رژیم صهیونیستی. Jared پلیس می گوید کلرادو نشده درخواست فدرال آمريکا — اما او نمی خواهد دریغ اگر آنها مورد نیاز

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس روشن ساخته دوشنبه کلرادو که نمی خواسته و نمی نیاز به نیروهای فدرال برای پاسخ به محلی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند اما او نمی رد امکان درخواست کمک از رئیس جمهور.

“ایالت کلرادو است نه درخواست سربازان برای هر منظور و مقصودی” پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری. “اگر ما به آنها نیاز من نمی دریغ به تماس بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس بر حمایت دولت فدرال. اما گارد ملی در حال انجام کار است و ما باید ظرفیت اضافی در گارد ملی کنار راه.”

در روز بعد دفتر والی فرستاده دنور پست بیانیه ای که در آن پلیس تصریح کرد که او نمی خواست برای کمک و اضافه میکند: “ما نمی خواهیم فدرال اجرای قانون در کلرادو.”

بحث بر سر اینکه آیا فدرال آمريکا باید اعزام به کلرادو گرم تا پنج شنبه در میان خشم رو در مورد فدرال و ایالتی پاسخ به اعتراضات و صدمه به اموال در سراسر کشور — به ویژه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از ماموران فدرال در شهرستانها از جمله پورتلند اورگان با وجود مخالفت از دولت محلی و انتخاب رهبران.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه تشکر. Dave Williams, کلرادو اسپرینگز جمهوری خواه با ارسال نامه ای به ناروا از او درخواست ارسال ماموران فدرال به دنور به عنوان بخشی از وزارت دادگستری ایالات متحده در عملیات افسانه است. همان روز همه کلرادو دموکراتیک نمایندگان مجلس با امضا نامه ای به آمریکا وکیل جیسون دونن مخالف هر گونه استقرار ماموران فدرال به ایالت کلرادو بدون دولت رضایت.

مخالفت فدرال استقرار ناشی از گزارش های اخیر از unidentifiable عوامل رانندگی در بینام و وسایل نقلیه گرفتن معترضان و بازداشت آنها در پورتلند. وزارت امنیت داخلی فرستاده می شود ماموران فدرال وجود دارد پس از یک فرمان اجرایی از رئیس جمهور کارگردانی آنها را به محافظت از اموال فدرال. ویدئوها را منتشر نشان دادن عوامل با استفاده از گاز اشک آور و دیگر تاکتیک های معترضان از جمله گرفتن آنها خیابان.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد در آنچه گفته شد, جداگانه, تلاش, اعزام صدها نفر از ماموران فدرال و ماموران به شیکاگو و Albuquerque, New Mexico, به عنوان بخشی از ادامه عملیات LeGend برای مبارزه با جرم های محلی. فدرال مأموران اجرای قانون که قبلا فرستاده شد به کانزاس سیتی میزوری به عنوان بخشی از این عملیات.

پلیس اشاره کرد و در کنفرانس خبری پنج شنبه که به عنوان دولت commander-in-chief او فعال کلرادو گارد ملی برای کمک به COVID-19 تست و تماس با ما-ردیابی تلاش و سربازان آن باید ظرفیت اضافی در صورت نیاز. فرماندار گفت که تماس در دولت گارد ملی برای کمک به تلاش های اضافی از جمله مبارزه با خشونت و در صورت نیاز قبل از تبدیل به فدرال و نیروهای تحت فرمان او.

“در مناطقی که آنها فرستاده اند نیروهای بدیهی است که مانند قرار دادن روغن روی شعله” پلیس گفت:. “آن را به وضوح باعث می شود وضعیت بدتر شدت آن است.”

که بخشی از استدلال دموکرات در نامه خود به مخالفت با چنین تلاش.

“ما از شما, ایالات متحده آمریکا, وکیل و رئیس جمهور تهمت را منصوب بیش فدرال اجرای قانون در کشور ما هر و همه اقدامات مناسب برای اطمینان حاصل شود که چنین غیر ضروری تشدید و اعمال رخ نمی دهد در کلرادو” دموکرات ها نوشت. “ما همچنین شما را تشویق به استفاده از موقعیت خود را از نفوذ در دولت به افزایش نگرانی در مورد آنچه به نظر می رسد عمدی اعمال تهدید و ارعاب با همکاران خود در سراسر کشور و اداره فدرال.”

در بیانیه ای به دنور پست در پاسخ به دموکراتها نامه پلیس گفت که این تصاویر از پورتلند هستند “عمیقا نگران کننده است و باید مربوط به هر آمریکایی بدون در نظر گرفتن وابستگی سیاسی.”

“من ناراحت هستم به یاد بگیرند که هر کسی هل دادن بالقوه نقض مردم قانون اساسی-محافظت شده در متمم اول قانون اساسی, حقوق,” او گفت:.

ویلیامز در نامه خود نوشت که کشنده جرم و جنایت رو به افزایش است در کلرادو و “متاسفانه خشونت است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط رادیکال دموکرات که در یک موقعیت به آن را متوقف کند.”

وی به تجمع اخیر در دنور که در آن او مدعی pro-پلیس تظاهرکنندگان حمله “Antifa.”

ویلیامز همچنین با اشاره به خرابکاری به کاپیتول دولت محکوم کرد و آن را گرفته به پاک کردن آن به عنوان نگرانی مشترک بسیاری از کلرادو قانونگذاران جمهوری خواه.

در روز پنج شنبه کلرادو آمریکا نیز با ارسال نامه ای به پلیس درخواست کلرادو سرباز گارد ملی مستقر می شود به دولت کنگره و به دنور آزادی پارک برای جلوگیری از خرابکاری بیشتر و کمک به پلیس در بازداشت هر کسی که تلاش می کند به نقض شمشیربازی ساخت و ساز در حال حاضر در اطراف کنگره.

تعمیرات در حال حاضر رفتن به هزینه بیش از $1 میلیون و Coloradans “لازم نیست به reinjured با هر شب این اساس در سمت چپ نا امن” در این نامه اعلام کرد.

“این فقط یک ساختمان است. این فقط یک دسته از سنگ و سنگ مرمر و سنگ” گفت: Rep. هیو Mckean, R-لاولند که رهبری تلاش است. “آن را نمادی از حکومت و دولت است.”

فرماندار روز پنج شنبه گفت که او “تحمل صفر برای رفتار غیر قانونی” و فکر می کند کسانی که مخدوش ساختمان باید دستگیر و به اتهام های محلی خود را حوزه های قضایی است. او گفت: دنور پلیس کار کرده است به انجام این کار است اما می تواند بهتر انجام دهید و کلرادو در حال کار برای گسترش سربازان دولت’ صلاحیت در دنور.

کاریکاتور Leslie هیرودیس یک رهبر در دنور تظاهرات و دنور دموکرات مخالف هر گونه فدرال آمريکا در حال ارسال به دنور گفت که تصمیم گیری باید به سمت چپ به فرماندار و شهردار دنور مایکل Hancock.

“ما نباید سرکوب مردم متمم اول قانون اساسی حقوق برای اعتراض و صدای آنها را شنیده بود,” او گفت:. “ما نباید با استفاده از ما, منابع, منابع نظامی در برابر افرادی که ورزش خود را به حقوق اساسی به بلند کردن صدای خود و تغییر تقاضا است.”

هیرودیس گفت که او بخواهد آن مبارزه به شدت برای حفاظت از اموال او به شدت برای زندگی و حرمت زندگی مردم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de