی شده است برای دیدار با داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم این هفته است.

کلرادو فرماندار بارها و بارها از سوی کاخ سفید برای کمک در ramping تا دولت COVID-19 پاسخ شده است و انتقاد از عدم تست ظرفیت. او حتی متهم به سازمان مدیریت اضطراری فدرال از موجد خسارت در و خرید هواکش دفتر او تا به حال شده است در تلاش برای خرید. یک FEMA مدیر منطقه ای بعد انکار کرد که اتهام.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی 100 هواکش توان به کلرادو در درخواست از سوی دیگر ، کوری گاردنر. آنها توزیع شده برای بیمارستان ها در سراسر کشور.

کلرادو دریافت کرده است چندین محموله از تجهیزات حفاظت شخصی از ملی ذخایر به عنوان پلیس کار می کند به امن و حتی بیشتر لوازم, ماسک, لباس و چهره سپر است که بسیار حیاتی برای کمک به نگه داشتن خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران امن است.

هفته گذشته پلیس اعلام کرد کلرادو به حال امن محموله بیش از 2.4 میلیون فولاد ماسک 116,065 صورت سپر 195,109 لباس 1.64 میلیون دستکش و 534,474 ماسک از اوایل ماه آوریل است. کسانی که تعداد زیادی اما با مراقبت های بهداشتی کارگران در این حالت با استفاده از حدود 70,000 ماسک یک روز یک محموله 2 میلیون خواهد بود به اندازه کافی برای حدود یک ماه است.

“داستان است که ما باید از خرید که اتفاق نمی افتد — برخی از آنها کلاهبرداری برخی از آنها پایین تر از تجهیزات” پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه. “اما ما موفق شده اند در هدایت این آبها به عنوان یک دولت است.”

به عنوان دولت نقل مکان کرد و به سمت جزئی بازگشایی در پایان آوریل به پلیس گفت که او امیدوار است برای دیدن کلرادو تست افزایش ظرفیت از 2000 نفر به 3000 نفر در حال آزمایش در هر روز بين 5000 تا 10,000 در هر روز از ماه. که پیچیده کمبود تست قطعات در سراسر کشور.

“ما در حال ساخت این خودرو به عنوان ما در حال رانندگی” پلیس گفت: در آن زمان.

مقامات بهداشتی دولت ثبت بیش از 4700 آزمون در روز جمعه به عنوان کلرادو پیشی گرفته و در مجموع از 100 ، 000 نفر آزمایش شده است برای COVID-19. اما در حالی که روز جمعه تست رای — 82.7 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز به طور معنیداری بالاتر از آن بوده و پیش از آن در هفته آن را هنوز هم در زیر 152-هر-100,000 روزانه تست میزان که کارشناسان بهداشت می گویند لازم است با خیال راحت به نظارت بر شیوع کروناویروس.

نویسنده کارکنان الکس Burness کمک به این گزارش.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de